18,19,20 ročné mamičky

ramonkap
17. júl 2016

Ahojte dievčatá, mladé šťastné budúce maminky. Mám 19 a som v 13tt.Termín mám január 2017. Aj ked moje tehotenstvo nebolo plánované som najšťastnejšia že tehotná som aj napriek všetkým zložitým situáciám ktoré mňa a partnera čakajú. Rada by som podiskutovala, podelila sa o radosť práve s vami ktoré ste tiež mladučké a neskúsené 🙂 O vašich pocitoch,názoroch atd. Nech viem že niesom sama. Tie ktoré sa nestotožnujete s mladým vekom a tehotenstvom prosím zbyotčne nekomentujte. 😉

loxa
17. júl 2016

ja uz mam sice 25 ale 5 a 4 rocne deti, 🙂 tiez som otehotnela v 19. vydala sa a porodila v 20 rokoch..a sme stastni, normalna regulerna rodina, aj ked mnohi pochybovali🙂 drzim palce

miushik765
17. júl 2016

Ahoj ja mám 18 a som v 30tt a termín Septemper 2016 🙂 Vnímam to rovnako tiež to nebolo plánované ale môjho drobca milujem už teraz najviac na svete a partner tiež 🙂 Samozrejme na mňa pochybnosti sem-tam doliehaju či to zvládnem atď... Ale myslim že je to prirodzené 🙂 Vždy si poviem že zvládli iné zvládnem aj ja ;) Teším sa na môj poklad obavy z pôrodu na mňa zatial nedolahli tak uvidíme 🙂
@ramonkap

ivanusko
17. júl 2016

Ahoj. Ja som tiez otehnotnela v 19tich..porodila som v 20 8.5.2016. Moj maly ma 9tyzdnov a sme stastny o mesiac sa vydavam...sm velmi stastna....😉

mirunkad
17. júl 2016

svoje dieťatko síce porodím vo svojich 24-roch , ale všetkým mladým maminkám, ktoré k tomu pristupujú zodpovedne, úprimne držím palce a fandím im napriek tomu, že otehotneli neplánovane.Držím palce!

ramonkap
autor
17. júl 2016

@miushik765 Termín a prvé stretko s bábätkom už čoskoro... júúj ako závidím, ja už sa neviem dočkať 🙂 pochybnosti sú najprirodzenejšie v každom veku podla mňa. A čo očakávate? 🙂

mirunkad
17. júl 2016

ešte som zabudla dodať, že napriek plánovanému tehotenstvu, zázemiu a manželovi, mám aj ja veľa pochybností...myslím, že je to normálne, nie len v tehotenstve, ale v každej novej životnej situácii. Nezáleží na veku, ale na prístupe, pohľade na vec a správneho zachovania sa 🙂

miushik765
17. júl 2016

@ramonkap Čakame chlapčeka 🙂 Ty pravdepodobne ešte nevieš že? 🙂 Ani ja sa už na drobca neviem dočkať 🙂 Aj tebe to ubehne.. Mne to utieklo ani neviem ako :D Len teraz som videla na teste dve // a už pomaly budem mať môjho syna v náručí 🙂 Zdá sa mi to neuveritelné

ramonkap
autor
17. júl 2016

@miushik765 Nie ešte nevieme. Chcela by som ísť v 20tt na 4D tak uvidíme. Ale ja aj priateľ sme nastavení na dievčatko, túžime po ňom ale nech by to bol aj chlapček hlavne že bude zdravučký 🙂 No mne sa to vlečie a vlečie :D Asi pre to že na to neustále myslím a predstavujem si aké to bude držať našu lásku v náručí 🙂 😵

sayurinka
17. júl 2016

Ja mam 19 a cakame druhe babo 😉 ahojte babyyy 🙂

ramonkap
autor
17. júl 2016

@sayurinka 🙂 aj vy budete 2017 🙂 držím palčeky

miushik765
17. júl 2016

@ramonkap Ja som chcela vždy prvého chlapca a cely čas mi tvrdili že dievčatko a tak som sa s tym stotožnila a tešila som sa a teraz Bum na 4D aj v nemocnoci že jasný chlapec tak je to tak ako to je je to môj drobec :D Trochu mi trvalo prestaviť sa späť ale pri prvom mi to je v podstate jedno najdôležitejšie je aby bol zdravý 🙂 To aj mne sa zdalo že sa to vlečie hlavne na začiatku ale od toho cca 20tt mi to už uteká 🙂

miushik765
17. júl 2016

@sayurinka Ahoj kedy si mala prvé? 🙂 A gratulujem 🙂

sayurinka
17. júl 2016

V 17tich som porodila 🙂 ďakujem pekne 🙂

glorikarebeka
17. júl 2016

baby vsetky v tomto veku obdivujem,ja so rodila 33,ale aj tak si myslim.ze musite mat PERFEKTNYCH RODICOV ktory vam pomahaju.Drzim vam palce.Ja by som to nedala lebo ja som chcela mat vsetko zaobstarane vlastnym usilim, hlavne byvanie a rodicov len na postrazenie vnucat.Zase na druhej strane sa bojim ci sa ja vnucat dozijem,dufam apevne verim,ze ano

ivanusko
17. júl 2016

@glorikarebeka dakujem ti....urcite sa dozijes neboj☺☺☺☺ prajem ti to....

ramonkap
autor
17. júl 2016

@glorikarebeka áno mám perfektných rodičov, úplne najlepších ... sami mali 7 detí a moje dieťatko bude už ich 8 vnúča 🙂 zaobstarané niečo už máme len vdaka priatelovi ktorý je 27 ročný 🙂 tak tiež pevne verím že rodičia budú len na postráženie vnúčatka 🙂

glorikarebeka
17. júl 2016

@ivanusko dakujem

glorikarebeka
17. júl 2016

@ramonkap jaj taka velka rodina,krasne to sa teraz nevidi casto,tak vsetko dobre prajem,mi rozmyslame nad 3 babatkom,ale az na rok po 40tke lebo chcem mat velku zurku

miushik765
17. júl 2016

@glorikarebeka Ja mám len maminu ale úžasnú 🙂 S priatelom som 5rokov a je len o rok starší ale pracuje čiže vďaka nemu máme tiež sami vystarané 🙂

glorikarebeka
17. júl 2016

@miushik765 ano moc zalezi na partnerovi,ja som dlho hladala,ale oplatilo sa nevymenila by som za nic na svete

miushik765
18. júl 2016

@ramonkap
@loxa
@ivanusko
@sayurinka
Baby určite máte všetky FB ja osobne som tam častejšie ako tu ak by ste niektorá chceli pokecať tam o radostiach a starostiach tehulkovania a tak 🙂 Napíšte mi IP dám vám na mňa kontakt na fb 🙂 Všetkym vám prajem vela šťastia a aby sme sa tešili zo zdravých a krásnych detičiek 🙂