Skúsenosť zo sunarom

bibijenny
20. jún 2018

Ahojte baby aku mate skusenost zo sunarom ? My sme na umelom mliecku uz od 3 tyzdnov najprv sme mali nutrilon lenze ten zapekal potom sme presli na babylove chvilku bolo dobre ale teraz sa mu trozku tahsie kaka a strasne place pri krmeni.. chcela by som vyskusat sunar ale bojim sa ze to bude to iste a nechcem casto menit mlieko

lorela
20. jún 2018

@bibijenny Nemôže ísť skôr o koliku? Ako nutnosť meniť mlieka?

bibijenny
autor
20. jún 2018

@lorela veď toto :( mame aj kvapky na koliky aj brusko mu masirujem ... ale vidno ako ma krce a vtedy zacne plakat a vtedy mi to je tak luto ... tak ma napadlo ze ci to nema z mlieka ...

lorela
20. jún 2018

@bibijenny Každé bábätko si tým musí prejsť ☹. Ja by som ešte chvíľu počkala a nemenila znova mlieko. Ale poraď sa s vašou pediatričkou.

zdencaaaa
20. jún 2018

@bibijenny moja dcerka vyrastla na sunare, on obsahuje nejaky tuk. Moja mala nemala koliky ale vzdy som s nou pravidelne cvicila, ona lezala na gauci ja som pozerala tv a pritom masirovala brusko a jemne cvicila s nozkami, vzdy bola potom naloz v plienke. Predtym sme mali nutrilon ale vracala prudom z neho

ink
20. jún 2018

Zvážila si aj pridanie probiotík?

asia83
20. jún 2018

@bibijenny Ja neviem čo všetky len všetko ostatné okrem Sunaru. Ja som vyrástla na Sunare, absolútne som nebola chorá (nehovorím, že za to môže iba Sunar), sama som v škôlke bola, všetky deti choré, pekne som priberala. Ja svojej dávam Sunar od začiatku a spávala mi 4 hodiny vkuse, v noci iba raz hore, rastie viac ako ostatné deti. Jasné, každé dieťa je iné, ale Sunar je proste Sunar. Mliečny tuk, žiadne blbé detský organizmus zaťažujúce zložky (antialergické, pro a prebiotiká), jednoducho klasika.

lenjaaon
20. jún 2018

My sme tiez boli na Nutrilone a mali sme ten isty problem. Presli sme na sunar a vsetky problemy boli prec. Este nebola riadne chora.Obcas sme kvapli aj probiotika...je to dobra vec. Ja by som sa poradila aj s doktorkou, a potom uvidite ☺

nika898
20. jún 2018

@bibijenny mi sme tiez mali najprv nutrilon ale ha-ckovi. Bol v pohode nemal ziadny problem ale kedze sa preplaca len do 8 mesiaca presli sme na sunar a v pohode. Mali sme sice problem s tym ze maly nechcel ziadne mlieko mal take obdobie ale na sunare bol do svojich 2 rokov a krasne rastie a pribera. Bol spokojny aj kakal normalne ☺

roselyn
20. jún 2018

ahojky 😉 moja dcerka, ked som ju dokojila - presla z kojenia na Sunar 4 (to nam poradila pediatricka-prave preto, ze obsahuje mliecny tuk) a boli sme super spokojni (nic nam nebolo). a tak sme presli na sunar 5 a potom na klasicke plnotucne mlieko 😉

bibijenny
autor
20. jún 2018

dakujem za rady asi vyskusam sunar kedže su s nim dobre skusenosti 🙂

ivanka12311
20. jún 2018

Mne po sunare maly maly velmi vrackal co zjedol vyvratil je tazky na zaludocek presli sme na bebu ar ta mu nechutila...sadlo nam najlepsie hipp mliecko 🙂

drobcek26l
20. jún 2018

@bibijenny ja tiež odporúčam Sunar. Momentálne mam na ňom už svoje druhé dieta a vsetko je vporiadku. Akurát si kúp nie ten obyčajný ale na bruško je najlepši Sunar Premium ten biely

awina
20. jún 2018

Ja sunar odporucam.po odstaveni od kojenia sme nan presli a ziadne negativne reakcie sme nemali. Aj sestrine deti na nom vyrastli a dobre.

simtcha
20. jún 2018

My sme boli na umelom mliecku iba chvilku a sunar bol pre mna nejaka prirodzena volba (prislo mi to ako overena klasika), a potom som videla test magazin... nejdem im tu poskodzovat meno, ani neviem, ci bol ten test relevantny, v kazdom pripade v teste na obsah skodlivych latok vysiel jeden zo sunarov asi najhorsie (nepamatam si, ci obycajny, complex alebo premium)... tak som sa potom hecla na nejake bio mliecko 🙂

beuss
21. jún 2018

My mame Sunar ar comfort proti zapche a vygrcavani a maly ponom ukazkovo kaka 🙂

julianko
21. jún 2018

taky mám skúsenosť s tady tým a malá je spokojná

kokuska202
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubiss
16. máj 2019

za mna sunar top...nic ine mi ani nechcel pit nutrilon mi vypil kvapku a uz ani za boha, sunar pekne celu flasku

essenceee
24. jún 2019

nedojčila som, nemala som mlieko, takže som celu dobu davala Sunar premium a od 4 mesiaca som začala davat prikrmy

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
20. aug 2019

za mna len tie dobre. Syn pil mlieko, od pol roka jedol kaše ( tie ochutene) a cca od pol roka som mu davala aj ovocne pyre

sonka1981
22. sep 2019
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

myslím si že neexistuje taky, čo by bol so Sunarom nespokojny

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
20. nov 2019

na Sunare sme vyrastli my všetci, naša generacia 30+. Podla mna je to najlepšie mlieko

zabka788
14. dec 2019
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

zrovna včera som bola v obchode a videla som, jako jedna pani kupovala 5 krabic mlieka Sunar. Asi má doma velkého papoša

lenjaaon
14. dec 2019

@zabka788 ja som tiež tak kupovala 4-5 krabíc a celý mesiac som mala pokoj 🙂

janet007
19. jún 2021

ja som velmi spokojna, aj malemu chutí. nebudem menit 🙂

radana1234
22. mar 2022

Sunarom som pokazila môjmu dieťaťu žalúdok… bol to des…

levandulova111
17. mar 2023

@radana1234 a bolo to overené doktorom, alebo podľa čoho usudzuješ, že si dieťaťu sunarom pokazila žalúdok? Nerýpem, naozaj sa pýtam, lebo premýšľam nad zmenou mlieka, mali sme Babylove ale to časom začala odmietať, dali sme francúzske z lekárne, zo začiatku super ale stále má zelenú stolicu, doktorka kázala dať probiotiká ale stolica stále zelená a dnes ráno jej už aj kútikom úst dvakrát šlo už natrávené mlieko von 🙈 či to je tým, že sa toľko mrví (málokedy ležká len tak) alebo tým, že si dala aj vodičku dojčenskú neskôr po papani, netuším, ale papala 4:00 cca... Čiže to už by malo byť strávené... Dnes idem doktorke po dohode zaniesť plienku so stolicou tak sa jej na to spýtam. Aj na zmenu mlieka, tak preto som sa pýtala aj teba, že či to ozaj Sunar pokazil ten žalúdok, aby som malej nespravila zle

levandulova111
17. mar 2023

@radana1234 doteraz mi z toho mlieka francúzskeho negrcla ani raz, krásne si odgrgla, prdkala bez problémov, no ukážkové bábätko bola. Od pondelka to mlieko máme, dnes piatok, stolica stále zelená a dnes už aj vygrcla trošku, čiže určite to budem konzultovať s doktorkou. Len hľadám skúsenosti s inými mliekami