7-mesačná dcéra stále plače, nechce kočík a nechce nosič

nikola5102018
8. máj 2019

Ahojte prosím vie nám niekto pomôcť mam 7 mesačnú dcérku už som zúfalá z nej neviem co už snou nemôžme snou nikam ísť v kočíku nechce začne taký plač až sa zachádza v autosedacke tiež ani za toho iba na rukách ako náhle zaciti že si položím nohu ona začne hnet nervacit že sedí nechce ani nosič nechce nič na nákup snou ísť nemôžme tiež lebo ona plače ako šibnutá keď hu dám do kosika sadnúť max 5 minúta dosť sme nanu aj zlý že hu neham nech plače ale proste nedá sa to keď sa až zajakava mala ste niektorá tiež také bábätko

janickacrazy
8. máj 2019

@nikola5102018 aký máš nosič? skúšala si aj šatku, prípadne iný typ nosiča? mala som prostredného syna takého urevaného, takže viem, čo to je, je to veľmi náročné, ale u nás sa napr. zistilo, že malý má alergiu na mlieko, preto stále plakal, po zmene mlieka úplné iné dieťa, potom to bolo oveľa lepšie, skús ju dať otestovať pre istotu, či aj vy nemáte taký problém a čo sa týka nakupovania, tak pošli manžela alebo mu nechaj dieťa a nakupovať chod sama, my sme to tiež všelijako riešili

beky1813
8. máj 2019

Ako je v kociku? Sportovom? Skusali ste ho otocit v smere cesty?

nikola5102018
autor
8. máj 2019

@beky1813 mame teraz nový kočík sportak je otočená tak aby ma nevidela a aj tak nechce plače as sa zachádza už som si aj poplakala nadnou lebo nepomáha ani chrumka proste ani hračka nič nič nič kúpili sme aj tables do auta aby sedela v autosedacke proste nie nie a nie

nikola5102018
autor
8. máj 2019

@janickacrazy ona keď je doma v bezke ona sa usmieva je strašná keď začne plakať dám na posteľ a kotula sa je strašná není urevana proste nič iba keď už chce spinkať len to nás trápi že nemôžme hu nikam zobrať ani nič je prauda idú nám zúbky teraz nedávno nám jeden vynsiel ale nemám ten pocit ze to je práve ten dôvod že nechce sedieť v kočíku ani nigde inde keď som mala napr 3 kombináciu kočík tak tam sedela ale potom ako sme došli z nemocnice proste nie nie nie len ruky

deti95060810
8. máj 2019

mali....prešlo to krátko pred prvým rokom.... takže ešte troška vydržať...

janickacrazy
8. máj 2019

@nikola5102018 no naučili ste si ju na pavúka, tak preto teraz nechce sedieť v kočíku, skús ju doma dávať na zem na bruško, takéto dieťa by sa malo bud plaziť alebo štvornožkovať, pavúka schovaj, uvidíš, možno nastane zlepšenie

nikola5102018
autor
8. máj 2019

@janickacrazy áno naučila ale nechce v ňom byť neviem koľko max pol hodlá potom plače a hrame sa a gulame sa a behám po posteli po stiroch a tak není tam stále 😊

janickacrazy
8. máj 2019

@nikola5102018 tak to je dobre, že tam nie je dlho a už vie sama štvornožkovať?

nikola5102018
autor
8. máj 2019

@janickacrazy nie ešte nevie ale snaží sa

beky1813
8. máj 2019

@nikola5102018 a davas ju aj na zem, na deku, ci len na posteli je? Tak len skusat kocik, alebo počkať, kym ju to prejde

nikola5102018
autor
8. máj 2019

@beky1813 áno dávam hu aj na deku beha stále je vjednom kole ale napr ona nám príde aj stále unavená ona ako keby sa nevedela dospat lebo spi každé dve hodky ak hu nedám späť zaspí aj sama a v noci neprespi celú noc ja neviem ci ja niečo zlé robím ale fakt neviem

somavi
8. máj 2019

Moja od roka asi do roka a pol ak nie viac , nechcela kočík ani vidieť , kričala , keď som ju tam dala , vyskakovala z neho , vresk ... nedalo sa nikam ísť . Mala som aj nosič - manducu, kúpila som ju práve kvôli tomu, že v kočíku nechce byt , ale to bolo to iste . Pravdupovediac manduca nesadla ani mne . Takze som ju všade nosila na rukách , vkuse . Zvládla som to 😁 potom som raz vybrala kočík , ale to už mala asi dva roky , že ho idem predať , lebo načo nám je a keď ho videla , tak strašne sa chcela kočíkovať . 😁 potom som ju zas nemohla dostať z kočíka 😁 od toho dňa v ňom spávala aj na obed niekoľko hodín. Takze ja veľmi neporadím , jedine , že nos ju a to prejde 😁 ale takú radu si asi nechcela 😉

majcika
9. máj 2019

@nikola5102018 hlavne nebuďte zlí na tak malé dieťatko. Ak ti vydrží na rukách, skus šatku, nie nosič. Dieťatko vám v takom malom veku nedokáže vysvetliť prečo plače a co by chcelo, ako by ste ho mali nosiť.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulkahu
9. máj 2019

@nikola5102018 my sme mali to iste, ale presne okolo roka sa chcela kocikovat... mala obdobie ze chcela aj manducu cca okolo 10 mesiaca. Treba skusat vzdy po nejakom case... Netlacit na nu a ukludnit sa. Vsetko je len obdobie. Inak ani spanok nebol nic moc a po roku sa upravilo aj to😉 treba pocuvat svoje dietatko, ak niekde nechce byt, tak mu treba vyhoviet ( teda kym je este take male) lebo vo vysledku ak sa snazis presadit svoje "lebo ty chces, resp. lebo tak to maju ine deti " budete obe len uplakane a unavene. Prisposob sa 😊 drzim palec.

evalin88
9. máj 2019

Ako casto mala spi ???? Nas maly bol takyto od troch mesiacov.. mal uplne zachvaty ked bol unaveny.. vyriesilo to ze som zacala respektovat jeho spankovy rezim. Vydrzal hore iba hodinu a pol max 2 a zacal byt urevany lebo nespal.. tiez sa s nim nikam nedalo.. iba ked bol vyspaty..

nikola5102018
autor
10. máj 2019

@evalin88 aj moja mala max 2 hodky vydrží hore inak musí ísť spať

nikola5102018
autor
23. máj 2019

@evalin88 tak isto aj moja mala vydrží ma 2 až 3 hodky a späť

evalin88
23. máj 2019

@nikola5102018 treba vystihnut trn cas a okamih kedxsa len zacne ukladat.. mozno je stale nervozna ked niekami ides lebo je unavena. Maly bol dlho zvyknuty iba na nase sydlisko.. vosla som do centra mesta kde bolo viac ludi a aut... a rev celu cestu az domov

ktochytavzite
23. máj 2019

@nikola5102018 haha my sme to mali do 1,5 riku som ju na prechadzkach nosila a aj terazvako 2rvsa nosi rada;)Na kocar si nikdy nezvykla ani satky a podobne blboviny

ktochytavzite
23. máj 2019

Inac ako keby si o mojej pisala;)V aute tuez katastrofa,dokazala rwvat a nespat z tatier do pezinka.V nakupnom kosiku tiez nic. A vuesco akosi sme to pretrpelibuz ma dva roky a rada sa veruvstake na rucickach nosi;)))

maminka2710
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminka2710
23. máj 2019

@nikola5102018 Moja malá bola takáto, kočík ani vidieť, vrieskala v ňom o dušu, v nosiči o niečo lepšie, ale po chvíli aj tam začala, ak som jej nestričila prso. Tiež sme nemohli skoro nikam ísť, ak, tak som ju brala na rukách, alebo muž, tak bola kľudná. Zlepšilo sa to, keď začala sama sedieť a prešli sme na šporťák, tak kukala okolo seba a vydržala tam dlhšie (ale aj tak žiadna sláva). V autosedačke ani nehovorím, len som ju zapínala, a už rev ako pavián ... Tiež som si s ňou nemohla ani sadnúť, keď som ju mala na rukách, stále sa chcela natriasať. Veľmi zle aj spala, cez deň to bola katastrofa, potom bola nevyspatá, mrzutá a tak stále dokola 🙂 okolo roka a pol sa to zlepšilo, no natrápili sme sa. Malý je iný, kočík síce tiež nejak neobľubuje, ale v nosiči vydrží a v autosedačke je tiež v pohode. No veľmi ti poradiť neviem, my sme sa trápili, kým to samé neprešlo... Držím vám palce, nech je to skoro OK