Ako dlho trvá zápis na vysokej škole?

kinta
19. jún 2022

Ahojte, chcem sa spytat neviete niekto ako dlho trva zápis na vysokej skole? Ďakujem za odpoved.

mauduska
19. jún 2022

rôzne. my sme písali aj test z angličtiny, aby nás zadelili do skupín. na zápise nás bolo asi 300, takže kým sme sa u piatich žien na študijnom vystriedali, trvalo to asi 2 hodiny.. ja som bola na konci radu samozrejme 🙈

kinta
autor
19. jún 2022

@mauduska a napisali vam to aj v liste, ktorý vam prisiel poštou ze vas priali, ze vlastne budete pisat ten test?

mauduska
19. jún 2022

@kinta nepamätám si. ja som vedela, že ho budeme písať, ale ja vždy lovím info aj na stránkach fakulty a tak.

sparrows
19. jún 2022

Keď som bola ja, trval asi dve hodiny, ale to preto, lebo bol covid a museli sme vychádzať po radoch, tak všetko dlho trvalo

abbies
20. jún 2022

posledné dva roky sa u nás objednávalo na presný čas, študent došiel s vypísanými tlačivami, zdržal sa max. 5 minút a šiel preč. Predtým sa volali všetci z jedného ročníka a programu naraz, dostali úvodné info a podľa toho, ako rýchlo sa postavili do radu, odchádzali. Ale dlhšie ako nejaké 3 hodiny to nikdy netrvalo a aj to len vtedy, ak bolo 200 ľudí v miestnosti.

patusikk
22. jún 2022

ja na farmacii rozdelili nas abecedne do dvoch radov len kvoli covidu v aule náš nebolo 230 ale možno tak 100 a bola som tam od 8 do pol 12 :D

katarinka289
26. júl 2022

My sme boli od rana do obeda.Pedag.v BA