Pedagogická fakulta na UK alebo UKF?

e1m2m3a4
3. júl 2019

Ahojte, chcela by som poradiť pri výbere výšky..Bola som prijatá na pedagogickú fakultu aj v UK aj na UKF. Ide o konkrétne o Predškolsku a elementárnu pedagogiku. Neviem sa rozhodnúť, ktorá škola by bola lepšia možnosť.
Budem rada za všetky skúsenosti, rady a názory. Ďakujem 🙂

mravvcek
3. júl 2019

UK je top,fakt odbornici a hlavne prakticke veci,co doteraz ako ucka ocenujem 🙂

e1m2m3a4
autor
3. júl 2019

@mravvcek ďakujem za odpoveď.. len ja sa v BA bojím práve hlavne toho sita, ktoré tam oni radi robia 😅

ladybug138
3. júl 2019

@e1m2m3a4 ahoj, ja chodim na UK, sice iny odbor, ale myslim, ze je to spicka na Slovensku.. Aj ked o organizacii atd by sa dalo dost polemizovat, ale to je o inom 😁 ja som nikdy nemala pocit, ze by u nas robili sito... Treba sa ucit a pojde to, uvidis ☺️

adkoalauri
3. júl 2019

Mam vystudovane Uc. pre 1. st. ZS na UKF a bola som spokojna.Sice fakulty porozhadzovane,rozvrh na houby tym padom ale je tomu 15 rokov a odvtedy sa to mozno zlepsilo.Ucit sme sa museli aj tu...

mravvcek
3. júl 2019

Ziadne sito,to robil jeden,uz je neboztik na vyv.psychologii. fakt tam dostanes prehlad a pohlad komplexny,cez didaktiku,psychologiu,predmety atd. Ja odporucam vsetkymi desiatimi. A ano organizacia a studijne oddelenie je tema,ale da sa zvyknut 😂

judar
3. júl 2019

Ja zas UKF neodporúčam ...je to tam teror po všetkej stránke hlavne strašne náladoví profáci a informatívnosť je tam na bode mrazu poriadne ani neinformujú o vážnych termínoch čo kedy dokedy spraviť poslať vyplniť odovzdať urobiť hlavne okolo prác atd atd ani profi ani študijne lebo nikto nič nevie a nakoniec prihára pod zadkom ...čo poznám ľudí tak im to liezlo na nervy že buď prestúpili alebo druhý stupeň išli dorábať na UK

benit
3. júl 2019

Ja som chodila na ukf iny odbor, ale mne sa pacilo, bola som spokojna aj s pristupom.

13riska13
3. júl 2019

Ja som chodila ukf tiež na pedagogickú ale iný odbor a bola som spokojná

janedoe
3. júl 2019

UK ma lespi zvuk 😊 Ja som chodila tam a vtedy tam boli este naozaj odbornici. Nehovorim, ze teraz nie su, ale vtedy to boli zvucne mena na prof. Gavora, Ondrej Sliacky, prof. Pupala a pod. Teraz su tam prevazne mladi ludia, alebo novi. Kamoska minuly rok koncila a nestazovala si. A sito neviem. Uz pred 100 rokmi, ked som studovala nebolo a teraz je to uuuuplne easy. Kazdy kto sa len trosku posnazi, tak dostuduje 😊

janedoe
3. júl 2019

@mravvcek jaaaaaaaaaj dr. Jakabcic. Toho som mala velmi rada.

ladybug138
3. júl 2019

@janedoe Ondrej Sliacky tam este je ☺️☺️

mravvcek
3. júl 2019

Sliacky este zije? Ved ten uz mal svoj vek,ked ja som skoncila 2006 😀
A ano Pupala,Gavora,milovala som Partovu,Zideka,Oravca,Kozuchovu a ine kapacity aj na spec.pedagogike Tarcsiova,Vasek,Vancova...jaj dobre bolo

mravvcek
3. júl 2019

@janedoe Jakabcica som nemusela,on fakt riedil davy,ale na pokurke bol fajn 😂😂😂😂

janedoe
4. júl 2019

@ladybug138 vidis....ani neviem 🙊 Som si myslela, ze uz odisiel, lebo 100 rokov som ho nevidela.
@mravvcek ja som od Jakabcica zdhla hned po prvej prednaske a uprosila doktorandku, nech ma vezme k sebe 🙊 Ale s rokmi (mojimi/jeho?) bol fajn a velakrat sme si dobre pokecali.

A veru...dobre bolo 😊 Podla mna lepsie ako teraz, ale kto vie. Mozno uhol pohladu a dnesni si nevedia vynachvalit sucasnych vyucujucich. A vela z nich pred cca 8mimi rokmi praveze odislo tusim do Trnavy, Ruzomberka, ci Zlina. Niektori sa vratili (Kozuchova, ci Partova), niektori nie Pupala, Gavora, ci Wiegerova a specka zostala 😊 Az na prof. Vaseka, ktory sa tiez uz pominul

janedoe
4. júl 2019

@mravvcek inac my sme hadam aj spoluziacky 😂

nany100
4. júl 2019

Sliacky ma učil tiež a to som končila 1997🙂

mravvcek
4. júl 2019

@janedoe hej? Ja som koncila 2006 1st a surdo

mravvcek
4. júl 2019

@nany100 tohk som sa bala,fuj tie knihy co sme museli citat. Mama mojaaaa

janedoe
4. júl 2019

@mravvcek hej 😊 Ale ja som mala realne koncit az 2007, ale koncila som 2006