9miriam9
Používateľ 9miriam9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 9miriam9.
9miriam9
28. jan 2016

@petuusa2323 Neviem presný typ, veľmi sa do toho nevyznám, manžel áno tak to má na starosti on. Viem len že objednával zo stránky kytary, nechala som to všetko na ňom 🙂 Napíš mi správu keď tak🙂

9miriam9
21. jan 2016

Dcéra hrá na flautu už 2 roky, baví ju to a som rada, je to veľmi pekný koníček podľa mňa 🙂 Inak sme jej aj prednedávnom kupovali vlastnú flautu, aby už nemusela mať požičanú

9miriam9
autor
13. jan 2016

Trošku som po tom kukala je to niečo takéto albixon.sk/bazenove-prislusenstvi/bezchlorova-uprava-vody/uv-lampa/? Podľa toho čo si opisovala mi to celkom sedelo, ani som netušila, že aj takto sa dá čistiť voda, počula som len o slanej a chemicky čistenej vode.

V diskusii: Solené bazény
9miriam9
autor
29. dec 2015

Ahojte maminky, chcela by som sa spýtať aké máte skúsenosti so solenými bazénmi. Kúpili sme totižto dom s pozemkom aj s bazénom, ale medzičasom vybehli synovi nejaké kožné alergie.Chlórovanie teda veľmi neprichádza v úvahu, myslíte, že na pokožku by solený bazén nezaškodil?

V diskusii: Solené bazény
9miriam9
13. nov 2015

@cindirella keby som mala v obchode čakať kým ma niečo napadne bola by som tam do vianoc 😀 😀 preto by som potrebovala poradiť...

9miriam9
7. nov 2015

Ahojte, ja sa tiež pripájam do témy. Vymýšlam darček pre svoje krsniatka (dievčatá 11 a 12 rokov), ale nejako ma už všetky nápady opustili 😀 privítam každú radu 🙂