Rádio Expres - sms súťaž

7. aug 2023

Poznáte niekoho,kto vyhral na expresse v sms súťaži? Oplatí sa posielať sms, či to je len klamstvo?

andrea_82
7. aug 2023

Nie, nie je to klamstvo, moja kolegyna vyhrala vacsiu ciastku.

autor
7. aug 2023

@andrea_82 divne mi to je že niekedy niekto nedvihne..ked sms poslem a ide o veľkú sumu tak ten mobil mam v ruke od 15-16.00 vkuse

rooberta
7. aug 2023

Aj ja poznám jedného čo vyhral.

autor
7. aug 2023

Musí tam byť smsiek milióny naposielane podľa mňa..velmi mala pravdepodobnosť výhry

ropucha6
7. aug 2023

Ja som tiez vyhrala. Je to uz ale par rokov dozadu 🙂

masinka
7. aug 2023

Nepoznam sice nikoho co vyhral, ale ked som robila v banke, sedela som vedla "vymahacov". Ti najradsej volali vtedy ked bezali taketo sutaze, lebo vtedy im to zdvihali aj ti, co sa bezne zatajovali. Ked sa ohlasili "pocuvam radio Expres", tak sa na nich vzdy pobavili 😂

autor
7. aug 2023

@masinka ja som raz tak kamošovi volala a zdvihol mi "počúvam rádio Expres"🙂

autor
7. aug 2023

@ropucha6 z koľkých poslanych smsiek?🙂

ropucha6
7. aug 2023

To ti uz nepoviem, ale za tie roky vela 🙂 Vtedy este neboli az take velke sumy a hralo sa tusim dvakrat denne. V tej den som poslala asi 2smsky. Iste som poslala dokopy viac sms ako vyhrala (2tisic) 🙂

autor
7. aug 2023

@ropucha6 poznám viac takych čo kedysi toľko naposielali že už by to ta suma nedobehla..😃no ale takych 70tis.ako dnes,to nezneje zle..🤔😃

mima1608
7. aug 2023

Posielam od 18 rokov a nič 😅😅 asi mi to nie je súdené

autor
7. aug 2023

@mima1608 ja 2..nikdy nikto z východu nevyhraje.moj brat žije na východe, stále posiela a nič 😃

milenke
7. aug 2023

Poznám obyčajní človek čo poslal jednu jedinú SMS 🙂 j

autor
7. aug 2023

@milenke to je snáď neuveriteľné, nereálne.no šťastie parádne..asi skúsim poslať, prvú zároveň poslednú 🙂

rrrobert
5. mar 2024

Ktoré trezory sú k dnešku už otvorené?

michaeladzurin
5. mar 2024

Nedávno pred par mesiacmi vyhral učiteľ z mojej bývalej školy tuším ze 100tisic alebo tak nejak.

mima1608
5. mar 2024

@rrrobert výhra je každý deň v inom trezore, takže je to jedno