Air France let 447

jasumat
1. jún 2009

Aj keď to ešte nikto nepotvrdil, ale s najväčšou pravdepodobnosťou došlo k veľkej tragédii. Chcem touto cestou vyjadriť sústrasť každému, kto čakal na niekoho blízkeho z tohto letu.

erikasadek
6. jún 2009

felicia, no neviem ci tu novinari nafukuju asi tazko , lebo spravy idu vzdy az po , potvrdeni od air france aod centra takze je denne vyhlasovanie... takze novinari s tym nemaju nic spolocne..
pozri tie tela a aj so sedadlom nasli okolo 13 daco hodine parizskeho casu ale sprava bola plne potvrdena, az okolo 19 OO hodine.. takze nie, vatsinou ked sa rozprva tak vzdy neaky odbornik hovori na kameru..

felicia1
6. jún 2009

erika pisala som,ze ja osobne verim len ked sa vyjadruje osoba ktora je na to urcena a nie nejaka novinarka

a co si mam pozriet?nechapem

erikasadek
6. jún 2009

basnicky povedane, pozri .. tie tela sa nasli o 13 hodine, ale oficialne oznamili az o 19 hodine az ked bolo preverena, sprava.. 😉

vroni
6. jún 2009

Tu hlasili, ze tu ¨bleskovu¨ fantazmagoriu uz zamietli. Nemusis mi verit, mila felicia, ze je to velmi nepravdepodobna blbost, ale som vystudovana fyzicka a tak ¨trochu¨ viem, o com tocim.... Clanok zo sme som skopirovala a nie napisala 😀 Ta mirkina teoria je ovela pravdepodobnejsia (teraz mam na mysli cisto z technickeho hladiska) V kazdom pripade, nalez tiel uz vela priestoru na nadej nedava... ☹ ☹ ☹ Hrozne....

erikasadek
6. jún 2009

vroni no , senzori , hlasili 24 problemov vad , autopilot bol nefunkcny , senzori ukazovali zlu rychlost.. takze bolo vela problemov.. takze, ani blesk nemusel byt problem stacilo mozno malo alietadlo malo rychle problemy technicke ktore sa kopili s minuty na minutu podla sprav technickych... 😉

inak zatial sa predpoklada ze pri takom rychlom pade , teraz davaju malu nadaj , na casti ktore su ulozene, na cierej skrinke , prepacte mi neviem to prelozit.. takze je to znova dalsi problem...
zahada na zahade..

inak ja som sa bala , ze ked tato zahada bude trvat , anenajdu tela, tak niekto pride so sialenou teoriou , ze ich uniesli mimozemstania a podobne.. chapete ma... clovek nikdy nevie pri niektorych ludoch..

mirka414
6. jún 2009

Odpocinutie vecne daj im Pane a svetlo vecne nech im svieti nech odpocivaju v pokoji Amen. 😢 verim v silu retazovej modlitby snad uz nasli svoj pokoj.a ten pokoj prajem aj pozostalim,snad sa im ulavi,ked sa najdu tela,ta hrozna neistota musi byt hrozna 😢

vroni
6. jún 2009

Erika, nestras. Keby to nebola taka tragedia, tak by boli ti mimozemstania usmevni, ale takto - este inspirujes nejakeho magora....
Ano, podla poslednych hlaseni malo lietadlo technicke problemy, co ich sposobilo zatial nie je jasne. Ale este nikto nezacal tvrdit, ze pri tom prestali fungovat fyzikalne zakony....

erikasadek
6. jún 2009

vroni, no bala som sa , pri terajsich spravach niekedy sa chytam za hlavu , co si ludia nevymyslia,.. samozrejme, je to strasne smutne co sa stalo ... to

ja to beriem ze naozaj bola velka chyba, na lietadle aproste to islo rychlo.. jedine co s amodlim ze smrt tychto ludi nastala rychlo; nech je im zem lahka.. 😔

diddi
6. jún 2009

ach boze....ja sa len pytam,ako mohlo byt toto dopustene...takato strasna smrt...zijete 30-40....rokov a zrazu nastupujete do lietadla uprostred svojho zivota a....vynosite,porodite dieta,zvladnete najtazsi prvy rok a zrazu si s nim sadate do stroja smrti....naco to vsetko?...preco?...preco sa ten malicky narodil,ked musel takto hnusne zomriet?....jasne,nikto nevie kedy,ako.....ale pri detickach sa stale musim pytat preco????..... 😢 😢 😢

trixi
6. jún 2009

chloe, neboj, lietadla nepadaju kazdy den, zato na cestach denne umieraju ludia. Zatial je letecka doprava jednou z najbezpecnejsich. Ja neprestanem lietat, pretoze padne lietadlo, neviem si predstavit, ze by som napr. za segrou do Kanady isla lodou 😉 alebo na blizku dovolenku do Turecka autom ☹.
Inak ani mne sa to tiez nejako nezda. Tiez mam pocit akoby sme sa nemali dozvediet pravdu. Nebolo by to prvy a ani posledny krat.

felicia1
6. jún 2009

mila vroni,ja len diskutujem a ''spekulujem''ale je to na nic

paola.o1
7. jún 2009

trixi 🙂 lietadla nepadaju kazdy den , ale na cestach umieraju ludia.... lenze pes je v tom zakopany, ze miliardy aut su denne na cestach, ale nie miliardy lietadiel denne lieta.... podla mna padaju lietadla pomerne casto a ja osobne, hoci mam nalietanych vela vela kilometrov mam velky strach z lietania, ale jasne, lietat sa musi. kazdopadne dnes je strasne vela leteckych spolocnosti a musia sa velmi obracat aby nejake tie koruny zarobili a z vlastnej skusenosti viem, ze kontrola lietadiel pred odletom (nehovorim o air france) sa velmi odbyva.

amadora
7. jún 2009

Štatisticky je letecká doprava najbezpečnejšia... ale keď má človek autohaváriu tak je šanca že to prežije. Ale keď havaruje lietadlo... 😒

erikasadek
7. jún 2009

http://ec.europa.eu/transport/air-ban/pdf/list_...

pojdem trochu od temy tu je oficialna cierna listina , leteckych spolocnosti, vydana europskou uniou..

erikasadek
7. jún 2009

http://www.listenoire.fr/

potom je este tento , tiez velmi dobra..

http://www.air-valid.com/liste-noire-compagnies...

tato je tiez vyborna, a k tomu , mozte si overit , ci vasa spolocnost je v poriadku staci zadat meno spolocnosti, alebo krajinu..

trixi
7. jún 2009

paola, miliardy aut? A kolko ludi zahynie denne na cestach na svete? To mi pripomenulo titulok v Novom case: 3 Slovaci zahynuli miliony km od domova. Neviem, ale ten novinar by si mal zopakovat zemepis. Co je od Slovenska vzdialene miliony km. To len tak na okraj.

No okej, vcera jedna nehoda 3 osobnych aut na Slovensku a 7 mrtvych. A dnes som do auta sadla a frcala s malym do Blavy do ZOO a ani som si nespomenula.

Za mesiac moji rodicia nastupia do lietadla a poletia tisice km (pre novinara Noveho casu-miliony km), ja za 2 mesiace zbalim kufre aj moju rodinu a poletim na dovolenku. Bezohladu na to ci padlo alebo nepadlo lietadlo. Povazujem totiz letecku dopravu za jednu z najbezpecnejsich.

A moja skusenost s AF? Dakujem, ale nemusim. Je fakt, ze zasa do niektorych destinacii sa inou leteckou spolocnostou clovek nedostane.

diddi
7. jún 2009

aj tak je vsetko osud!!

snezienocka
8. jún 2009

baby s tym ze kde je viac ludi ci vo vzduchu alebo na cestach by sa tiez dalo podiskutovat. napriklad take letisko v heathrow v londyne, tam pristava lietadlo kazdych 30 sekund.a tak je to z odletmi tiez. v kazdom z tych letov je vyse 200 ludi. takze za 24 hodin prileti okolo 2500 lietadiel a tiez ich tolko odleti. tak si to mozete vypocitat same. a to je len jedno londynske letisko su tu este dalsie tri.

oalaa
8. jún 2009

No na ceste umrie asi viac ludi, ale ako snezienocka napisala, dala by sa o tom podiskutovat, nakolko v aute zomrie 1-2-3-4 ludia plus niekedy aj v dalsich pokial ide o väcsiu havariu, ale v lietadle je cca 200ludi

felicia1
8. jún 2009

no co je nove?nasli vraj dalsie tele?dobre som pocula?

erikasadek
8. jún 2009

ahoj feliaci aano dobre , uz od vcera hlasia 17 tiel... ☹

felicia1
8. jún 2009

😢

lucxy
8. jún 2009

😢 😢 😢 😢

erikasadek
8. jún 2009

felicia , zblbla miklavesnica prepac , skomolila som to.. ano dobre si pocula..

inac prave davali, priamo s brazilie ze maju trochu problem , co sa tyka tiel, nie su , pripraveny prijat vela, takze poisielaju specialstov ... a snazia rychlo , vyriesit tento problem .. a co s atyka slovakov.. davaju nieco co sa tyka ich rodin?

teda tu hned ako som vam hovorila boli hned pod protekciou a kazdy mal psychologov na takuto tazku situaciu.. vcera ked oznamili , tych 1è tiel, tak sa posielali fotky, aby mohli , ak sa da uz zacat zistovat ich identita, a niektore rodiny odisli rovno na miesto , kde su tela...asi tolko..

mirka414
9. jún 2009

dididi30 http://krimi.cas.sk/clanok/120080/desiva-spekul...
zeby bolo nieco na tom pravdy o com sa zhovarali ty piloti? 😕

mirka414
9. jún 2009

boze a ta posledna veta,to presne povedal ten kamarat,,take lietadlo by nikto nenahlasoval...ta veta sa mi teraz vratila.bez vetra sa ani listok nepohne a v tomto pripade na tom asi nieco bude.

erikasadek
9. jún 2009

mirka dnes sa zburili piloti na air france a dnes musi airbus vymenit tie chybne sondu na kazdom lietadle.. inac odmietaju lietat.. 😉 teda hlavne letecka spolocnost

mirka414
10. jún 2009

http://krimi.cas.sk/clanok/120144/klucova-cast-...
posledny odstavec ma nepotesil 15 minut trpiet je dlha doba ☹ ☹ verila som v sekundovu smrt.

markiza
10. jún 2009

podla nasich sprav nasli uz 41 tiel