emily456
Používateľ emily456 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emily456.
emily456
6. nov 2015

@jasminet haha, no je to plysak v podobe pivnej kvasinky 😀 je to realna zväcsenina, vsak sa kukni 🙂 www.giantmicrobes.cz/pivni-kvasinka 😀 pivar nie je, ale takej profesii by sa zrejme potesil,nakoniec asi ako väcsina chlapov 😀 😀 😀

emily456
21. okt 2015

@1pillow1 uz mam tu pivnu kvasinku doma 😀 akurat vcera mi prisla a je fakt rozkosna 🙂 a doslo to docela dost rychlo, objednavala som minuly tyzden. Oni to odosielaju do 24 hodin. Teraz musim uz len vydrzat neukazat to manzelovi 😀 😀 😀

emily456
15. okt 2015

@1pillow1 tak tam mozes aj ty skusit nieco pohladat 🙂 a k tomu mu kupis nejake ponozky a je vybavene 😀 alebo tam najdes nieco pre deti...
inak my sme kedysi pisali list jeziskovi 😀 aj to by ti mozno pomohlo

emily456
14. okt 2015

@1pillow1 ja som tu nedavno narazila na stranku giantmicrobes a tie plysaky su fakt podarene, rozmyslam ze nejake odtial objednam...ta pivna kvasinka je perfektny darcek pre muza 😀 😀

emily456
14. okt 2015

@chips_a ale nasi chlapi v tom urcite nemaju taky prehlad ako my 😀 ja som to pozerala a je to naozaj podarene, aj ja sama by som to chcela 😀 a ak k tomu bude este ta encyklopedia tak to bude dokonalost 😉

emily456
10. okt 2015

@1pillow1 comu sa tvoje ratolesti venuju? Akych maju oblubenych hrdinov? Mozno ma nieco napadne 🙂 Ja uz tiez zacinam rozmyslat nad tym co kupim, nemam rada zhon na poslednu chvilu

emily456
9. okt 2015

@chips_a podla mna je to velmi zaujimavy a jedinecny darcek, je to mile a aj naucne a ak vyberies nieco vhodne tak preco nie? 🙂