• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

5 proti 5. Poznáte túto súťaž?

11. decembra 2017 
My sledujeme a dokonca raj jak sme prepli len tak keďže nesledujeme každú časť a bola tam jedna pani taká povedomá mi bola a to bola moja učiteľka zo základnej školy :slight_smile:
20. jan 2014 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabrinka26 naklady na cestovne asi nepreplacaju, ze? Lebo cesta na min. 2 krat do BA nie je najlacnejsia, a to este clovek nemusi nic vyhrat. :frowning2:
21. jan 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankastubka to neviem,ale myslim,ze nie..ved kazdy sa tam hlasi dobrovolne,tak nemaju dovod take nieco robit :slight_smile:
21. jan 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabrinka26 ved hej, ale napr. myslim ze v bez servitky, davaju kazdemu nejakych 200 EUR prispevok na nakup toho co budu varit a tiez este nie je jasne co vyhraju.
Tak preto som sa pytala, ci to aj tu nahodou tak nie je.
21. jan 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankastubka aha,vidis..ale zas tam je lidl sponzorom,tak maju odkial davat :slight_smile:
21. jan 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosím vie mi niekto poslať ten dotaznik ? na email?
20. mar 2015 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni ahoj vedela by si aj mne poslat ten formular ci co to je... na moj email? miroslava.ungvarska@gmail.com
30. mar 2015 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@miruska92 je potrebne sa prihlasit na adrese 5proti5@rtvs.sk a potom ti odtial posleme formular a pozveme vas na casting :wink:
1. apr 2015 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako sa tam prih
asim? Len napisem mail ze mam zaujem o ucinkovani v sutazi a mech mi poslu formular? :slight_smile: a ako dlho sa cca caka na odpoved? :slight_smile:
7. máj 2015 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravičko mohly by ste mi poslat prihlasovaci formular z rodinkou by sme sa velmy rady zucastnily sutaze :slight_smile: kuba_svk@azet.sk vopred dakujem
11. jún 2015 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubko777 a potom už len dúfať, že tam nebudú otázky z gramatiky :slight_smile:
22. jún 2015 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinni ja som už písala viac krát a nik sa mi neozval späť...:frowning2:
:frowning2:
31. aug 2015 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “na žiadosť zakladateľky diskusie sa diskusia zmaže”
27. sep 2015 o 10:39 • vieroslavas
Prosim vas vie mi niekto poslat prihlasovaci formular alebo prihlasku neviem to nikde najst :slight_smile: dakujem :slight_smile:
11. dec o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok