Prechod z Nutrilonu na obyčajné mlieko

kmichaela
27. aug 2012

moja 20 mesacna dcerka doteraz mila Nutrilon,ale nejako ho uz odmieta,ja by som chcela prejst na obycajne mlieko ma s tym niektora skusenosti??? nieje to priskoro???

magali
27. aug 2012

@kmichaela ja som zacala davat kravske pred dvomi mesiacmi, cize okolo tych 20 mesiacov... a v pohode, kupujeme take z druzstva a prevaram ho, je vynikajuce, krabicove by som asi nedavala, ale toto je fakt super.. skus mozno z mliecneho automatu ak nemas inu moznost.. sice davam este aj na striedacku umele, ale uz fakt len malo

sissy27
27. aug 2012

@kmichaela úplne v pohode, ja som začal dávať obyčajné mlieko malej približne v tom veku... a kaše a tak som jej z neho varila dávnejšie... akurát som jej ho trošku prisladila medom 🙂

moon1979
27. aug 2012

@kmichaela mne krpec začal odmietať umelé mlieko v 15 mesiacoch, začala som mu kupovať bio kravské mlieko, alebo tatranské mlieko a samozrejme som mu ho prevárala. pil mi mlieko asi do 20. mesiaca potom už nie ... ale papá všetky mliečne výrobky okrem mlieka takže mi to neprekáža ...

katren
27. aug 2012

@kmichaela moji obidvaja piju obycajne mlieko od roka.....
a takato diskusia tu uz je, pouzi vyhladavac 😉

kmichaela
autor
27. aug 2012

@katren ano?nevedela so to tu najst..

kmichaela
autor
27. aug 2012

@moon1979 volala som doktorke a ta mi stale tvrdi ze nutrilon nech pije do 3 rokov..ja neviem ci maju za to provizie alebo,co???aj my sme vyrastali na obycajnom mlieku a tu sme...

moon1979
27. aug 2012

@kmichaela
komercia ... to vies ...
absolutne sa s tym nestresuj, vobec vtom nevidim ziadny problem ... ak ti nebude chciet obycajne mlieko tak nebude, nezabijes sa preto predsa 🙂 dolezite je, aby papal aspon ine mliecne vyrobky - jogurty, syry, tvaroh a podobne 🙂