Admini mi stopli profilovú fotku

157misicka
11. sep 2012

ahojky...volam sa Michaela Hučkova, kludne kuknite na fb myslim ze ho mame skoro vsetci v dnesnej dobre...je tu este niekto komu neustale stopuju fotku????Porozpravam vam moj pribeh...mam tu zhruba 2 tyzdne fotografiu kde som len ja a moj syn..fotka je aktualna, lenze je od PROFI fotografa, este k tomu je aj ZMENSENA, a este som na nej aj udajne velmi mlada...ach jaj lenze s vekom nenarobim uz asi nic 🙂 😎
Takze prvykrat mi ju stopli, hned som vsetko nahlasila jednemu adminovi ktory mi ju nasledne aj pustil so slovami ze pravdepodobne inemu adminovi sa zdam velmi mlada ako keby dieta 🙂 ha no da sa to pochopit hlavne ze uznali chybu a vsetko dali na spravne miesto.Mala som sice aj v profile vek..mam len 23 takze staro asi vyzerat nebudem.
No a dnes som nahlasila nieco priamo do asmira team temy..a Co sa stalo?????samozrejme mi ju hned blokli ..pravdepodobne znova ten isty clovek 😀 ze ZDRAVIM
teda ak ma niekto podobne skusenost alebo tiez nechape preco je jedna fotka ok pritom mamicku vobec nevidno a ina je zla a je mamicku vidno HURA do tejto diskusie...

sisaha
11. sep 2012

@157misicka ja nemam problem s nikym kto je mlady a ma rozumne nazory... a len tak mimochodom, kto ti kaze uvadzat svoj vek?

sissy27
11. sep 2012

@157misicka tááák a tvoja téma,a tvoj názor za ktorým si budeš tvrdohlavo stáť aj keby traktory padali a čo ešte? do tohoooooo 😀

157misicka
autor
11. sep 2012

@sisaha pardon ale to je snad moja vec co mam uvedene v profile ci nemam ci uz aj to vadi?a ironiu tiez chapem ja samozrejme rozumne nazory podla teba nemam

sisaha
11. sep 2012

@157misicka no vidim, ze s tebou je tazka rec....ja som nikde nenapisala, ze rozumne nazory nemas.., ale momentalne si ich este neprezentovala....ja tu koncim..pekny den ti prajem... 😉

157misicka
autor
11. sep 2012

@sisaha ok vacsina ludi si za svojim nestoji, ja ta uplne chapem ale neries ma zato ze nazor mam pa

irriss
11. sep 2012

Nejde o mladi ale o pravidla...
Ja osobne vidim problem v tom, ze by se to TU melo vzit od podlahy - jak se rika 😉
Dat si praci s tim, ze se zkontroluje CELE MK a nikdo nebude nadavat, kdyz bude upozornen na neco, co neni v souladu s Pravidlama...
Nikdo se nebude citit ukrivdeny...
Je mozne, ze nekdo si to ani neuvedomil....neprecetl spravne Pravidla..a tudiz mu (si) "pomuzeme" 😉navzajem
Troufam si tvrdit, ze je tu TRETINA fotek , ktera neni v souladu s Pravidlama...
Jen se rozhlidnete...a konfrontujte...
Jen timto zpusobem, kdy "dojde na kazdeho" (v dobrem), bude klid... 😉 🙂
Dokud bude vymazan jen nekdo a vedle zustane dal stat "druhy-nesmazany"-prvni bude pokracovat v nadavani...
Bud se dohodneme a zacneme od sebe a nebo zbytecne "pospinime-lepe receno: poser..." samy sobe CELEHO konika"...(pardooon)

157misicka
autor
11. sep 2012

@irriss tak a preste toto mam na mysli

eaka
11. sep 2012

a podľa mňa sú pravidlá o fotkách úplne odveci a keďže sa im nemienim prispôsobovať, tak žiaľ žiadne foto nemám..

reanda
11. sep 2012

@157misicka je to blbost cele s tymi fotkami.. ked ta nasrali, tak si nedaj ziadnu, alebo si stiahni z netu nejaku velku hlavu modelky a vycap si tam tu 😀 mne osobne je uplne jedno, ci vidim niekomu do tvare alebo nie, ci tam ma manzela alebo psa.. aj to, aku si clovek zvoli fotku, o nom vela vypoveda, nemusim mu cumiet rovno do oci.. esteze nie je v pravidlach, ze sa treba ist kazdemu registrovanemu uzivatelovi MK osobne predstavit 😀 😉

susanerose
12. sep 2012

šťastný to človek, ktorý má problémy iba s tým, že mu nechcú zverejniť fotky! kiežby všetci ľudia na svete nemali iné problémy ako tie, že chcú, aby ich niekto videl na fotke 😖

157misicka
autor
12. sep 2012

@susanerose nepochopili ste ma pravdepodobne mne je uplne jedno kto ma vidi alebo nevidi na fotke ja ju ani nepotrebujem ale princip bol v tom ze fotka splna vsetky pisane pravidla o zverejnovani fotiek a mne udavali dovody ktory nikde nie su zaznamenane oficialne..ale dokelu snimi nech sa potom nedivia ze tretina mamiciek nema bud ziadnu fotku alebo ma fotku na ktorej je uplne niekto cudzi

danu
12. sep 2012

@157misicka diskusiu zamykam, ak mas nejake otazky ohladom profilovej fotky, precitaj si prosim pravidla, alebo mozes napisat ip iektoremu z adminov