Skúsenosti s mliekom France Lait

tehotna40
4. apr 2021

Ahoj baby prosím skúsenosti s týmto mlieckom ? Ďakujem krásne

martyzpp
4. apr 2021

@tehotna40 my sme davali 2ku a 3ku a super, brusko nebolelo, nezapekalo a priberal pekne. Ja ale kojim, toto bolo len na dokrmenie. Je to jedno z najkvalitnejsich umelych mliek na trhu....avsak teraz ma 3ka vypadok a neda sa uz par tyzdnov zohnat, preto sme presli na Babylove, tak sk over jej dostupnost.

erikad82
4. apr 2021

Ahoj! Používali sme a bola som veľmi spokojná! Nijaké problémy s bruškom alebo kakaním...

simona92101
4. apr 2021

@tehotna40 ahoj,dcerka ho pila a pije doteraz (2 roky),sadlo najlepsie.pila vsak verziu premium comfort,je obohatena o probiotika.momentalne pije bezlaktozovu verziu.

michaella24
4. apr 2021

Ahoj, synčekovi som ho dala po príchode z nemocnice (tam mal Bebu) a odvtedy funguje na ňom, nikdy nemal žiadne tráviace ťažkosti. Tiež som si vybrala túto značku na základe recenzií. Prechod na dvojku ho mierne zapiekol, ale nie je to žiadny extrém. Ja som spokojná s touto značkou a myslím, že aj on 🙂

sandrika1986
4. apr 2021

Ahoj, ja som ho pouzivala pri svojich 3 detoch a spokojnost 🙂 Mali sme 1 a 2 France Lait.

tehotna40
autor
4. apr 2021

@michaella24 pijete obyčajnú verziu?

tehotna40
autor
4. apr 2021

Pozerám ze AR veria je aj na predpis, mne totiž mala dosť grcka neviete v ktorých lekárňach je táto veria dostupná?

michaella24
4. apr 2021

@tehotna40 no ja žiadnu a drobec klasiku 😀 Nikdy nemal problémy s bruškom pri jednotke, ja fakt neviem čo sú koliky, nafukovanie, zápcha. Či je to mliekom alebo je to šťastie, kto vie. Od tretieho mesiaca mi krásne celú noc prespí. Teraz trošku dvojka zavarila, ale naplní plienku každý deň našťastie. Ale z dvojky má už len tri fľašky denne, zvyšok príjmu má ovocie a zeleninový, mäsový príkrm.

meryen167
4. apr 2021

Toto mlieko som kupovala synovi pred 23 rokmi, bolo super.

bbjana
25. sep 2021

FL 1 uz nie je to co byvalo 😔 nove zlozenie, uplne riedke ako voda ,chutovo uz kusok ine a nezasyti ako zasytilo