Ahojte baby, máte niektorá skúsenosti a menom Dalina?

luckaajanko
5. nov 2019

Čaute kočky vyberáme meno pre dievčatko.a neviem.sa rozhodnut ...máte niektorá dcérku s menom. Dalina? Ak.ano.ako ju voláte? A ako reagovalo okolie?dik 🥰

martinals
5. nov 2019

Ahoj,mne sa veľmi páči to meno 😉. Priznám sa, že som ho ešte nepočula a veru škoda.Volala by som ju asi Dali,Dalinka a čo si myslí okolie ... nenájdeš meno, ktoré sa páči všetkým, takže by som neriešila.

pribinak
6. nov 2019

Hm, vacsina ludi si bude mysliet, ze sa vola darina, ale nevie povedat “r”

kvetinka75
6. nov 2019

@pribinak teiž mi to napadlo

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckaajanko
autor
6. nov 2019

@martinals ďakujem.;) Mne sa strašne páči a muž ten nechce ani počuť ;( on chce nataliu alebo líviu a ja sa neviem rozhodnúť ;( a myslíš že sa hodí aj ku priezvisku Blašková?už mám.doma.sabinku a lucku tak.chcem.do.tretice niečo nezvyčajné ;)

kvetinka75
6. nov 2019

@luckaajanko ja som hľadala nie nezvyčajné ale nejaké normálne meno a hlavne také aby nebolo časté, otrepané. Mne by sa páčilo Lenka. Aj k tým tvojim babám pasuje.

luckaajanko
autor
6. nov 2019

@luckaajanko lenka máme veľa leniek v rodine ;(

zorga
6. nov 2019

Meno je pekne ale ludia su hlupy a hlavne deti radi komolia mena, tak aby ju na zakladnej nevolali Dilina Blaskova....

kikulienkadd
6. nov 2019

Ahoj,mne sa veľmi páči kombinácia Lívia Blašková. Môžeš ju volať Lilka, Livika...

natalindaaaaa
6. nov 2019

@luckaajanko natalia je velmi pekne meno 😍

h_petra
6. nov 2019

Ach jaj ☹.
Nie, fakt toto tvojej dcere neurob.

radolina
6. nov 2019

@luckaajanko meno pekne, u nikoho som ho nepocula este, ale asi by sme ju volali Dali keby mame dcerku a rozhodneme sa pre toto meno 🙂

calendula321
6. nov 2019

Lívia je pekné meno

yvanielka
6. nov 2019

Možno potom radšej Dália...lebo Dalina ozaj znie ako Darina keď niekto nevie vysloviť R

sonnenshein
6. nov 2019

Moja sestra je Livia, kym bola mala, volali sme ju Livka, potom Lila, Lilka. Je to nadherne meno.
My sme tiez chceli meno na D pre dcerku co cakame, rozmyslali sme nad Danita, Danika, Dalila, no zvolili sme "tradicnejsie" Diana.... mozno sa inspirujes 🙂

martinals
6. nov 2019

@luckaajanko Myslím, že sa k priezvisku hodí.Za mňa je pekná aj Natália, má veľa podôb ako ju môžete volať, pekný kompromis 😉

sara07
6. nov 2019

Dalina sa k priezvisku fakt nehodí, to skôr Lívia - to je ako dosť nezvyčajné meno podla mna -

kristian33
6. nov 2019

@calendula321 otrepanéé už je veľa Lívii

zunastruna
6. nov 2019

@luckaajanko mám kamošku s menom Dalia. Myslím, že s ním celkom dobre dokáže žiť, a dokonca už má aj od tohto roku meniny🙂

lenkuliak
6. nov 2019

Dalina sa mi nepáči, hlavne by ste mali byť s mužom obaja spokojný, nie silou mocou si presadiť svoje..myslím, že Natálka sa hodí viac a kludne ju môžeš volať Talinka (skoro ako Dalinka) 😉

queen_el
6. nov 2019

Keď už, tak radšej Dália, je to stále také nezvyčajnejšie, ale aspoň to znie, ako meno. No ja osobne som za Líviu, krásne meno, neotrepané a viac by sa hodilo k menám vašich dcér.

aandrea9
6. nov 2019

@luckaajanko... a čo tak Olívia? 🤔

calendula321
6. nov 2019

@kristian33 ale jej manželovi sa páči, tak kde je problém ?

luckaajanko
autor
6. nov 2019

@aandrea9 nie ďakujem.chceme vybrať len z tých troch ;)

gir
6. nov 2019

Daniela sa ti nepáči?

tana85
6. nov 2019

ci sa jej deti budu nejak smiat neries lebo tie sa smeju za vsetko akje dieta vhodnym tercom, ja som Tana a smiali sa, ze tana-vana 🤷🏼‍♀️ to meno pocujem prvykrat, ale je mile. moj dedko bol miloslav a tiez mu to aj na uradoch svojvolne prepisovali na miroslav. ak by som ja vyberala z tych troch, tak liviu. neviem aky je trend v menach, ci ich je aktualne vela, ale pride mi take etericke

lenadka
6. nov 2019

@luckaajanko Lívia sa úplne najviac hodí k priezvisku, ani nie je otrepané aspoň tu u nás. Dalila sa mi moc nepáči, kvôli tomu, že naozaj vyznieva, že nevie vysloviť "r" tak to povie takto..... skôr Dalia.

mpg
6. nov 2019

To meno by som dieťaťu nedávala, radšej Dianka alebo nejaké na B, napr. Beáta, ale je aj veľa iných pekných mien napr. Amélia, Alexis, Karin alebo Jasmína.

luckaajanko
autor
6. nov 2019

@mpg nemám záujem o iné mená chcem.len z tých troch

h2
6. nov 2019

@pribinak Aj mne to hneď napadlo, ešte skôr, než som si prečítala Tvoj komentár.
@luckaajanko Ak sa Ti to páči, tak čo povieš na podobné meno Dalma? Podľa mňa krásne! 😍