Sunar Nutradefense 3

sima9111
18. jún 2014

Maminky viete mi poradiť. Už cca pol roka pije mala mliecko Nutrilon comfort vzdy sme ho mali na predpis lebo malej tazko travilo tak na gastre nam ho lekarka predpisala. Pocula som od znamej ze vraj nutrilon comfort sa moze vypisovat na recept iba do 10mesiaca. Dnes sme boli na gastre s malou mame 10mesiacov bola to nasa posledna kontrola. Doktorka sa vyjadrila ze mozme nadalej uzivat comfort ked chceme lenze ked mi ho uz obvodna nebude moct vypisovat 12€ za 400g sa mi neoplati mlieko kupovat. Na gastre mi doktorka odporucila Sunar nutradefense mate s nim skusenosti ake je?

michala11111
18. jún 2014

Ja dávam malej nutradefense 2, ale kvôli tomu že sa vyhádzala po obyčajnom sunári. A v pohode, iné HA mlieko sme ani neskúšali, som spokojná s týmto. Inak dokedy sa môže predpisovať HA mlieko, niekde som čítala že len do 8 mesiaca

drobcek26l
18. jún 2014

@sima9111 My sme dávali malému Najskôr Sunar Complex, ale po ňom ho bolelo bruško, prešli sme na sunar nutradefense HA a maximálna spokojnosť. Maličký ho pil až do 11 mesiaca, potom sme prešli na kravské mliečko hlavne z toho dôvodu, že to bolo lacnejšie, lebo na predpis nám doktorka dávala mliečko len do 11 mesiaca.

@michala11111 S tým predpisom mliečka na recept je to na doktorke. Jedna predpíše do 8 mesiaca, druhá do 11 teho. Ale vraj najčastejšie sa predpisuje o 10 mesiaca.

sima9111
autor
18. jún 2014

@michala11111 no aj ja som tak pocula ze do 10teho uvidim no musim sa obvodacky spytat. A to nutradefenseje tiez dost drahe. 😒