Umelé mlieko Beba AR. Zvracia vám z neho dieťa?

denka1
18. mar 2008

Chcela by som sa opytat ci vam po Bebe AR dietatko zvracia.Nasa malinka mi vracia po Bebe AR este viac nez po normalnej Bebe 1.Cim to je?Uz som rozmyslala,ci to nie je preto ,ze by mohla byt alergicka na laktozu.Ked som jej zahustovala mlieko Nutritonom,tak jej tiez nerobil dobre.Tazil jej a vygrckavala.Co jej mam dat ,aby sa jej brusko ukludnilo?Mam jej zmenit Bebu za inu znacku,alebo jej dat mlieko bez laktozy?Ma niekto podobny problem.Uz to trva dlho.Dakujem

janamexico
8. mar 2018

Ahojte maminy my za tri mesiace sme nenasli spravne mliecko nutiol zapekal jak svina baba 1 optri pro hnaacky zvracanie nutriton zahustovat grca prudom a hnacka teraz ma bebu 1 ar a grca aj 5x a zelene riedka stolica co mam robit normalne sa bojim ist od postielky ci sa nezadusi lezi vyvisenie a na boku pomoc ake mliecko dat

adriannasvk
8. mar 2018

@janamexico nutrilon si skusala aky? U mna sa osvedcil allergy care nutrilon,ma uplne stiepenu bielkovinu,je lahko travitelny a casom sme sli na HA a obycajny...ale malinkej by som urcite dala probiotika ak este nepapa,pomoze jej to aj na crievka aj na brusko.

juriva
8. mar 2018

@janamexico ja by som to s pediatrom riesila

adriannasvk
8. mar 2018

@janamexico to je automatika,
@juriva suhlasim,vsetko musis konzultovat s pediatrom. My sme takto postupovali az po porade s dr.

janamexico
8. mar 2018

@adriannasvk nutriol obycajny skusali sme aj babylove tobolo dobre len kakala malo ale teraz davam colik prev takze neviem

janamexico
8. mar 2018

Vsetko komentujem dr a ona nam odporucila bebu 1 a.r takze neviem ci to nieje intolerancia na laktozu

janamexico
8. mar 2018

@adriannasvk probiotika mame gai ci ako sa to vola

adriannasvk
8. mar 2018

@janamexico ak bolo to baby love dobre mohli ste ostat pri nom ak ju nezapekalo...uvidis,z coli prev kvapiek zapeka,uvidis no,probiotika aspon 3 mesiace treba,ale nam napr biogaia nesadli,my sme pouzivali probio fix baby. Drzim palce,je to tazko s malinkymi detickami najst mliecko no....

janamexico
8. mar 2018

@adriannasvk presne tak a myslis ze jej mozemvymenit zat mlieco ci radsej este mesiac pockat leno dr sa nieko nezenie ze by ma posla na gastro tak ja neviem stale jej to hovirim a ona ze mamskysit ar mlieko

adriannasvk
8. mar 2018

@janamexico no ak grcka z toho AR asi by som ho nedavala,ono je dost huste to mliecko,asi je tazke pre nu na travenie. Ak jej to babylove bolo dobre tak asi nebude mat problem s laktozou,neviem....mohla jej uz aj krv zobrat dr...a kolko ma mala mesiacov?ale ak ma malicka dlhodobo tieto problemy,mali ste ist na gastro uz davno....ja som varila ryzovy vyvar malemu ked mal velmi hnacky,ukludnilo sa mu travenie po par dnoch a potom sme sli na mliecko....ja si myslim,ze vseobecne je lepsie to allergy care na travenie,moje deti ho obe pili par mesiacov a potom sme sli pomaly na HA. Svagrinej maly tiez grckal vela z RA tak ho potom v 4-5 mesiacoch odstavila od mlieka a od vtedy ficia iba na prikrmoch roznych

janamexico
8. mar 2018

Krv jrj nebrala toto grckanie ma 2 mesiace zacalo to nutriolom potom sme lresli na bebu 1 opti prro a teraz beba 1 a.r asi skusim babylove a dotoho kvapky aby kakala myslis ze moze byt alebo cakat co povie doktorka

adriannasvk
8. mar 2018

@janamexico ja nerozumiem preco ste prechadzali z toho babylove ked jej nic nerobilo no....mozes dr zavolat a povedat jej,ze sa vraxias k tomuto mliecku ked jej z neho nic nebolo,ak to teda spravne chapem.

janamexico
8. mar 2018

Z baby love zapekalo

adriannasvk
8. mar 2018

@janamexico hmm,tak mas na vyber bud brat tie probiotika a cakat kym zaberu,a ostat pri babylove,pomahat malej rektalnou hadickou alebo skusat dalej,mne maleho tiez zapekalo s obyc nutrilonu,coliprev ale dost zapeka,probiotika mozno skusit biolac baby,alebo hylak kvapky,len neviem kolko ma mala mesiacov,nepisala si. Ja by som pomaly skusala dat varene jablcko mixnute alebo slivky varene,nieco co obsahuje vlakninu,ak uz mala 4-5 mesiacov

janamexico
8. mar 2018

Bude mat 3 mesiace

adriannasvk
8. mar 2018

@janamexico to je este malinka no. Este musite vydrzat no....musis tlacit na dr aby brala krv,poslala na gastro neviem....malinka aspon pribera?

janamexico
8. mar 2018

Ked sme boli naposledy v poradni tak pribrala skoro 2 kila od porody takze super musime to niako vydrzat ale urcite si budem pytat papier 😊

adriannasvk
8. mar 2018

@janamexico tak aspon,ze prospieva,keby nepriberala bolo by to horsie.....zaciatky byvaju tazke,treba vydrzat🙂 ujde to za chvilku a aj zabudnes🙂 drzim palce 🙂

janamexico
8. mar 2018

@adriannasvk dakujem si velmi zlata ze si mi venovala chvilku cadu dakujem pekny vecer prsjem

janamexico
8. mar 2018