Umelé mlieko po roku

lladybirdd
6. nov 2023

Ahojte, chcem sa poradiť..syn má 13 mesiacov, stále je na UM, do roka mal kendamil, od roka som prešla na Babylove (kvôli cene hlavne)..no s Babylove nie sme spokojní, syn sa stále budí, stále je hladný, počas noci 2-3x pije mlieko, načo som teda pri staršom nebola zvyknutá, ten už prespal celú noc v tomto veku ..chcem skúsiť iné mlieko, či to nieje tym..na aké mlieko by ste nám odporúčali prejsť? Dakujem

kkovacovak
6. nov 2023

@lladybirdd to že sa ti v noci budí nie je mliekom ani tým že by bol hladný. Je na to zvyknutý tak sa budí.

ibrunova
6. nov 2023

Daj mu miesto toho vodu, chvíľu poplače a potom bude dobre, hladný nie je, je to len zvyk.

kkovacovak
6. nov 2023

@ibrunova no ale to nemá význam lebo tým že nahradí mlieko vodou nič nevyrieši. Nebude sa jej budiť na mlieko ale na vodu. Nedať nič a hotovo

ibrunova
6. nov 2023

@kkovacovak mne to robili obaja, raz si cmukli vody, zamrnčali a potom asi zistili, že nemá zmysel sa preto budiť a bolo dobre 🙂

anjelikdianka
6. nov 2023

@lladybirdd Mne dvojičky majú tiež 13 m.Do roku mali Nutrilon AR a po roku sme prešli na babylove BIO 2 ale dávám nadalej dvojku neprešli sme na 3.a syn prespí celú noc a dcérka sa budí na mlieko 1x.Ale ja okolo 19.hod.ich nakrmím bud krupicou alebo inou kašičkou a potom mi o 20 hod pri zaspávaní vypiju 150 ml um.