Problémy s Nutrilonom. Poradíte?

zuzik225
8. aug 2015

Mám 6 týždňového chlapčeka a prikrmujem ho Nutrilonom 1. Tvorí sa mi málo mlieka, tak ho najskôr nakŕmim z prsnika a potom mu dám nutrilon. ale zdá sa mi nekľudný, ako keby ho bolelo stále bruško. po kŕmení aj vygrckáva, niekedy vôbec niekedy aj viac. niekedy si pritláča nožičky k brušku, ako keby ho bolelo, zdá sa mi ako keby ho napínalo a je plačlivý. ponúkam mu v týchto teplách aj prevarenú dojčenskú vodu, ale tá mu veľmi nechutí. asi týždeň som mu dávala aj Nutrilom pri grckaní, ale vygrckával aj ten a ešte k tomu mal z neho problém so stolicou. Chcem sa spýtať, či má niekto takúto skúsenosť s Nutrilonom, či by nebolo lepšie prejsť na inú značku mlieka.

veronika1402
8. aug 2015

Neviem Ti poradiť,ja som malú kŕmila Nutrilonom a bez problémov,ja som tiež malú kojila nejaké 2 týždne a dokrmovala,a podotýkam u mňa sa vzdy ale vždy povrackala tesne po kojeni,moje mlieko jej zjavne nechutilo🙂 po nutrilone,keď som vynechala kojenie úplne,bola bez problémov,asi mu robí zle to kombinovanie:(

amadora
8. aug 2015

Môj malý keď mal rok mal sústavne riedku stolicu, doktorka mu aj výtery robila, všetko v poriadku mal, probiotiká nám kázala, uhlie, nič nepomáhalo. Potom sme prešli z Nutrilonu na kravské mlieko už a zrazu bolo po hnačkách. Takže áno, podľa mňa to môže byť Nutrilonom

tjaden
9. aug 2015

ahoj, tiež som robila ako ty a dosť často malá grckala, mama aj sestrička u doktorky mi povedali, že grcká ak zje priveľa, no lenže čo ja viem koľko naťahala z prsnika nie je priesvitný....tak som si začala mlieko odsávať a nedala som jej viac ako 120ml a už bolo dobre

libus0406
9. aug 2015

Ahojky. Ja som si z porodnice odstekovala a uz ked nebolo dost tak som dokrmovala asi tyzden. Potom som skusila kojit a kedze som nevedela kolko vypije tak som ju dokrmila nutrilonom a raz mi vygrcla prudom aj cez nos jej islo ze som ostala pri kojeni. Boli s.e aj v nemocnici s refluxom primar nastavil cas kojenia t.j kazde 3 hod.(aby sa poriadne vytravilo a zaludok si oddychol) a 20min. Lebo moja nevedela kedy ma dost. Da sa to zistit kolko vypije skuskou kojenia. Neviem ci mas podobný problem ako ja.

endzi81
10. aug 2015

Ahoj, my sme sice z Nutrilonom problemy nemali, ale kamoska mala nieco podobne ako ty. Tiez mala malo mlieka, tak najprv prilozila a potom davala Nutrilon. Maleho po tom krutilo a napinal sa - bolelo ho brusko. Viem, ze po par tyzdnoch presli na Bebu a bol v pohode. Tak mozno len skus ine mlieko, ale najprv sa porad s pediatrickou.
Tiez treba ratat s tym, ze detickam sa este par mesiacov vyvijaju crievka, takze aj to ich boli.

bibistec
10. aug 2015

skus inu znacku mlieka nie nutrilon