Adela Show.Čo vy na to?

depecko
9. sep 2010

Ahojte babenky pozeráte??? čo vy na to?? Vysiela sa to síce len od pondelka,celkom som sa na to tešila a bum! včera odvysielali len do reklamy,po reklame už film...že technické problémy... čo nestihli natočiť či čo??? 🙂 😀 😉 Mne sa to celkovo páči,len tých "glosátorov" by som poslala domov,nechala len Adelu,jedného hosťa,do toho nejaké jej postrehy. 🙂

diddi
10. sep 2010

trosku vam priblizim vyrobu takejto relacie.....Bartosova bola kontaktovana produkciou, ze ju tam Adela pozyva - btw. Adela si vybera hosti - nie TV, takze sama vedela ako je na tom Iveta a podla jej rozhovoru mozete vidiet, preco ju tam vlastne volala....Iveta bola oslovena, nehrabala sa tam!.....kedze ide o prednatacanie - pozvani hostia tam travia cely den - urcite mala Iveta dopredu otazky, ktore sa jej bude Adela pytat....pit by jej nedovolili - mohli ste si vsimnut, ze sa u nej prejavoval abstak....takze to absolutne nie je tak, ze tam Iveta prisla 5-10-30 min. pred natacanim a odisla hned po odspievani!

monkula
10. sep 2010

@diddi nevyjadrujem sa, nevidela som... ale vieš, že Ti nerada odporujem, to, že si ju tam Adela pozvala, ešte neznamená, že ona musí hneď kývnuť a trepať sa tam...

diddi
10. sep 2010

@monkula to som nereagovala na teba 😉 ...to je pravda, nemusela tam ist....ale zrejme tiez ju oslovil honorar - kedze potrebuje na stravu pre Artura

ypsinkova
10. sep 2010

ani ja som nevidela tú časť s ivetkou,ale pozriem si to v archíve markízy,som zvedavá 🙂

zuzka1.
10. sep 2010

@dai suhlas 😉

cigaretka5
10. sep 2010

@diddi robis v telke?: jlebo ano rpesne takto to bolo i ked mozno tam Ivet nebola cely den ale urcite tam nebola 5 minut pred vysielanim a oblast otazok mala poslane mejlom

cigaretka5
10. sep 2010

@monkula suhlasim s tebou ze adela je vsade ale ludia ju stale chcu

luciaa86
10. sep 2010

nemam rada adelu a uz vobec nie toho KAPRA sajfu..otrepana dvojica premna uplne nezaujimava a ten ich stary akoze humor..otras...ale nevyjardujem sa....

zuzka1.
10. sep 2010

suhlas s @monkula , je to ako hovori didi , ale nepojdem tam predsa za kazdu cenu a ked uz ma okolo seba ludi, ktori ako ona tvrdi ju maju radi a vlemi jej pomahaju, mal jej to niekto povedat. Myslim, ze ona sa prebere, az ked Artur strati trpezlivost, nabere odvahu a vykrici mamicke cele znicene detstvo a otoci sa jej chrbtom aj on 🙄

nadhera
10. sep 2010

Ivetu nemusim, ona vsak sla do Kapra aj k Adele kvoli peniazom - priznala sa . A ze Staidl sa konecne zacal starat o syna? Ved jej ponukol, ze dlhy na dome vyrovna ale dom sa prepise na Artura, vtedy nesuhlasila.

traktor
10. sep 2010

show o nicom, pre mna je to dost nezazivne...bez energie...myslim, ze nebude mat dlhu trvacnost....a velmi rychlo skonci...

luciaa86
10. sep 2010

@traktor suhlasim

sasuliatko2011
10. sep 2010

Preboha Ivet!!!!!!!!!!!!! som v tažkom šoku 🙂 ved jej v kuse mykalo kútikmi a natahovalo usta... jednoznačná diagnoza, pripad pre odbornika..... vela štastia Ivetka, budeš ho veeelmi potrebovat....

maja22
10. sep 2010

Mne sa nepáčilo, že Adela pohla hostí k tomu, aby sa vyjadrili k tomu, čo robila, resp. ako sa správala Iveta. To podľa mňa nebolo slušné, mali začať niečím úplne iným. 😒 Každý si je strojcom svojho šťastia, Iveta je dospelá žena, má zodpovednosť za seba samu, už aj za syna, ak sa chce prezentovať, aby zarobila a vyhrabala sa z problémov, dobre, ale hneď sa to skĺzlo do posmechu, hlavne vďaka Sajfovi, proste, toto bolo moc. Adela už potom videla, že by mala tému zvrtnúť, ale stalo sa... Podľa mňa je Adela inteligentná mladá žena, nevidela som jej prvé relácie, neviem, akých hostí už mala, ale hovoriť s inými o hosťovi, ktorý je už v zákulisí a nemá možnosť do rozhovoru o sebe samom vstúpiť, mi pripadá neslušné... Ak už chceli Ivetu hodnotiť, mala tam zostať a povedať jej do očí... V tomto prípade by však urobili lepšie, keby mlčali 😅 Čakala som od tejto relácie vtipné rozhovory, ale zároveň inteligentné, so zaujímavými hosťami, nečakala som, že tam okrem hosťa budú aj nejakí "pomocníci" na komentáre...Neodpisujem to, možno si ešte pár relácií pozriem a budem milo prekvapená... Včera im z toho na chvíľu vypadla slušnosť, ale tak človek robí chyby, to sa občas stáva, aj keď by sa to najmä v tv či rádiu stávať nemalo...

bubinko83
10. sep 2010

včera to bolo trapne ako sa potom ako Iveta odišla rozpravali o prepinakoch a nenavidim Sajfu ako struha zo seba frajera furt a nema na to.Nevie sa chovat a za každu cenu chce uputat.A Ivet sa asi momentalne zviditelnuje kvoli tomu novemu albumu.Aspon moj nazor.Lebo ja osobne by som sa určite v takomto psychickom stave nepchala do telky.Ona miestami vyzerala uplne jak blazon!!! Sorry za vyraz ale na mna tak zaposobila.Ale zaroven je mi jej luto. 😒

depecko
autor
10. sep 2010

tak Iveta mala vypité určite!!!! alebo lieky aj alkohol.Veď to si všimne každý!!! a že by jej nedovolili si vypiť pred nakrúcaní,?????????????? to vyhlási niekto kto robí v telke??? prosím vás... Tam sa každý druhý posilňuje keď ide na scénu!!!

dai
10. sep 2010

neviem diddy ci spolupracujes na tejto relacii - ja som v takej este nebola ani v TV nepracujem. Moj muz je ale casto pozyvany na diskusne relacie a nepamatam si zeby tam travil cely den... ked je relacia o 9-tej vecer tak tam o 8-mej musi byt aby mu napudrovali tvar a presli si otazky a temu, zoznamila sa navzajom a tak... a pritom v tych relaciach ma dlhsie prispevky ako 10 minut...
takze pochybujem ze tych ivetinych 10 minut sa tocilo cely den...

( ja som raz teda predsa v telke bola 😀 ako komparz pri triangli este na vyske - to som tam stravila cely den lebo som tam musela sediet a tlieskat v zabere... ale mimo hlavnych uvadzacov hostia chodili len asi na hodinu aby si povedali svojich par viet a odisli - inak vtedy mi doslo ze je to nenormalne kolko niektore akoze celebrity potrebuju aby povedali bez chyby jednu vetu 🙄 nas tam z intraku najali na 5 hodin a boli sme tam kvoli Miske marienkovej ci ako sa volala ta zena vtedy vyse 12 hodin bez stravy... lebo ona nevedela jednoduchy text povedat - aj 20x opakovali jednu vetu 😝 )

co sa tyka toho alkoholu som si neni ista - tam si kazdy aspon vtedy pri tom komparze pil co chcel, nikto vas tam nekontroloval...

dai
10. sep 2010

A co sa tyka sajfu - on je jasny pripad komplexu menejcennosti kvoli vyske - taky maly hitler 😀 😝

depecko
autor
10. sep 2010

dai-súúúhlas

zuzka1.
10. sep 2010

@dai co sa tyka alkoholu suhlas, hadam keby si vypyta pohar vina, jej povedia, ze nedaju???Ivetka nedame ti, aby si nevyrobila skandal???? 😕 😀 to tazko😀
Prezentuje sa kazdy sam,je dospelý človek.

diddi
10. sep 2010

mne sa pacilo, co povedal mojsejova o sajfovi - je zlozeny z 5 ludi 😀

majina.b
11. sep 2010

o čo tu ide - TV Markiza - o sledovadosť a zisk z reklamy
- Adela - o sledovanosť a finančne ohodnotenie...

a že niekoho zosmiešňuje - všetko trva 3 dni, a potom prijde niekto iný, a kolotoč od začiatku..........

majina.b
11. sep 2010

Dalšia čo sa chce na chviľu zviditeľniť, veľke plus, že ju ľutuje( IB)

http://www.topky.sk/cl/15/796647/Fialova-zhroze...

karinnka
11. sep 2010

Kazdy co len trochu vsimavy clovek si mohol vsimnut,ze Iveta je na antidepresivach a nie,ze ma vypite..,podla mna bolo maximalne nevhodne spravanie Adely a spol,clovek pod antodepresivami sa chova uplne inak a aj inak reaguje....A k takymto ludom sa pristupuje uplne inak.....Z Adely mi je zle....

juliap
11. sep 2010

@karinnka sa nehnevaj, ale ak je niekto na antidepresivach a v takom stave, akom bola bartoska, tak v prvom rade odmietnem ucast na akejkolvek relacii, takze sa zosmiesnila sama ... tot moj nazor ...
a moj nazor je aj to, ze adela shov je slabota, adela je tandemovy hrac, nie individualistka, keby urobili tu relaciu spolu s picom alebo sajfom ako moderatori, tak by mozno mala sancu na uspech ...

jerryjanka
11. sep 2010

@karinnka nesuhlasim
ak na nejakych liekoch je nie su to antidepresiva ale skôr antipsychotiká - antidepresivum nemeni osobnosť ani jeho spravanie - a ak tak len k lepšiemu že je živší, menej citovo vypätý
možno berie skôr lieky na ukludnenie - a tie sa s alkoholom fakt neznesu... anxiolytiká ako xanax, neurol, lexaurin - su proste lieky ktore maju okamžite ukludniť a po nich je človek ako mechom praštený. po antidepresivach nie...
vlastna skusenosť
inak nesuhlasim ani ja s tym že ju všade pozyvaju a myslia si že jej psychicka choroba im dvihne zisky a sledovanosť 🙄

emanka
11. sep 2010

Podľa mňa Adela za nič nemôže. Robí si iba svoju prácu. Bartoška je dospelý človek, zodpovedný sám za seba. Že má problémy? A kto ich nemá? Chodí do kadejakých relácií kvôli peniazom, potrebuje ich. A za to ju mám ľutovať? Niektoré ženy, ak potrebujú peniaze, tak sa postavia na ulicu. A kvôli tomu mám byť na nich milá, chápavá a priateľská? Ak si nevedia zarobiť inak, je to ich vec a musia počítať s odsúdením, nechápaním a pohoršením....tak ako aj Iveta. Potrebuje prachy za každú cenu, tak nech ich má! Keď si nevie zarobiť inak, tak nech každý vidí, že je chorá a momentálne nemožná.
Je mi ľúto, čo sa z nej stalo a ako na tom je, ale neľutujem ju kvôli tomu, ako sa k nej správala Adela....opakujem, robila si iba svoju prácu....

vejula
11. sep 2010

😀 😀 😀 minule som rpave rozmyšlala že tato tema určite čoskoro vznikne a bum... je tu ...
ja praveže tych hosti nemusim a sajfa a spol super, vždy sa na nich zasmejem... naposledy boli paradny.. ako bartošova katastrofa to bolo hrozne ale potom to vylepšiel ten koniec adonis je po prdeli tiež....

diddi
11. sep 2010

@emanka trosku od veci!...precitaj si,co som predtym pisala - o show,o vyrobe....