sovicka_sovka
Používateľ sovicka_sovka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sovicka_sovka.
sovicka_sovka
29. dec 2015

baby to co je za teoriu ze kupujem to aby som si robila bublinky v pohodli domova?? stejne je kazda z nas denne v obchode... takze nevidim problem kupit aj flasu vody alebo mineralky. a hlavne je dost podstatny rozdiel ked si spravite "umele" bublinky do chlorovej vody a teda zdravotny benefit je nulovy- ba priam je to este skodlivejsie, kedze tie "umele" bubliny su fakt velke a drazdia sliznicu aj ust aj zaludka.. oproti tomu su tu mineralky, ktorych je na trhu mnozstvo a kazdy si moze vybrat podla zlozenia aku prave potrebuje..

sovicka_sovka
29. dec 2015

@anaxamon odporucam oslovit sikovnu krajcirku 🙂 zohnat material nie je problem a nakoniec to financne vyjde omnoho lepsie. ja som takto dala dcerke a suknicka je taka krasna, ze nas v meste zastavuju ze taku tutu este nevideli. Mala vyzera ako baletka. 🙂

sovicka_sovka
29. dec 2015

@hu3hu3 ahoj. mozno by potesili nejake prijemne jednohubky, dalej hrozno, mini kolaciky, jednoducho veci ktore su dobre, daju sa rychlo zjest a nie su az tak syte 🙂