Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

vachovka
7. dec 2008

Baby a videli ste reklamu na asi Unicef?Jak je zaber na kolisku v ktorej place dieta.Prestane plakat a kolisku zakriju vekom a je z toho truhlicka.Ta je uplne hnusna.Normalne mi behal mraz po chrbte. 😝

maruschka
8. dec 2008

vachovka, tú reklamu som nevidela, ale musí to byť riadny brutal..Nechápem, načo vymýšlajú také šokujúce reklamy...veď všetci vieme, ako to vyzerá v rozvojových krajinách, všetci pravidelne prispievame, tak prečo blbnú takýmto spôsobom 😕 😕

martinka79
8. dec 2008

ahojky viděla jsem tu šílenou morbidné reklamu a taky ty další. Musím říci jsme z tho sama šokovaná a když to vidí dcera tak je to o to horší. u jedné dokonce plakala. když papí zemřelo to dítě a potom byla v blázinci no hrůza. ☹

kocurik16
9. dec 2008

kočky a čo takto vyžehliť si pleť naparovacou žehličkou ako tá blondínka?

monkula
9. dec 2008

ja v globále nemám rada Unicef reklamy.... viem, ukazujú realitu, ale ako mám Jarkovi vysvetliť, prečo ten chlapček plače, alebo prečo mu vidno rebrá? ☹ ☹

minami
9. dec 2008

a ja "zbožňujem" reklamu, ked baba vola priatelovi, on sa jej spyta co ma s hlasom a ona asi prechladla a dnes je ta party a opyta sa ho, ci si ma vziat aspirin.... Chapete taku idiotinu? Ked mi je zle, urcite nebudem volat chlapovi, ci si mam vzait ten aspirin C. 😖 Taká somarina...

kocurik16
9. dec 2008

to by som sa asi liečila príliš dlho,lebo môj drahý sa lieči iba vtedy,ked´nieje schopný vyliezť z postele 😅 a zásadne berie iba to čo ja nakúpim do zásoby

asitka
11. dec 2008

a som si všimla...že sajfa sa nejak moc v tých orange reklamách hádže o zem 😀

marcaradko
12. dec 2008

t-mobile trochen inak:
Viáááánoce šalala,
celé sviatky budem ožralá
mne nekúpi nikto nové fáro
tehotná som asi s taxikárom
vtedy tvrdil, že vraj rád ma má
toto keby vedela mama
tak mi nalej ešte aspoň panáka
len kto mi potom Prednú horu zacvaká...

Viáááánoce bim bam bom
ožralý som už od rána ako slon
kto vravel, že opica časom zoslabne
ten nikdy nechlastal poriadne
chlastanie má jeden háčik
netuším, kedy mi stačí
sám seba nalievam dokola
čo si dám... fuj, veď to je kofola...

Viáááánoce heja hou
flašku si beriem so sebou
batoh mám slušne nabalený
poobede budem dakde zvalený
keď nebudem v bufete
tak na fete
neviem na čom šlapete
ja na fernete 😀

marcaradko
12. dec 2008

mam tu 1000-ci prispevok.......xi 😀 😉

kocurik16
12. dec 2008

tak toto nemá chybu 😀 😀 😀

marse
22. dec 2008

mne sa lubi kde sajfa ma tie vetvicky na hlave a krici ze je to cecina 😀 😀

leva
22. dec 2008

marse,ta sa aj mne paci,taka prirodzena je ta reklama 😉

marse
22. dec 2008

ja velmi sajfu a adelu nemusim ale tu sa mi Sajfa neskutocne lubi 😉

skuska
22. dec 2008

tak ta reklama od T-mobile je teda "uzasna" 😠 .... ze kto mi SMSky zacvaka? to akoze mlada baba sa musi nechat vydrziavat niekym a nedokaze si zaplatit SMSky?

leva
22. dec 2008

marse presne,Ja Adelu znesiem,no Sajfu som nikdy nemusela,ale tiez sa mi tato reklama paci.

maruschka
22. dec 2008

marse, tak tá reklama so Sajfom a Adelou, keď kričí, že je to čečina je super..Rada si ju pozriem aj na Orange stránke... 😀

nanyka
22. dec 2008

aj mne sa veľmi páčia tie orange reklamy s adelou a sajfom..
aj tá s čečinou a hlavne tá, že "ak má Ježiško občiansky" 😀 😀 😀

marcaradko
4. jan 2009

no a absurdne reklami nam bezia aj v novom roku 🙄 operatory pozmenili text a mi mozme aj televizory rozbit 😝

petusaaa
5. jan 2009

nanyka, ak ma jezisko obcianky som sa kosila fakt. ale uz po 1000000 raz 🙄 🙄 🙄

dioliana1
5. jan 2009

Na pokeci bola miestnosť Čečina 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
5. jan 2009

mne tie reklamy so sajfom, ako tam huláak ,že čečian pripadá trápna a detisnká.... ja na tom nič vtipného nevidím.... moje deti sa na tom smejú, keĎ spadne zo stoličky, ale v ich veku je to normálne....
ja neznášam reklamu na Acylpirín ,ako tá baba volá ,a pýta sa muža, či si má zobrať Acylpirín ,ako keby boal retardovaná a nevedela, čo má robiť... 😝

petusaaa
7. jan 2009

myslite ze bude aj - velka noc bim bam bom? 😀

monkula
7. jan 2009

petusaa ,dúfam žťe nie, lebo už teraz chytáem s Mm amok, keď to počujeme 😝

petusaaa
7. jan 2009

😀 ja uz TV radsej ani nepozeram. maly ma zamestnava a ked mam cas, tak radsej behnem sem 😉

bashka
18. feb 2009

a ta dobra mama super cremo kolko vlastne stoji? Lebo pred chvilou som pocula na niektorom programe ze 20 centov a zrazu teraz na markize ta ista reklama ze 33 centov 😕 😕 😕

kili
autor
18. feb 2009

tiež som sa divila, že zdvihli cenu, ale nejde o iný produkt? si nepamätám to, čo stálo tých 20c, teda vlastne ani to, čo stojí teraz tých 33c

kili
autor
18. feb 2009

a neviem, či to tu už odznelo, ale reklama na Kinder pinguin (či ako sa to píše), tak tučniaci majú chladničku... ona im zohrieva??? 😕

dannynka
18. feb 2009

bashka-ten jogurt za 20-centom bola len dobra mama jogurt,a ten za tych 33centov je dobra mama supercremo 😉 ties som si myslela ze zdvihli cenu a ono to iny produkt 😉

bashka
18. feb 2009

aha...dik danny...no zas az tak strasne som to nesledovala...na reklamy je skor moja mala...ja som to asi len pocuvala 🙂