9 mesačnej dcére v noci nestačí umelé mlieko

ninike27
12. apr 2019

Ahojte, chcela by som sa poradiť. Mám skoro 9 mesačnú dcérku. Doteraz sme pili UM France Lait ale ako sme prešli na dvojku tak sa mi v noci zobudí na hlad. Nemáte overené mliecko ktoré naozaj zasyti na celú noc? Skúšala som aj kasu dávať na noc ale keď jej dám kasu tak sa mi budí v noci stále lebo je jej ťažká na žalúdok. Ďakujem za pomoc.

jaja23
12. apr 2019

@ninike27 ja mam 9 mesačného, ale dávame nutrilon. Aj kašu večer nutrilonovu, a zobudí sa v noci ešte 2x a papa. Možno tvoja potrebuje ešte v noci jest.

mogaa
12. apr 2019

@ninike27 a čo tak okolo šiestej zemiačky, mäsko a pred spaním mliečko? Ďalšia vec, to že sa budí nemusí byť vôbec že je hladná....

zuzkadrobec
12. apr 2019

@ninike27 Môj synček veeeľký papkáč o týždeň bude mať 10 mesiacov a na noc po rade od svokry mu dávam večer do mlieka marínu keksy. dobre sa rozpustí a je spokojný. Z feniklu sa dobre vyprdká :D

1gabriela13
12. apr 2019

@ninike27 nemyslím si ze sa budí kvôli hladu.

bobula46
12. apr 2019

Pokiaľ cez deň spapá dosť tak v noci nemôže byť taká hladná. Môj syn má desať mesiacov a už tri mesiace sa budí max dvakrát aj to vtedy keď je nervózny zo zúbkov.

evittam
12. apr 2019

@bobula46 Mne sa dojcene deti budili od 3.-5.mesiaca 1x, od 5.spia celu noc.😁😉

evittam
12. apr 2019

@ninike27 Preco pijes UM pre deti?
Ak dieta papa co ma cez deň tak v noci to nemusí byt hlad.

nikpa
12. apr 2019

@ninike27 skus mlieko na noc zahustit s obyčajnú ryžovu kašu, ja som dávala od Hami.

mmag
12. apr 2019

To akože Ti povie- som hladná ?😂😂😂
Ale nie, robím si srandu!😉
Ono deti sa radi budia v noci a radi v noci aj jedia- je to zábava skúšať hranice možnosti svojej mamy. 🤣 Ešte som nezažila (a to mám už štvrté 🙂), že by mi prespalo ako malé celú noc! (Samozrejme sú také deti a v kútiku duše závidím 🙂)
Momentálne má moj malý 14 mesiacov a je 2 až 3 krat za noc. Okrem toho- ak mu rastú zúbky, je ešte niekoľko krat v noci hore.
Takze- ja odporúčam- ak je hladná nakŕmiť aj viackrát- neboj, nebude to trvať večne- v dvoch rokoch už bude spať celú noc. Ak nie je hladná- môžu to byť zuby, soplik, zmena počasia ... Proste nie vždy sa dá zistiť dôvod budenia sa bábätka 😉

lindusss2016
12. apr 2019

@zuzkadrobec no nehnevaj sa, ale to je taka rada jak od svokry 🙄 10 mesacne dieta by este cukor jest rozhodne nemalo, nie je vobec vhodne ho napchavat keksikmi

mimer
12. apr 2019

Ahoj moja ma skoro 14 mes a v noci papa 2x nutrilon..celu noc prespala zatial len 1x..aj to neviem akym zazrakom 🤪

ninike27
autor
12. apr 2019

No na vysvetlenie. Papala france Lait 1 a spavala celu noc. teraz ako sme prešli na france Lait 2 sa budú v noci s tým že mi vypije 150 až 180 mlieka a potom zaspí. Skúšala som jej aj mlieko zahustit kasou ale nepomohlo.

mogaa
13. apr 2019

@ninike27 tak nerieš, ostaň pri jednotke.....živiny ktoré potrebuje má zo stravy, ak už papá príkrmy tak je jedno či papá slabšie alebo silnejšie mlieko....

zuzkadrobec
13. apr 2019

@lindusss2016 ja sa vôbec nehnevám.... a dokonca aj piškóty jedáva a keď si chcem vypiť v kľude kávu tak ho aj do pavúka vopchám 😵 😵😵

lindusss2016
13. apr 2019

@zuzkadrobec no ved jasne, kazda nech kona, ako uzna za vhodne. Ja davam jednu kavu rano za behu a druhu v klude, ked deti spia 😃