• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
trvá to,kým ten zverinec poukladám,a teraz sa mi rozutekali zajace :grinning:
18. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no strašne mi to dnes blbne, toto sa mi ešte nestalo. Mimochodom, jedna kamarátka-farmárka dnes napísala upozornenie, aby sme si zvieratká dali do uzavretých ohrád lebo môžu zutekať preč :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teraz by ma zaujímalo, čo tým asi básnici od Farmville chceli povedať :sweat_smile:
18. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich mám uzavreté,tak majú obmedzený priestor a krútia sa hore dole :angry: ked to chcem mať pekné,tak sa naotáčam :angry: :angry: :angry: aj som to chcela odfotiť,ale blbne mi fb :angry:
18. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj mne v posledných dňoch voľáko fb blbne, napr. mi stále prehadzuje slovenčinu na angličtinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večer nás je tam asi vela :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá to tak :grinning:
18. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby akú dekoráciu nám tam šupli :grinning: balon a ešte aký lacný :dizzy_face:
19. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som tomu prepadla aj ja. Neviete mi poradiť, čo robiť, keď budem asi 4 dni preč? Nedá sa to nejako dočasne stopnúť?
19. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, len ja sa obávam, aby ten balón po čase neuletel. Lebo niečo také tam písali, dáke bla bla a fly away. Ale tú čiernu ovcu vo vnútri som nejak nepochopila :confused: . No ale jeden balón som si kúpila, nedalo mi :grinning:

Molnarovak, jediné, čo ti môžem poradiť je, aby si nič nesadila a čo sa týka stromčekov a zvieratiek tak tie vydržia. Teda aspoň mne vydržali a to som ich nechala raz týždeň a raz na štyri dni bez opatery. Ale nesadila som vtedy nič, to by určite zhnilo :wink:
19. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
molvarovak, ked ides prec na 4 dni, tak nasad nieco, co rastie 4 dni, napr. articoky. :wink:
19. sep 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Molnarovak mas tam articoky na 4 dni, pokial uz mas moznost ich kupit, inak ostatne ti zhnije :frowning2: Poslala som ti IP, ak by si chcela novu susedu, tak si ma pridaj :wink:
19. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka je to možné :grinning: ked sú také lacné,aj tak dosť zavadzajú :wink: mám tam kopec žiadfosti,ale zase sa mi tam nedá dostať :angry: tak idem radšej vysávať :angry:
19. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem všetkým farmarkam ktoré si ma dali za priateľa. :slight_smile:
19. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka aj my dakujeme :wink: ked som začínala s farmou mala som 8 priatelov na fb a teraz dákych 120 ak nie viac :grinning:
19. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj prepáč oprava= Martinko :slight_smile:
19. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Molnarovak, ak ideš preč, tak nesaď nič :wink: :wink: :wink:
Kúpila som si ten balón a teraz mi zavadzia :grinning:
19. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi mozes ho predat za 0, zase az taka strata to nie je :wink:
19. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ešte si ho nechám pár dní :wink: Najviac sa mi páči tá ovca v ňom :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za radu, skúsim tie artičoky.

mauzos, idem si ťa pridať. Zatiaľ mám len jednu susedu, lebo nikto z mojich známych to nechce hrať.

Trochu mi vadí, že to každú chvíľu mrzne. A strašne mi liezlo na nervy, že tak dlho trvalo, kým som pozberala úrodu. Tu som si prečítala, že mám zablokovať panáčika, takže teraz je to super. :slight_smile:
19. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetci aj ja na tom závisláčim tak ak niekto potrebuje susedku tak sa hlásim :slight_smile:
19. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka poslala som ti IP
19. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkazv,molnarovak IP :dizzy_face:
19. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkazv IP :wink:
19. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata dakujem za vsetky IP. uz mam farmu 20x20 juchuchuuu
19. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna dnes asi porazí,treba mi zbierať a nedá sa mi dostať na farmu :angry:som od nervov zlupla pol taniera koláčov :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:hlavne že mm nemá problém s farmou :zipper_mouth:
19. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka gratulujem, dobra si :wink: Aj ja uz na nu setrim, snad zajtra uz bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eva aj mne to dnes hrozne blbne, vkuse ma to vyhadzuje aj ked sa tam nahodou dostanem :angry:
19. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi si sikulka :wink: chcem sa spytat chodi mi nejaka aplikacia na darceky aj ja posielam ale nedostanem nic co to je?-nechpem a po anglicy neviem :frowning2:
19. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte farmárky :D je tu niektorá ktorá už má možnosť poslať olivovnik? lebo to je jediný strom čo mi chýba a nemám nikoho kto by mi ho poslal. keď tak sa ozvite a ja napíšem moje meno.
19. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dvojke ide farmarska revue kukate :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, aj ja som pred par dnami prepadla tejto hre, ale mam jednu otazocku: za ako sa dlho pokazi uroda ked ju nepozbieram? Je nejaky limit ze to co rastie kratsiu dobu sa pokazi skor nez to co rastie napr. 3 dni? dakujem :wink:
19. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok