brandinka00
Používateľ brandinka00 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brandinka00.
brandinka00
24. jan 2016

Môžem len doporučiť na kreativne hračky puzzle a podobne stavebnice a tak pexik.inshop.cz/hry-a-hracky/alexander/ . My sme tam kupovali pred viancami hracky pomaly pre vsetky deti v rodine 😅 😎

brandinka00
22. jan 2016

@margaretka818 Skús kúpiť toto mlieko hipp.sk/mlieka/produkty/hipp-ha-combiotikR/hipp-ha-combiotikR/, nám sa osvedčilo ke´d bolo najhoršie, hlavne malú poňom nenadúvalo

brandinka00
16. jan 2016

baby dakujem za vsetky rady 🙂 rozhodli sme sa nakoneic pre nejaku stavebnicu, zide sa aj ked bude uz trosku starsi, a kupili sme velke hasicske auto, tak dufam ze sme sa trafili do vkusu a nema rad len policajtov :D

brandinka00
10. jan 2016

Ahojte zienky, poradte este daco zaujmave... zhanam pre synovca, bude oslavovat 3 roky, vobec neviem, co teraz leti pre taketo deticky? Nieco kreativnejsie by bolo fajn 😉

brandinka00
9. jan 2016

Samozrejme ze nosit okuliarky mozu, ba aj musia ak je to potrebne, najlepsie je ked je dietatko v "ocnej" triede, Ja sama som do takej daaavno chodila, a mam tam teraz aj dcerku. S detmi robia rozne cvicenia na ocka, je tam aj doktorka, vyucene pracovnicky. Co sa tyka samostatnych okuliarkov, nam sa hrozne osvedcilo pridat taku tu snurky na ramiky, aspon ich nestrati ked si ich napriklad aj da dole na chvilku, alebo si ich hlavne nikde neprisadne :D

brandinka00
13. nov 2015

Ja som za domáce varenie, ale zase záleží z akých surovín, nedá sa stále zohnať bio zelenina a ovocie, neviem prečo je to na slovensku taký strašný problém.... Tie blafy čo predávaju v hypermarketoch- na zaplakanie.