Umelé mlieko Babylove

barbiiika1810
25. sep 2017

Ahojte chcela by som sa od vas mamiciek ktore mate skusenosti s menenim umeleho mlieka ako sa ma postupovat pri vymene jedneho druhu mlieka na druhe???maly ma dva a pol mesiaca od zaciatku papame bebu h.a najprv som ho nim len dokrmovala taky mesiac a teraz uz len umele mlieko...chcela by som prejst na mlieko z dm babylove...maly ma h.a len kvoli tomu ze ja mam alergiu no u neho sa neobjavila ale pediatricka nam ho predpisuje no nemoze sa len 3x800g za mesiac to nam uz nestaci jedno balenie musim dokupovat 21e...nechcem ukratit syna nie o to mi ide len ked uz bude papat vacie mnozstvo tak penazne to bude dost narocne a o tom babylove mliecku som pocule len same chvali....dcera pila tiez babu h.a do siedmeho mesiaca ale potom uz odmietala pit bola horka....dakujem

darina48
25. sep 2017

Ahoj mi sme mali nutrilon do1 mesiaca a potom sme presli naprikald zo dna na den ale od rana som az dala babylove papala pekne vetri vserko stolica v poroadku ale grcala prudom tak tesne pred zaciatok 2 mesiaca sme presli na hipp bio comfort je to aj proti kolikam a ani skm nevedela o tom a je to uzasne mliecko ziaden problen a tiez sme presi zodna na den

sylvia78
25. sep 2017

@barbiiika1810 ak vam nestaci mliecko,treba napisat do poistovne a oni vam odpisu kolko moze aktualne vypisat a ako to gunguje s vynimkami na predpisanie vacsieho mnozstva. Ja som yo urobila takto a z poistovne my odpisali,ze pediater moze predpisat baleni a nie 4 ako mi to povedala. Doktorka nam to akceptovala a bolo vyroesene. A este mi napisali ze ak by ani to nestacilo tak staci napisat na poistovnu ziadost na vynimku a pridaju 20 baleni na polrok navyse. Ale to bolo v 2011, tak skus napisat na poistovnu,mozno to este funguje a vynimky davaju stale len malo rodicov to vie,ze si moze poziadat. Tak mi to aj pisali vtedy. Drzim palec

sylvia78
25. sep 2017

@barbiiika1810 sorry za chyby,pisem rychle a skriatok ficiiii