Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

kili
autor
18. aug 2008

ale priznám sa, že keď som s MM začala chodiť, tak vždy bral také kúsavé deky a myslel si, že aké sú fajnové mäkké, tak som mu to tiež tak vytmavila 😀

jerryjanka
19. aug 2008

no antireklama ale na krvacanie dasien ta pasta fakt dobre pomáha 😀
asi z tých čo su k normalnemu predaju najviac

monkula
19. aug 2008

kili, MM sa tá reklama ,ako tú babu vyfučí, páči ,hlavne to, ako jej vyklepká nohy 😀 😀
Kamilečka ,neviem ktorú myslíš..
Ak sa niektorej páči nová reklama na Nike, ako tam ukazujú športovcov, tak pesničku spieva The Killers-Soldiers 😉 😉 😉

kamilecka
20. aug 2008

To fakt nevies? Som sa spoliehala na teba, ta reklama bezi teraz v telkach,tak som dufala.

monkula
20. aug 2008

ak ju vystriehnem, zistím... 😉

asitka
20. aug 2008

ináč, viete ktorej reklame nerozumiem??? je to tuším na novú škodu fabia...jak sa dvaja mladí vozia v nej...a nejaký trtko im sedí na zadnom sedadle....ona si vyzlečie sveter, šmarí do toho v zadu....pije vodu, prejdu cez hrb...ona toho v zadu opluje...a nakoniec pozerajú na mesto z nejakého kopca...a ten ujo zo zadu výjde a povie, že je ich...nejak tomu nerozumiem...načo je tam s nimi...keď je ich...či ako to mám chápať??? 😖

kili
autor
20. aug 2008

asitka, tak to som nepochopila ani ja 😀
asi je to testovacie vozidlo a keď ho už oplula, tak si ho musia kúpiť 😀

emjee
20. aug 2008

to je skusobna jazda asitka 😀

asitka
21. aug 2008

emjee....tak to aj ja idem na testovaciu jazdu..pri jazde môjho manžela...ten ujo dopadne horšie....tuším si ja sadnem dozadu...aby mi za golier pozornosť nevenoval....a budú nám ho musieť dať zadarmo 😀

sirinka
22. aug 2008

baby a co hovorite na tu reklamu na radu pre reklamu co chodi na dvojke s cekym??? ja sa z neho idem vzdy usulat 😀 ale myslim, ze tam celkom presne vystihli absurdity v reklamach heheh

lefika
22. aug 2008

sirinka 😀 hej, som dnes rano cumela, ze co to je za ulet 😀 ale mas pravdu, vystihnute to je super 😉

kili
autor
22. aug 2008

sirinka, tak to som ešte nevidela, to chodí len na STV2? tú moc nepozerám

lefika
22. aug 2008

kili, nie, ja som to videla aj na joj tusim...

sirinka
22. aug 2008

kili na ja mam cely den zapnutu olympiadu a tam to davaju dost casto...

kili
autor
22. aug 2008

to je dobré 😀 , aj tá druhá, je super 😀

sirinka
22. aug 2008

kili to je proste teraz moja srdcovka... 😀

mimakro
22. aug 2008

Kili, v úvode si spomínala Vanish. Tak mňa vytáča tá, pri ktorej deti naschvál ušpinia tričko, že toto mamička nevyperie. A ich vždy usmievavá mamička to vyprala! No nie je geniálna? No mne keby toto decká robili... A ešte tie na prášky na pranie, keď mamička špinavú vec hneď hodí do práčky a začne prať. To akože perie jedno tričko? A vôbec dokonalé 20 ročné modelky matky párika - 10 ročný chlapec + 9 ročné dievča, super zariadený moderný byt, vonku fáro a všetci sa nádherne usmievajú. Prosto bežná mladá slovenská rodina.

sirinka
22. aug 2008

mimakro ja neznasam tuto..."moja mamicka je prosto super!" keby sa chcela aj ta moja pospinit len na podbradniku tak budem skakat jak olympijsky vitaz do vysky od stastia....

lefika
22. aug 2008

mimakro, vanish mava celkovo "uzasne" reklamy. moja dcera doteraz ked vidi vanish, krici: "nie, ved to znicite" 😀

murecka
22. aug 2008

Holky, zdravím,
mám dneska zas horší noc, tak jsem narazila na toto téma a musím přispět. Vanish vede v absurditě, vystresovaná divačka bez sebe hrůzou, že košile bude zničená, je bezkonkurenční. Rajčátko pod límcem komentoval můj 9 letý syn jako blbost a rád by, kdyby dětičky přidaly asfaltovou skvrnu a vyzrály tak na vanish i maminku.
Hodně mě dostávala do kolem reklama na supermarket Albert s panem Albertem, tu už naštěstí zrušili, teď mají nové jak 95% mužů rádo uklízí, umývá nádobí a teď nejnověji pere 🙂. Tyhle mi přijdou naprosto luxusní, protože momentálně dokonale vystihují situaci u nás doma 😀. Já polehávám (ne že bych nějak zvlášť chtěla, ale musím ještě nejméně 5 týdnů vydržet vcelku) a přítel se stará o domácnost 🙂.

petruna
23. aug 2008

bambus : taky se nam nektere reklamy vryli, ze je doma pouzivame....neni to nove, ale vyprane v perwole, je u nas asi nejcastejsi odpoved na otazku, jestli to je nove 😅
ty reklamy, ale nesnasim...taky me vytaci, ze si na koncert berou ten perwol s sebou. Pak mi lezou na nervy ty nazehlene rodinky, kde maji vzdy dceru i syna a ty deti jsou desne stastne a hodne, mama stihla pohodarka a super tatinek.... 😝
stvou me nektere reklamy na sampony, protoze nikdo nikdy nebude mit takove vlasy jako nasvicena modelka, pak mi lezla na nervy reklama na plenky, kde mluvila o chlapeckovi a pritom to byla jasna holcicka...(asi jim tam nekdo napsal, protoze ted uz to rikaj v zenskym rode) atd atd....vetsina reklam me spis rozciluje nez pobavi.
Mam rada reklamy na Muller (me ta blondyna nevadi), pak na Vodafone, na Kofolu s tim malym klukem na kole atd.

petruna
23. aug 2008

jo a dooost me vytaci reklamy, jak se hubene modelky cpou rafaelem nebo ferrerem...to bych chtela videt !!! 😅 😠
ja kdyz si dam jedno rafaelo, tak mam snad o kilo vic 😀 .....

kili
autor
23. aug 2008

petruna, mne sa teda zdalo, že tomu dievčatku hovorili ON, ale ako to zmenili na ONA, tak som si myslela, že som predtým zle počula.

kili
autor
23. aug 2008

alebo geniálna re reklama, že máte tak slabé blond vlasy, že ich musíte nosiť v cope? tak to je fakt blbosť, pretože cop je pre vlasy zaťažujúcejší, ako ich mať rozpustené 😀 . A ešte ma zaújma, že na koho je ta reklama zameraná, lebo pravých blondýnok je už asi 5,5 😀

jevel
23. aug 2008

dnes som pozerala reklamu s Haidy Klum(neviem presne ako sa to píše 😅 ) a syn mi hovorí, mama pozri aký "zákerný úsmev". 😀 - myslím tú eklamu čo tam bicykluje a smejesa tak, že jej vidieť aj zuby múdrosti.......

monkula
23. aug 2008

jevel, pozdravuj Adrianka... táto hláška nemala chybu.... 😀 😀 😀
mňa zase štve reklama na čokoládového mužíčka -Axe, teda reklama sa mi páči, ale tá scéna, ako ide okolo fitka a tam samé anorektické modelky... 😀 😀 😀 😠

lekno
23. aug 2008

Kili máš pravdu. Hovorili tomu dievčatku: "Kým si v noci spinkal, tvoje bruško sa zmenšilo o (ani už neviem o koľko) cm.
Ale konečne HO zmenili na JU 😀

jevel
23. aug 2008

MONkula budem Aďa pozdravovať 😀
Ale sa musím smiať ako vnímajú reklamy deti. Normálne sa viacej zamyslí nad t ým ako ja 😕 😅 🤐
Minule bola v teleshopingu reklama na tú osobnú saunu (taký mech kde sa potíte ) a Aďo pribehol, že toto musíš mami kúpiť!!!!!!!!! a ja že no určite prečo? "no aby si sa dobre potila" 😅 🙄 ale on to myslel smrtelne vážne

monkula
23. aug 2008

mne zas jarko pri každom nákupe vnucuje Vanish ,alebo Cilit Bang, že je dobrý na akékoľvek ,aj schované škvrny a nasilu mi ho cpe do vozíka 😀 😀 😀