• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
ahoj darli, tie plodiny čo dlhšie zrejú aj dlhšie vydržia, napr. jahody čo sú dozreté za 4 hodky asi dlho čerstvé neostanú, ale nemám to teda vyskúšané, koľko presne čo vydrží kým zhnije, treba si načasovať zber :grinning: ale možno nejaké kočky to tu budú vedieť....

no čo farmárky, neodleteli ste na tých balónoch? :dizzy_face:

molnarovak a zuzkazv - IP :slight_smile:
19. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja chcem labuď :frowning2:
19. sep 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zabarikádovala som mojho otroka furt mi šlapal po poli a ničil hajzlík úrodu no :angry: :grinning:
19. sep 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,nahodou som dnes otvorila tuto temu a hned som aj zacala hrat :grinning: Teda este sa len rozkukavam.Prihlasila som sa aj do skupiny na FB.Budem rada ak si ma zoberiete za susedku,lebo zatial nemam ani jedneho :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Meno sem nechcem pisat,ale ak mi niektora napisete Ip,budem velmi vdacna :slight_smile:
20. sep 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: od kolkeho kola si budem moct kupit vecsiu farmu 22x22 :sweat_smile: nemam kde sadit :grinning: a ani strony ukladat :confused:
20. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka kukni si to medzi ponukami,tam by to malo byť aj napísané :slight_smile:
baby mne už normálne s tej farmy švihá :grinning: :grinning: včera som sadila v noci s tým,že dnes doobeda pozbiram (12h.) a teraz kukám,že som si zasadila vodný melon ,čo je zber o 4 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved budem mať absťák :angry: :angry: :angry:
20. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi poslať darčeky tak sa musím na to pozrieť. ozaj na čo slúži ten balon ja som si ho kupila a je v nom čierna ovečka
20. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky dakujem za vsetky susedy :slight_smile: A potesim sa dalsim :wink:
Taka blba otazka,ale tie zvieratka sa krmia alebo ako sa o nich stara?A ako to je so stromcekami?
20. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvieratka sa nekrmia, len z ,,nich zbieras produkty,, a takisto stromy len oberas.
20. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beuska zvieratká sa krmia sami ked budú hotové objaví sa kosa
:wink:
20. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak super :slight_smile: dakujem
20. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise balon je len na ozdobu,mám dva ,ale asi sa ich zbavím,dosť zavadzajú :wink:
20. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes už farma obriadená :slight_smile:
20. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez zavislacim, ale o dva tyzden nastupujem naspät do prace tak si budem musiet naplanovat zber na vecer :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby všimli ste si že predtým za pomoc na inej farme bolo 20peniažtekov a 5XP a teraz je už len 5peniažtekov a 1XP :rolling_eyes:
20. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkazv to sa mení, ak pomôžeš za deň iba pár priatelom, tak máš 20 a 5 a keď pomáhaš dlho a veľa ľuďom, tak už ti začne prirátavať iba 5 a 1
20. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby za den sa da prijat len urcity pocet susedov??lebo mne sa uz dalsi nedaju pridavat :frowning2:
20. sep 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to ide :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beuska je tam dáky limit,aj na susedov,aj na darčeky :wink:
20. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No darceky som vycerpala uz doobeda :grinning: nevedela som,ze je tam limit.A na susedov si musim tiez pockat do zajtra.Tak dufam,ze to po poloci pojde :confused:
20. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako dlho uz inac hrate kocky?Ked vidim tie vase farmy :astonished:
20. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beuska co som si vsimla, tak sa to obnovuje az po 9,00 rano :frowning2: Ale mne napriklad uz par dni neide pridavat susedov :angry:
20. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to ide v pohode,dokonca včera a predvčerom mi išlo dať darčeky už po siedmej ráno,ale dnes až o 9.00(asi ma chceli nechať spať :grinning: )
20. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to som si robila velke nadeje :sweat_smile: aspon nebudem ponocovat :slight_smile:
20. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
beuska ja hrám 2 mesiace asi a som v 18-tom leveli chodím pritom na3 smeny do roboty a 12-ky ešte k tomu takže si zber musím plánovat podla toho :wink: :grinning:
20. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz zase nejde farma :angry: Vam ide?
21. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos mne ide :wink: ale som len podojila atd. a vypínam,darčeky dám až večer :slight_smile:
21. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak sa k vám pridvam aj ja hrám to tak už cca mesiac celkom dobrá hra ked si k tomu sadnem nikdy neviem kedy skončiť :slight_smile: :slight_smile: Kamoška čo to tiež hrá my povedala že tu beží diskusia tak som sem k vám zavítala :wink:
21. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte inak darčeky sa dajú posielať po štyroch hodinách...keď pošlete gift napr. mauzos o 13.00 tak o 17.00 jej možete poslat znova. ako je to s tým pridávanim susedov to neviem ale toto mám odskúšané.
21. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj ja sa pridavam k Vam,odkedy som tuto hru objavila tak mam o volny cas postarane,heh teda ked deti spia :grinning:
21. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok