Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Afrodiziakum na zlepšenie sexu

sofisofi
19. feb 2015

Caute maminy, taaak trošku intímna otázka 🙂 Máte nejaké skúsenosti s afrodiziakami na zlepšenie sexu ? Napr. španielske mušky ... Zaujíma ma to, pretože rozmyslam, že či by to stálo za vyskúšanie a natajnaka nakvapkať manželovi večer do čaju, len či to niesu vyhodené peniaze 😎

majka26
19. feb 2015

Ahoj, my sme skusali spanielske musky, ale podla mna to nemalo ziadny efekt... skusili sme to na dovolenke a najprv sme si dali nejake predpisane davkovanie a potom tusim na dalsi den dvojnasobne a ani raz ziadny vysledok... jedine co sa nam zdalo, ze to drazdi mocovu trubicu, take nutkanie na mocenie skoro ako ked mas zapal mocovej trubice "na dosah". Lepsie nam funguje trosku alkoholu..

ivetoy
19. feb 2015

caj sypany,kotvicnik,..varit 20 minut...pit denne...zvysi sa chut na sex..a celkovovo je velmi prospesny,zvysuje muzsky testosteron o 30 % u nas funguje///

verca19
27. júl 2015

Ahoj sofisofi no tie dnes predavane spanielske musky sa uz nevyrabaju z toho co v minulosti. Podla mna to je hlavne o hlave. Mozes to vyskusat, ale urcite nie tajne. Skus mu povedat, ze si mu dala do napoja afrodiziakum, mozno prave takyto placebo efekt pomoze 😉
Pripadne dobry zdroj na afrodiziakalne jedla a pod. som nasla tu http://www.afrodiziakum.eu/rozne-druhy-afrodiziak tak pozri a mozno nieco pomoze.

mara_mala
20. nov 2018

Aj my sme vyskúšali mušky, zdal sa mi skor placebo efekt, preto používame radšej hračky, keď už

zabka788
9. jan 2019
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

pred vianocami som objavila eroticke parfémy , to je podla mna super riesenie sa pekne navonat a nemusis nic pojedat 🙂)

gab_riella
25. jan 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

úplna klasika gel so spanielskymi muskami, ja to teraz rychlo neviem najst, ale v eshope superlove.sk som to nasla

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli