• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
ahojte uź asi tri dni sa nedajú posiela´t slony,asi sme ich posielali veľa :grinning:
nedá sa mi adoptovať kačka :unamused:
5. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Mám absťák,treba mi zbierať kávu a nejde sa mi dostať na farmu :frowning2:
A stále mi nejdú posielať darčeky :angry:
5. okt 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petikd mne farma ide :wink: inak mám 118 nepotvrdených darčekov,vedela som že tam je kopec slonov a teraz kukám,ani jeden :confused: a mám tam podozrivo vela koni a prasiatok :zipper_mouth:
idem na to,mám čo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi už sa mi spustila,mám pozbierané,aj hviezdičku som dostala a už mám aj nasadené :slight_smile:
5. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tie slony sa dali posielat len 2 dni, to bola iba akcia :wink: :grinning:
5. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne slony zmizli:(((((( a tolko som ich dostala od mojich sqelych susedov....
5. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno vymyslia dalšiu akciu :wink: žeby dáku žirafu? :grinning:
5. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozberane ,upratane,darceky som rano rozposlala tak uz nejdu //no skoda este skusim vecer poslat ,niekedy to ide. v ktorom leveli je zaverecna??neviete? :confused:
5. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa daju posielat tie škaredé kačeny čo sa potom premenia na labut?ja som nejaké dostala a ked ich ja chcem poslať tak neviem ako
5. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hurá aj mne sa podarilo adoptovať kačiatko :dizzy_face:
No len by som vám chcela poposielať darčeky a nejde :angry: :angry: :angry:
5. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natsa škarede kačenky sa dajú adoptovať,manžel dnes jednu dostal ,ked zbieral (presne neviem za čo to je),a mne teraz dalo hnedú kravku,tak kto si ju adoptuje tak bude mať čokoládové mlečko :wink:
5. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, dnes mi nejdu poslat darceky, skusim este vecer ci to uz normalne pojde :angry:
5. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile:

no konečne mi to ide tak ako má, lebo už ma prestávalo baviť farmárčiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som darceky poslala..stale neslo. Ale zato susedia mate odomna aj rano aj vecer poslane papa :wink:
5. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu tebe to ide aj ráno aj večer posielať darčeky? :confused: ja len raz posielam a vačšinou hromadne každému,ide mi poslať 24 darčekov
5. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi,niekedy ide a niekedy nie. Tiez hromadne posielam vsetkym susedom :grinning:
5. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám problém vyberať,mohli by dať k dispozícii viac darčekov :wink:
5. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa,kačička sa nedá poslať ako darček.premení sa ti na labuď a za tú máš tuším každý druhý deň necelých 90coins.
5. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dnes pozbierané,aj ked mi to blblo aj doobeda :angry:
6. okt 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som chcela tiež hromadne posielať,ale ked dám odoslať,tak sa nič nedeje :frowning2:
6. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no na dnes pozbreané prvý krát sa mi stalo že farma išla a koník nie :slight_smile: dúfam že to často nebude blbnúť
6. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte farmarky....ja tiez ficim na farme, momentalne som v 30. leveli ale potrebujem dalsich susedov, chcete si ma pridat?? IP...IP....IP....IP...IP cakaaaam :slight_smile:
6. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuleeee, aj ja potrebujem susedov :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. okt 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
už som sem dlho nenakukla, ale chcem vás poprosiť či by ste si nemohli pridať ako suseda môjho otca, sa mi stále sťažuje že má málo susedov :rolling_eyes: :slight_smile: tak ak chcete nového suseda tak si pridajte : Viliam Radovič
´dakujem :wink:
6. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivula idem si ho pridať :wink:
6. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak chcete pridajte si Ivetu Bajanovú(sesterka)tiež len nedávno začala tak bude rada za každého suseda :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi to je tá kočka s cukrovou vatou?
6. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile:

no konečne nám to ide tak ako má :dizzy_face: aj koň aj farma :slight_smile:

neviete na čo sa posielajú tie farmville darčeky? nemyslím tie "klasické" ale tie čo sa aj publikujú na hl.stránke :stuck_out_tongue_closed_eyes: veď to ani nejde pridať, alebo len ja to neviem???

inak ak niektoré neviete sme aj na FB a tam všetky čo sme súhlasíme so susedstvom :slight_smile: http://www.facebook.com/group.php?gid=140219082000
6. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte//tak sa pochvalim rano aj teraz poslane darceky//chcela by som sa za susedu :grinning: :grinning:

idem poorat a posadit :slight_smile:

kocky ked pisete meno do IP skuste sa opisat viac lebo niekedy je tam s rovnakym menom viac ludi a kedze vas nazivo nepoznam neviem kt.pridat :frowning2:
6. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok