Adopcia na diaľku - skúsenosti

svetluska82
27. okt 2014

Ahojte. mate niekto skusenosti s adopciou na dialku? Cize fianncne podporovat dieta z Afriky? Nejde o podvod, realne sa nad tym zamyslam ale mam tiež obavy, že peniaze sa pouziju inde a k tomu dietatu ani nedojdu. Budem rada za kazdy postreh a skusenost

tomas151
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomas151
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetluska82
autor
27. okt 2014

@tomas151 no je vela takychto organizacii a neviem ci je to fakt bezpecne a peniaze dojde tam, kde maju.

katykis
28. okt 2014

Práve teraz v nedeľu v relácii "V siedmom nebi" na JOJ-ke sa o tom dosť hovorilo, odporúčam pozrieť si. Myslím, že na stránke www.joj.sk je možné nájsť to v archíve. Určite doporučujem vidieť to, tam sa aj dozviete presnejšie pokyny ako postupovať. Ja mám k tomuto projektu dôveru, je tam stály kontakt s "adoptovaným dieťaťom", môžete ho vidieť a vedieť všetko o ňom, ako rastie, študuje... Príspevok na dieťa vychádza 1€/deň, dokonca ak je to v možnostiach adoptívnych rodičov, je možné aj návšteva dieťaťa v centre, kde sa o tieto detičky starajú. Určite by som nekritizovala tento projekt. Kto z nás by sa vymenili s tými ľuďmi, čo v nepredstaviteľných podmienkach robia takúto záslužnú prácu?