Štúdium kynológie

3. aug 2022

Ahojte, vždy ma lákala práca so psami, mám ich veľmi rada. Keď som išla na SŠ rodičia mi zakázali ísť na internát, takže som nemohla ísť na veterinárnu školu. Vyštudovala som obchodnú akadémiu a VŠ ekonómiu. Nenašla som sa v tomto povolaní a tak som sa rozhodla, že si po rokoch splním sen a išla by som externe študovať kynologiu do Košíc. Absolvovali ste tam niekto prijímačky? Môžem sa zvládnuť pripraviť na prijímačky samostudiom? Máte niekto skúsenosti z touto školou a odborom rada by som sa dozvedela nejaké reálne skúsenosti. Ďakujem

cocolino234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majusska202
3. aug 2022

Moja sestra ju študuje. Strednú ma konzervatórium a výšku si vybrala toto. Nemala ziatail žiadny problém

autor
3. aug 2022

@cocolino234 ďakujem 🙂 držím palce tiež

malinoismum
3. aug 2022

S odborom ako takým skúsenosti veľa - so spomínanou školou nie. Ale držím ti palce, perfektný vyber ! 🫵🏼👍🏼🤍

autor
3. aug 2022

@malinoismum ďakujem moc. Pozrela som si tvoj profil a hneď ma zaujali Topoľčany. Tam som pár rokov dozadu navštevovala kynologický klub, potom som sa presťahovala 🙂

00momo
4. aug 2022

Ahoj mna by tiez zaujimal to štúdium vedela by si mi poslať link?

autor
4. aug 2022

@00momo máš správu

jozef11111111
10. sep 2022

Och mňa bavilo pozerat účtovníctvo na yotube keď som sa ho potom učil na maturitu 😩 a aj celá ekonómia...zatial iba jednu mladú babu som poznal čo aspoň vyzerala že ju to baví 😂

lb1984
12. máj 2024

podarilo sa ti dostať na kynológiu do KE? Zvažujem urobiť si ďalšiu VS a zaujala ma kynológia ale keďže som už dlhých pár rokov po škole a mám svoj vek tak zvažujem či vôbec ....

00momo
14. máj 2024

@lb1984 nemala som čas sa tomu venovať. Stavba domu, malý .. možno na další rok.