Problémy s umelými mliekami

annymarry
7. okt 2022

Ahojte potrebujem poradiť už som zúfalá 🙏
Malý ma 2 mesiace doktorka nám dala Behu HA znej ho zapekalo tak som dala kendamil zneho ho prehanalo tak som dala Nutrilon HA zneho zasa zapekalo tak som dala Nutrilon duo biotic a má strašne kŕče a strašne mu zneho zgrli v bruchu tak mi doktorka povedala že mám zasa skúsiť iné ja už ani neviem aké mu mám kúpiť prosím vás mali ste niekto takýto problém a ake mliečko vám potom sadlo ? Už som týždeň nespala normálne má slahne zachvilku 😁

tamitamitami
7. okt 2022

Ahoj, môžeš skúsiť ešte klasický nutrilon.

veronika3110
7. okt 2022

@annymarry aj Beba je fajn, ale čo ma prekvapilo, veľa dobrých recenzií je na mlieko z Dmka - tá ich značka Babylove

zuzkaa1991
7. okt 2022

@annymarry nam hippko pomohlo najprv nutrilom bebu z tych dvoch zapeklo ju ......cca v 3m babylove(dm) bolo lepšie ale koliky boli potom.sme presli na hippko a to.mala.do 2.5r

lorin29
7. okt 2022

@annymarry daj Hipp bio combiotic 1...pockaj aspoň 10-14 dní kým si bruško zvykne... Žiadne mlieko z dm by som nedávala... Alebo ak by si nechcela Hipp tak Beba sensitive... S nutrilonom mam veľmi zle skusenosti

werony_n
7. okt 2022

@annymarry Nutrilon nikdy viac, dcérka mala silné koliky z neho , malej najlepšie urobil Sunar premium, ma 15m a pije ho stále a žiaden problém.

simona92101
7. okt 2022

@annymarry dcerku z kazdeho nutrilonu zapekalo,brusko ako beton,to iste zo sunaru. Pomohlo az France lait premium comfort

pribinak
7. okt 2022

Obyčajný klasicky sunar