Aby sme všetci mali šťastné a veselé Vianoce

marley11
21. nov 2012

Mile registrovane clenky-
Vianoce su uz za dverami a ako vidim, vacsina z Vas uz zacina kupovat aj Vianocne Darceky🙂 Pred tyzdnom som bola v detskom domove a darovala som par hraciek, ktore u nas len zavadzali a nie som z tych, ktora by ich vyhodila do kosa. Neviete si predstavit radost deti ked tie hracky zbadali-je to neopisatelne vidiet to na vlastne oci. Keby som moha pomoct tym, ktori pomoc potrebuju, pomohla by som im vsetkym. Bohuzial, nie som schopna pomoct kazdemu:(
Ak viete o niekom kto potrebuje pomoc, ci uz financnu alebo potrebuje nejake osatenie a podobne tak len piste, piste, piste !
Cielom tejto diskusie je najst co najviac rodin, ktore pomoc potrebuju hlavne teraz pred Vianocami a taktiez najst darcov, ktori su ochotni pomoct.
Vsetci, ktori potrebujete piste, vsetci ktori chcete pomoct piste 🙂
Stastne a Vesele Vianoce !!!!

marley11
autor
21. nov 2012

Pani s nickom @monkaa122 ma susedu, ktora privita osatenie pre 6 mesacne babatko. Je v nudzi.

marley11
autor
21. nov 2012

@pallacinka, napis prosim ta nick Pani, ktorej si Ty posielala veci 🙂 Dakujem !

tatkoamamka
21. nov 2012

@marley11 ahoj aj ja by som rada niekomu pomohla,napr.aj tejto mamicke monkaa122 ale neviem ci ma chlapčeka alebo dievcatko alebo ak by si o niekom vedela tak mi napis mam nejake veci pre chlapčeka od 0-12mesiacov,mam aj neutralne farby....dakujem

marley11
autor
21. nov 2012

@tatkoamamka ona ma dievcatko, aspon ja som to tak pochopila. ale tato pani mi dala kontakt @bibap 🙂
dakujem za Tvoj prispevok 🙂

tatkoamamka
21. nov 2012

@marley11 takže môžem napisat tejto maminke bibap,že by som jej podarovala nejake vecicky??Alebo ako to funguje???Dakujem za každy tip alebo ak budeš o niekom vediet komu by som mohla pomoct rada sa aj ja pripojim 🙂

marley11
autor
21. nov 2012

@tatkoamamka tak tak, mne mamicka bibap pisala ze ona posiela veci mamicke, ktorej suseda je v nudzi...oznacila som tu mamicku @bibap , ozve sa a este to presne ujasni 🙂

tatkoamamka
21. nov 2012

o.k.tak potom mi prosim ta daj vediet kde mam poslat nejake vecicky,rada ozaj pomôžem...

marley11
autor
21. nov 2012

@tatkoamamka vsetky informacie tu budu zverejnene 🙂 oznacim ta potom a dakujem ! si zlata 🙂

danadany
21. nov 2012

ja môžem darovať plyšáky, niektoré aj s visačkou a oblečenie na zimu veľkosť 164 pre babu

talula
21. nov 2012

ja mam dost vela oblecenia pre maminku... ale neviem, komu by sadli a kdo by ich vobec chcel... s vecami pre dospelych je to zlozitejsie... detske vecicky nemam 😒 lebo ich vsetky davam kamaratke co ma o rok mladsiu dcerku ako je moja

snopkulka
21. nov 2012

aj pani s nickom pastekovat zbiera vecičky pre tehotnú kamarátku - budúcu študujúcu slobodnú mamičku 😉

johanka20
21. nov 2012

ja tiez nieco poslem 🙂

lolinkamaminka
23. nov 2012

ahoj, mam vecicky pre dievcatko od 0-12 mesiacov, rada darujem. staci mi napisat nick alebo adresu 😉

ewwe
24. nov 2012

ahoj ja by som tiez podarovala nejake veci po malej, len aby to bolo pre ludi fakt v nudzi, nie nejake oblbovaky, lebo som uz par krat naletela 🙄

marley11
autor
1. dec 2012

@ewwe
@lolinkamaminka
@johanka20 mamicka @zuzana826 caka v aprili dievcatko-aj malickost potesi.

zuzana826
1. dec 2012

@marley11 velmi krasne dakujem za pomoc..velmi vela to pre mna znamena,,,

lolinkamaminka
2. dec 2012

@zuzana826 napíš mi adresu 😉