Zmena umelého mlieka a riedka stolica

m226
20. mar 2024

Dobrý deň prosím vás o radu
Mám mesačnú dcérku strašne vracala po umelom mlieku prešli sme na antireflux vracanie chvalabohu prestalo je spokojná spinká dlhšie ale má riedku stolicu až vodnatu
Včera som začala s probiotikami neviete mi povedať ako dlho trvá kým záberu každú noc ju prezliekam aj tri krát lebo stolica je mimo plienky všade
Nerada by som menila mlieko keď je spokojná hovoria že probiotiká záberu ale ako dlho treba čakať
Máme probiomaxik z dr.max
Ďakujem

pribinak
20. mar 2024

Podľa mna vodnata stolica nie je ok a zmenila by som mlieko

danielahamar
20. mar 2024

za mna AR mlieko nie každému sadne, práve pre tú zložku proti refluxu, ja som tiež za zmenu, najskôr značky a potom podla potreby

lucia13022023
20. mar 2024

Skus iné probiotika, biogaiu. A poradila by som sa s lekárkou. Nemeň mlieko sama od seba, aspoň ja by som to konzultovala určite.

m226
autor
21. mar 2024

Ďakujem všetkým lekárka mi dala na predpis Nutrilon AR
Hnačky neustupili dnes som jej volala povedala zakúpiť smectu a brať 3-4dni

danielahamar
21. mar 2024

@m226 ak vracala to vôbec nemusí mať reflux a ak je hnačka, tak to vyzerá na abkm a vracia z bielkoviny

m226
autor
21. mar 2024

@danielahamar ona vracala stále a išlo to z nej ako z vodopádu lekárka vravela že je to reflux vyvracala sa a o 5min bola hladná najhoršie to bolo v noci vôbec sme sa nevyspali
Teraz máme problém zase z hnačkami vrackanie prestalo ale stolicu má ako vodu úplne riedka lekárka mi dala smectu uvidíme či pomôže

danielahamar
21. mar 2024

@m226 na 90% nepomôže a áno, aj z alergie na bielkovinu sa vracia a teraz tie hnačky sú jasným dôkazom. Ale tak treba postupovať ako mudr hovorí, len ak sa to do 3dni bé upraví, treba jej to spomenut