Skusenosti s mliekom France Lait 1?

nikoleta17
4. mar 2020

Dobry den ake mate skusenosti s mliečkom France Lait 1 ??

11iva11
4. mar 2020

Za nás (dvojičky) v pohode, i keď sme pili aj iné na striedačku, lebo France je jedno z tých drahších mliek. Najväčšia "nevýhoda" je jeho skvelá chuť (oproti iným mliekam), takže som ho často vyžierala ako prášok priamo z plechovky 😀😇😇

simona92101
4. mar 2020

@nikoleta17 dcerka ho pije od cca 3 mesiacov (verziu Premium comfort s probiotikami)presli sme uz na 2jku.upravila sa jej aj stolica,aj travenie a to mala od narodenia velke problemy aj po Nutrilone aj Sunare. A urcite nie je najdrahsie,cez inter.lekarne sa da kupit balenie za 6.90€ niekedy aj menej.

nikoleta17
autor
4. mar 2020

@11iva11 drahsie mlieko? Praveze ja si myslim ze je jednobs tych lacnych 😊 ake lacnejsie ste pouzivali ak sa mozem opytat?

nikoleta17
autor
4. mar 2020

@simona92101 my ste uzivali nutrilon ha a ponom mal syncek neskutocne bolesti bruska a koliky a stale bol hladny tak sme presli na franct lait 1 no ten obycajny nie ten premium comfort je ten lepsi prosim vas ?? No nas syncek ma taktiez problemy co sa tyka stolice to musime denno denne pouzivat trubičku lebo bez nej to nejde 😔

simona92101
4. mar 2020

@nikoleta17 mne ta verzia premium comfort bola odporucena na gastre od lekarky,lebo uz obsahuje probiotika,pekne si po nej poprdka aj lepsie kaka.ked mala zo zaciatku problemy,tiez sa bez trubicky nevykakala,mlieko som zarabala do kamilkoveho caju,a aj cez den davam pit stale,a kaka uz chvalabohu pekne.ale tiez sme sa natrapili,masirovali vela pri kazdom prebalovani,pred kazdym jedlom na lyzicku kvapky Sab simplex,tie uziva dodnes. Objednavam mlieko bud z DR.Max alebo Benu lekaren,teraz maju v akcii dvojbalenie aj s hrackou za 11.50 e,myslim ze cena tip top.

11iva11
4. mar 2020

@nikoleta17 Babylove z DM-ky

valeriatothova1
5. mar 2020

@simona92101 chcela by som spýtať obyčajný kamilkovy čaj ste dávali?

vmatuscinova
5. mar 2020

@nikoleta17 kamilkovy caj sa da tiez skusit, 1x donho zarobit, tak vim z gastra, no toto znie skor na problem s laktozou - coliprev alebo colief do mliecka by mohol pomoct.

vmatuscinova
5. mar 2020

@nikoleta17 pokial sa tyka prdikov, zaklad je spravna poloha flase, resp flasa antikolikova, odgrgnutie, sab simplex a hlavne masaz bruska pri kazdom prebalovani

simona92101
5. mar 2020

@valeriatothova1 ano staci klasicky v sacikoch,vyluhovat v prevarenej vode taky slabsi,a don aspon raz denne urobit mlieko,najlepsie rano,aby sa crevka pohli.este pomaha aj voda z vyvarenych sliviek,alebo z ovsenych vlociek,vsetko odskusane 😉

valeriatothova1
5. mar 2020

@simona92101 diki moja krstná dcerka ma len 2 týždne

weisovameggy4444
8. mar 2020

@nikoleta17 ja som ho dávala synovi a absolútne v pohode mlieko