Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

dada27
5. okt 2009

ahojte uź asi tri dni sa nedajú posiela´t slony,asi sme ich posielali veľa 😀
nedá sa mi adoptovať kačka 😒

petikd
5. okt 2009

Ahojte.Mám absťák,treba mi zbierať kávu a nejde sa mi dostať na farmu ☹
A stále mi nejdú posielať darčeky 😠

eva7780
5. okt 2009

petikd mne farma ide 😉 inak mám 118 nepotvrdených darčekov,vedela som že tam je kopec slonov a teraz kukám,ani jeden 😕 a mám tam podozrivo vela koni a prasiatok 🤐
idem na to,mám čo robiť 😝

petikd
5. okt 2009

Evi už sa mi spustila,mám pozbierané,aj hviezdičku som dostala a už mám aj nasadené 🙂

dora01
5. okt 2009

ahojte, tie slony sa dali posielat len 2 dni, to bola iba akcia 😉 😀

zrzulka
5. okt 2009

aj mne slony zmizli:(((((( a tolko som ich dostala od mojich sqelych susedov....

eva7780
5. okt 2009

možno vymyslia dalšiu akciu 😉 žeby dáku žirafu? 😀

dada27
5. okt 2009

😀 😀 😀 😀

lilu18
5. okt 2009

pozberane ,upratane,darceky som rano rozposlala tak uz nejdu //no skoda este skusim vecer poslat ,niekedy to ide. v ktorom leveli je zaverecna??neviete? 😕

natsa
5. okt 2009

ahojte ako sa daju posielat tie škaredé kačeny čo sa potom premenia na labut?ja som nejaké dostala a ked ich ja chcem poslať tak neviem ako

petikd
5. okt 2009

Hurá aj mne sa podarilo adoptovať kačiatko 😵
No len by som vám chcela poposielať darčeky a nejde 😠 😠 😠

eva7780
5. okt 2009

natsa škarede kačenky sa dajú adoptovať,manžel dnes jednu dostal ,ked zbieral (presne neviem za čo to je),a mne teraz dalo hnedú kravku,tak kto si ju adoptuje tak bude mať čokoládové mlečko 😉

nawal
5. okt 2009

caute, dnes mi nejdu poslat darceky, skusim este vecer ci to uz normalne pojde 😠

dadka212
5. okt 2009

čaute 🙂

no konečne mi to ide tak ako má, lebo už ma prestávalo baviť farmárčiť 😝

lilu18
5. okt 2009

konecne som darceky poslala..stale neslo. Ale zato susedia mate odomna aj rano aj vecer poslane papa 😉

eva7780
5. okt 2009

lilu tebe to ide aj ráno aj večer posielať darčeky? 😕 ja len raz posielam a vačšinou hromadne každému,ide mi poslať 24 darčekov

lilu18
5. okt 2009

evi,niekedy ide a niekedy nie. Tiez hromadne posielam vsetkym susedom 😀

eva7780
5. okt 2009

ja mám problém vyberať,mohli by dať k dispozícii viac darčekov 😉

janette4
5. okt 2009

Natsa,kačička sa nedá poslať ako darček.premení sa ti na labuď a za tú máš tuším každý druhý deň necelých 90coins.

eva7780
6. okt 2009

na dnes pozbierané,aj ked mi to blblo aj doobeda 😠

petikd
6. okt 2009

A ja som chcela tiež hromadne posielať,ale ked dám odoslať,tak sa nič nedeje ☹

zuzkazv
6. okt 2009

ahojte, no na dnes pozbreané prvý krát sa mi stalo že farma išla a koník nie 🙂 dúfam že to často nebude blbnúť

carisma25
6. okt 2009

cafte farmarky....ja tiez ficim na farme, momentalne som v 30. leveli ale potrebujem dalsich susedov, chcete si ma pridat?? IP...IP....IP....IP...IP cakaaaam 🙂

lasenka
6. okt 2009

babuleeee, aj ja potrebujem susedov 😉 🙂 🙂 🙂

ivularadula
6. okt 2009

ahojte babulky
už som sem dlho nenakukla, ale chcem vás poprosiť či by ste si nemohli pridať ako suseda môjho otca, sa mi stále sťažuje že má málo susedov 🙄 🙂 tak ak chcete nového suseda tak si pridajte : Viliam Radovič
´dakujem 😉

eva7780
6. okt 2009

ivula idem si ho pridať 😉

eva7780
6. okt 2009

a ak chcete pridajte si Ivetu Bajanovú(sesterka)tiež len nedávno začala tak bude rada za každého suseda 🙂

sticker
6. okt 2009

Evi to je tá kočka s cukrovou vatou?

dadka212
6. okt 2009

čaute 🙂

no konečne nám to ide tak ako má 😵 aj koň aj farma 🙂

neviete na čo sa posielajú tie farmville darčeky? nemyslím tie "klasické" ale tie čo sa aj publikujú na hl.stránke 😝 veď to ani nejde pridať, alebo len ja to neviem???

inak ak niektoré neviete sme aj na FB a tam všetky čo sme súhlasíme so susedstvom 🙂 http://www.facebook.com/group.php?gid=140219082000

lilu18
6. okt 2009

ahojte//tak sa pochvalim rano aj teraz poslane darceky//chcela by som sa za susedu 😀 😀

idem poorat a posadit 🙂

kocky ked pisete meno do IP skuste sa opisat viac lebo niekedy je tam s rovnakym menom viac ludi a kedze vas nazivo nepoznam neviem kt.pridat ☹