Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
siska_ben
Používateľ siska_ben je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od siska_ben.
siska_ben
3. dec 2015

krásne tradície ďakujem za tip 🙂 Šťastné a veselé 🙂 🙂 🙂

siska_ben
autor
27. feb 2015

Nemáte prosím nieto skúsenosti s touto realitkou v BB? http://www.xemar.sk/ Mám v pláne sa na nich obrátiť s predajom bytu, s ktorého predajom sa mi nedarí. Ďakujem pekne

siska_ben
6. feb 2015

Podľa mňa určite začať čím skôr!! Nepoznám metódu HD, ja som dcérku prihlásila do jazykovky a chodí tam nesutočne natešená! Super lektorky a keď príde domov tak len vyspevuje po anglicky a ukazuje na veci a pomenováva ich v angličtine. http://www.bilingvi.sk/wordpress/anglictina-nem... Čím skôr deti začnú tým lahšie sa im bude potom učiť už na základnej a budú mať aj krajšiu prirodzenejšiu výslovnosť keď začnú ešte v predškolskom veku.

siska_ben
2. feb 2015

S touto otázkou by som sa obrátila na niekoho, kto mi v tom vie presne poradiť podľa danej situácie. Mala som podobný problém a obrátila som sa na advokátsku spoločnosť. Samozrejme závisí od toho, koľko ti naozaj dlžia a či to stojí za to teda. Keď tak, skús sa na nich obrátiť. http://www.advokatskaspolocnost.sk/ Každopádne želám veľa šťastia!

siska_ben
9. jan 2015

Ahojte, ja som sa naučila dobre po nemecky v jazykovej škole Bilingvi. Veľa sa tam komunikuje hlavne a neriešia sa nezmyselné gamatické cvičenia skúste sa pozrieť, možno sa vám zapáči. http://www.bilingvi.sk/wordpress/kurz-nemciny-a...