• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
Uz som si vas pridala, ale farma mi nenaskoci...zasekne sa mi cely pc, musim dat restart....och.... :(
15. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne farma šla v pohode,až teraz to začalo blbnúť :angry: anna napíšem ti aj ja IP :wink:
15. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky :slight_smile: Ip prislo, ja sa uz bojim zapnut FB, lebo stale ma vyhodi a musim restartovat pc :(
15. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anna mne robí presne to isté od včera, zasekne sa mi farma a hned aj notebook a musím restart...a dnes mi robí to isté....
15. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano to som rada, ze nie som sama...tak ja chvilku pockam, aspon hodinku a potom sa az zapnem na farmu... FB ide..popridavala som si vas, musim si zalistovat naspat a najst ostatne :slight_smile: Kolko susedov vobec potrebujeme? :slight_smile:
15. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už nefarmujem,je to žrút času :frowning2:
15. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove to máš pravdu,ja už sadím len tak,aby som zbierala podvečer hlavne ked som v práci a potom to naraz vybavím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:ale trvá mi to
15. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anna IP :wink:
15. sep 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby netreba restartovat PC, staci stlacit CTRL+ALT+DEL a spustit Spravcu uloh. Potom dat Aplikacie - Prepnut a malo by sa to zase rozbehnut. Aspon mne to funguje, ked mi farma zamrzne. Od vcera to v kuse blbne, cely FB :angry:
15. sep 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ani na ctrl alt del pc nereagoval :(
Ale dnes to uz funguje :slight_smile:
16. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mne FB aj farma ide :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes som mala 90 žiadostí na fb a z toho ale 40 darčekov bola som totiž mimo SR tak som mala čo vybavovat už mám z toho doma aj zle že furt sedím za notebookom ĎAKUJEM ZA DARČEKY!!!Aj ja som vám poposielala a omluvam sa že nie všetkým limit je 20 a susedov mám viac tak sorry pa a farme zdar
:grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktore ste si ma este nepridali a mate zaujem o novu susedu, napiste IP :wink:
16. sep 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase mi to blbne :angry:
17. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evka a čuduješ sa ked chodí tolko traktorov po sieti je pretažená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
všimli ste si ,že zvieratá sa dajú aj otáčať? :wink: akurát som robila poriadok v zverinci a všimla som si :confused:
18. sep 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si kupila sliepocku a ta mi beha po celom zverinci dufam ze mi nepozere urodu :grinning:
18. sep 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nejde dobre farma :angry:
18. sep 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOCKY KED POUZIVATE TRAKTOR AJ VAM TAK RYCHLO ZERE BENZíN :angry:
18. sep 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka aj nám :angry: ja už tak robím,že pozbieram a pooriem ručne(dakujem za radu ako zablokovať fešandu,ide to o moc rýchlejšie :grinning: )a potom už len sadím zo strojom,ale aj tak mi ten benzín nestačí na celú farmu :angry:
18. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily kukám že aj mne asi chodia,vždy mi to hodí na začiatku prasitko s textom,ktorý som si v prekladači preložila :vie chodiť! Teraz si môžete nechať vaše zvieratá túlať zadarmo! stačí kliknúť na každé zviera, vyberte allrow chodiť a pozerať sa na ne ísť! :confused: takto podla toho asi možu všetky zvieratká chodiť :wink: no ale kdo ich bude nahánať :grinning: :grinning: ked bude treba podojiť atd.
18. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by smne sa ubehali :grinning: :grinning: no mne uz strajkune farma :angry: :angry: :angry:
18. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak sa mi celkovo zdajú tie zvieratá dáke roztatárené :angry:
18. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby nam neutiekli k susedom lebo sa nam asi nevratia a skoncia v hrncoch :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne uz zacali zvierata pobehovat po farme :angry:
18. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, funguje vám dnes farma? Lebo mne sa stále reštartuje a obraz sa tak mení, raz je horší a potom zas lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Alebo je chyba v mojom pc?
18. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda že to nie je po slovensky... :frowning2:
18. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všetkých farmárov a farmárky,

potreboval b som viac priateľov v tejto hre ak by mal niekto záujem. :slight_smile:
18. sep 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aj mne poriadne blbne farma,ani teraz si nemozem ist pozbierat urodu.

zvieratka treba dat do ohrady.

martinko 28-IP
18. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinko IP :wink:
18. sep 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok