15 ročná dcéra nám predstavila svojho frajera.

klaricka8
4. jan 2019

Zistila som že je to veľmi slušný a milí chlapec takže som rada že bude mať takého kamaráta

nelinka2009
4. jan 2019

@klaricka8 super a kolko ma dcerka rokov? ak nevadi, ze sa pytam... lebo aj mna to asi caka o nejaky ten rocik...

klaricka8
autor
4. jan 2019

Má 15 dávala som takú diskusiu že či je normálne aby malo 15 ročné dievča frajera

beky1813
4. jan 2019

🤦‍♀️

bobula46
4. jan 2019

@klaricka8 super že sa neskrýva 🙂 váž si že bola ochotná ukázať sa aj pred rodičmi. A to že je slušný je len jedno veeeeeľké plus. Držím palce aby to neskončilo zlomeným srdiečkom ☺☺

nelinka2009
4. jan 2019

@klaricka8 je... pamatam si seba... a som normalna 😁😆😅😂 za 6 rokov malu doma priviazem k posteli, vybavim individualbe studium a bude 😄😁😆😅😂

0silvia0
4. jan 2019

@klaricka8 toto si nemohla napisat do povodnej diskusie? Ci o com chces diskutovat teraz?

lujza123
5. jan 2019

@klaricka8 normalne, nenormalne to je jedno, to uz neries, niekto sa v 15 este hra s Barbinami a niekto uz frajeri s chalanmi. Zakazovat nema zmysel, ovela lepsie je ked vam ho predstavila a viete o koho ide ako by ho mala skryvat a stretavat sa tajne

petrofka
5. jan 2019

Podla toho, co pocuvam od deti nie je nič nezvycajne mat v 6. triede sex! A odchadzat zo ZŠ ako panna je strasna hanba. Svet sa zblaznil. Preto prosim hovorte s detmi o sexe, o laske, o bezpecnosti.. Nech pridu v hocijakom veku s frajerom, vždy to bude pre matky priskoro. A viem, ze casto sú rodicia sklamani, ze predsa ich dieta by to neurobilo. Nuz, nikdy poriadne do hláv nevidime 🤷

kasokri
6. jan 2019

Nehnevaj sa, ale v jej veku je to este priskoro. Už chceš byť babkou?

nelinka2009
6. jan 2019

@kasokri preco by mala byt babkou?

drimonna
10. jan 2019

Ja mám tiež toľko rokov ochvílu....Ja neviem , že ako by rodičia reagovali,ale určite by nebolo dobré, kebyže mi zaňho dávajú rady,ktoré nechcem a slová ktoré nechcem počuť...Rešpektujte , že s ním chodí, a keď bude chcieť, tak s ním sama skončí...Nič s tým neurobíte ... 😅😅 Sorry za gramatiku.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kasokri
11. jan 2019

@ptmt1011 V poriadku. Je to tvoj nazor. Len poznam jednu z naho okolia ktorej sa to prihodilo. Práve skončila zš a nastupila na strednu, odkial ju vyhodili. No a teraz ma dieta, jej frajer prcoval, no jeho tiez prepustili a teraz mama dievcata vykryva celu domácnosť. Je to tazke. Ak autorka suhlasí s tým, aby mala jej dcera frajera v 15 ok. len nech ju poučí aj o antikoncepcii, lebo len tak sa na seba pozerať nebudú.

xili99
11. jan 2019

@kasokri ale nie každý tak musí dopadnúť, každý človek je iný, podľa mňa v 15tich mať prvú lásku je úplne normálne. Samozrejme, že s deťmi sa treba rozprávať o tom

sajmiona
11. jan 2019

@kasokri ja to poviem takto. Ja som mala kamošku a jej mama bola kamoška s mojou mamou. Keď sme mali 15 nasla som si frajera z našej dediny. Kamoškyna mama mojej dohovarala, že čo sa blázni ze mi to dovolí a tak. Ale moja nato, že ona mi verí rozprávali sme sa o tom ja viem co mam robiť a som dosť zodpovedná. Vždy keď som bola vonku vedela, že som s nim a ze dá na mňa pozor. Keď sme šli na diskotéku neskôr vedela, že on ma privezie a nič sa mi nestane. Zato kamoška sa olizovala s kade kým a každú chvíľu mala iný sprievod domov. Moja mama vedela, že je slušný ľúbime sa a bola rada, že mám v ňom takú oporu. Dopadlo to tak, že ja som otehotnela plánované po svadbe v 23tich rokoch. Ta kamoška sa zatiaľ čo som ja mala pekný vzťah a chodili sme aj po výletoch aj na dovolenke spolu boli tak ona chodila po baroch, fajčila pila a vyspala sa s nejakým chalanom a otehotnela . Ani nie sú spolu a žije so svojou mamou a mala bez otca. Všetko je to len o povahe a o zodpovednosti toho dievčata. O dôvere medzi rodičom a dieťaťom.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz