Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

lefika
5. aug 2008

nobody: dobre ze ten humus uz nedavaju, fuuj, zenske rozpravajuce sa s plnou papulou, fakt uuuzas 😒

sharlotta
5. aug 2008

Hej, na tej detskej oslave sa mi tiez paci a pacia sa mi aj reklamy na laky na vlasy, ze ked prsi, vas uces zostane rovnaky a ma suche vlasy a uces drzi...hmmmm...iny patent...

Moj brat, ked videl reklamu s tym malym, co hovori, ze fuuj, to smrdi povedal:"no vidis, jak si tam nasr*" Som myslela, ze sa postim.

sharlotta
5. aug 2008

Naty a prava ceska dychovka k tomu...uzasny darcek, vzdy sa chystam zavolat a objednat si, ale akosi furt zabudnem...

naty
5. aug 2008

jj, a sprostonárodní písně... 😀 😀 😀 ...bez toho prostě nemůžu existovat!! 😀

marse
5. aug 2008

u nas doma velmi frci maslo Perla ale preco som este nikdy v chladnicke nevidela tu Perlicku???

emjee
5. aug 2008

ja mam rada reklamy, ktore maju vtip, ale takych sa v nasich koncinach vela nevyskytuje - napr. krasokorculiari demitra a hossa 😀 tento rok uz nebola ta reklama pred ms az taka podarena

bibula
5. aug 2008

a moja dcera sa pyta-a preco je ta perla taka tucna? 😀

cuchre
5. aug 2008

baby, ale cudovali bys te sa, ze niektori ludia fakt daju vajicka do mikrovlnky....manzelov kolega skusal novu mikrovlnku aj s mangelkou 😀 ale nepokazila sa, len bola priserne zas......
moj syn miluje reklamy, najma tie na t mobil 🙂
mne sa pacia nike a kofola 🙂

lenkabu
5. aug 2008

Já miluju tu reklamu na Kofolu jak je tam ten pár Čech-Slovenka 🙂 Reklamy na Kofolu jsou vůbec dobrý.Vodafone taky mívá pěkný reklamy.

A nesnášim ty stupidity ve kt. vystupujou takový ženský co je jejich životní problém jak co vyprat a čím uklidit koupelnu 😝 😝 😝 Nebo reklama na "zdravou"čokoládu...Kinder cosi to bylo.A Eva a Vašek...to je strašnýýýýýýýýýýýý

kristi
5. aug 2008

nejlepsi byla stejne: "ale my jsme rekli NE!" 😀

mobina
5. aug 2008

Dobrej je Fernet a ta před tím na fernet taky. I když se mi většinou vybaví spíš na parodie z český sody 😀

kamilecka
5. aug 2008

Pri reklame co ta zena bikuje a povie mozes to dat na maximum ci co a sliape do pedalov 😀 to je kravina riadna,to jej mohli aj bez toho bicykla pustit ten ventilator.

nobody
5. aug 2008

mně se líbí reklama, jak jedou kamioňáci a troubí na předjíždějícího spícího kamioňáka

junovka
5. aug 2008

jeden taky hlod vam hodim...kedysi sa robila reklama na praci prasok Vizir...moja svokra ho kupila, dala prat do pracky postelne pradlo, na ktorom boli zobrazene gulicky....ked ho vytiahla z pracky, roztiahla ho , skoro odpadla, lebo tam kde boli tie gulicky vytlacene, tak boli namiesto nich diery.....tak, len zrevala "vy zirate, my zirame, Viziiiiir!" 😀 😀 😀 😀 😀

Ako sa vravi "dobry tovar nepotrebuje reklamu." 😉

ella1
5. aug 2008

najhoršia je s tými zubami,čo vypľúva najprv krv do umývadla a nakoniec zub.mňa vždy napína 😝
ale sú aj vtipné,našťastie niektoré:

https://www.youtube.com/watch?v=1nqd6gg2pok
neeve
5. aug 2008

Mně se docela líbila ta reklama na čokoládového muže Axe 😀

sasenka
5. aug 2008

aj my sme mali vajce v mikrovlne, hned v 1. den 😀

asitka
5. aug 2008

ella...keď šla tá reklama a ja som náhodou jedla...no hneď som dojedla...ma teraz napadlo, že ak chcem schudnúť,,,asi si ju budem púšťať dookola 😀

a ešte sa mi páčia inteligentné vyhľadávacie formule v pracích práškoch...no toto??? a mám ho doma...a nevyhľadá ani obyčajnú špinu a nie to zažratú 😀 😀

monkula
5. aug 2008

fuuuj, ten zub je nechutný, najmä pre mňa, čo mám panický strach zo zubárov 😲 😲 😲

hanickak.
5. aug 2008

ahojky, me se libi nejvic reklama na Floru, kdy bezel bezec jakoby lesem a k tomu bylo povidani o srdci a zdravi, a pak kdyz si nosili lidi svoje plysove srdicka a meli je bud znicene nebo pekne, kdyz se o sebe pekne starali. To mi prislo jako hezky napad a ne prilis komercni. Ale jinak hlavne nesnasim reklamy, ktere se opakuji do nekonecna, to i ta nejlepsi reklama leze krkem, treba Kofola. No a o pracich prascich a dalsich cistidlech - to radeji nekomentuji 😉

nobody
5. aug 2008

joo, Axe 🤐 😀 😎

babalala
5. aug 2008

Dovolím si vrátit se k názvu tématu - absurdity v reklamách.. hned se mi totiž vybavila ta slečna, která se oholila zázračným Čímsi, pak si zlomila nohu, a když jí po šesti týdnech sundával sádru pohledný pan doktor, kupodivu nevyndal vybledlou, splasklou, smradlavou a dlouhýma chlupiskama porostlou končetinu jako u všech ostatních smrtelníků, ale krásně čisťounkou a hladkou nožku..

monkula
5. aug 2008

babalala, to bolo na depilačné prúžky 😝 😝

asitka
5. aug 2008

babalala...a to ešte vyzerali...že sa zaľúbili z tej hladkosti dokonalej 😀

neeve
5. aug 2008

Nobody proč se vždycky vyjádříš k tomu, co napíšu já? 😀 😀 😀 😅

nobody
5. aug 2008

nevím..prostě Axe no 🤐 😀

sonoga
5. aug 2008

Ideální rodina z pohledu TV reklam:
Ideální rodina žije v novém domku, s velkou zahradou a bazénem,zatíženém hypotékou. V garáži mají rodinný vůz pořízený na leasing, stejně jako mají na splátky vybavenou celou domácnost. Členové rodiny jsou čtyři, otec, matka, a dvě děti. Starší je kluk, mladší dcera. Otec pracuje jako ředitel firmy, a v pracovní době chodí na tenis. Ještě že má schopnou sekretářku, která mu ochotně podá tenisáky. Matka je žena v domácnosti, ale od rána má strašně moc práce. Musí vstávat nejpozději v pět, aby byla při servírování snídaně skládající se sušenek a pomerančového džusu upravená, namalovaná a svěží. Po snídani musí doprovodit děti do školy, nesmí však zapomenout vzít sebou do kabelky láhev aviváže, aby mohla lidem v autobuse ukázat v čem si pere svetr. Pak jde nakupovat, samozřejmě platí kreditní kartou. Po návratu z nákupu uvaří oběd ze sáčku, do polévky nesmí zapomenout přidat vejce, občas ji u vaření asistuje šéfkuchař firmy, která jídla v pytlících dodává. Odpoledne má relativně volno, které tráví s kámoškama u bazénu na zahradě a mezi její největší přání patří na rozdíl od kámošek, které se chtějí vdát nebo rozvést, láhev minerálky. Odpoledne se ze školy vracejí děti. Špinavé od čokolády a syn zamilovaný do paní učitelky, s vědomím, že se musí ještě moc a moc učit. Pak děti dovádějí
s kamarády na zahradě, většinou si hrají na indiány nebo s míčem. K svačině jim pak nabídne mléko a čokoládu, což děti nechává ledově klidnými. Dostane je až jejich babička, která vytáhne z lednice nějakou tu pochoutku s tučňákem. Otec mezi tím, při návratu z práce způsobí dopravní nehodu, ale protože má skvělé pojištění, tak od poškozeného řidiče po hubě nedostane. Po návratu domů se otec zabývá natíráním plotu tou nejlepší barvou, do čehož mu neustále mudruje tchýně, kterou celkem vkusně uzemní. Manželka mezi tím dovádí na zahradě s rodinným psem a nemůže si vynachválit v jak skvělé kondici a jak krásnou srst má díky granulím, kterými ho krmí. Dcera už asi hodinu telefonuje s kámoškami, protože s telefonním tarifem, který mají,se to určitě vyplatí. Je čas večeře. Objednávají si přes rozvoz pizzu, která je ta jediná pravá italská. Po večeři manželka vezme totálně špinavý ubrus,na kterém jsou zbytky jídla a mapy od vína-mimochodem jediného pravého portského-postříká skvrny zázračným prostředkem a šoupne jej do pračky. Do praní samozřejmě nepřidává žádný běžný prací prášek. Když už je v té koupelně, tak na doporučení jedné paní doktorky přetře dalším zázračným prostředkem
obklady a umyvadlo a pohledem na špinavý hadřík to vypadá, že už tam neuklízela minimálně pět let. Manžel mezi tím s kamarády na pivu řeší, že ten výčepní je nějak divný. Děti šly spát pod peřinami, jejíchž povlečení je tak heboučké, protože je pral sám králík Azurit, se jim budou zdát určitě jen ty nejkrásnější sny. Manželka si napustí vanu, přidá do ní úchvatnou pěnu, díky které se po vykoupání bude cítit tak skvěle, jako by celý den nedělala vůbec nic. Manžel se vrací z hospody, ale protože má opět své dny, jde ještě se sousedem vypít láhev něčeho výjimečné hořkého a výjimečně dobrého. Pak do sebe hodí modrou pilulku a přitulí se k manželce. Před tím si samozřejmě vloží do úst plátek žvýkačky pro svěží dech, protože alkohol moc vábný dech nevytvoří. No,nesmí na ženu moc dýchat, aby mu při sexu díky jeho svěžímu dechu neumrzla. Z toho vyplývá, že v ideální rodině manžel fláká práci a po večerech pije, manželka řeší s kámoškama kraviny, děti jsou rozmazlené a pořád špinavé, neumí kulturně stolovat, mají špínu v koupelně, ale na venek se tváří, že jsou všichni strašně šťastní a spokojeni.

ella1
5. aug 2008

dobréééééééé 😀

kili
autor
5. aug 2008

ja som si teraz spomenula na prvú reklamu po komunizme na životné poistenie, že ten chlápek sa nemusí báť loziť po skalách, lebo má výborné životné poistenie. Ja som vážne nad tým uvažovala, že ako mu to ŽP môže zachrániť život 😀

nobody
5. aug 2008

asitka ... ale to musíš před praním říct... "ty budeš hledat tamtu špinu od trávy a ty zas tady tuto" ..a pak už to inteligentní vyhledávání funguje 😉 😅