• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
ahojte..znova som darceky rozdala aj prijala//dakujeeem priatelstva odoslala aj prijala ale nechapem preco mi nejde prijat za susedov. :confused:

tiez som chcela adoptovat a neslo :frowning2:
7. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa chcem podakovat za vase priatelstva :wink:
a baby! mate utesene farmicky, vidno ako sa o ne pekne starate :slight_smile:
tak len pekne sadte, ide predsa zima :grinning:
do sadenia damy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a samozrejme cakam dalsie susedky v IP..IP...IP (aj susedov, panov samozrejme :astonished: )
7. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnes som presla do 32 a poslala som vám olivový strom :slight_smile: všetkým ktorým mi to už nedalo pošlem zajtra :wink: ide mi poslať darčeky iba 24 susedom :frowning2: ale snáď to vydržíte do zajtra :wink:
7. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,môžem sa k vám pridať?ja som taký malý začiatočník:slight_smile:
7. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, mam jednu prosbu, posli te mi nejake ceresne alebo slivky, lebo tych mam malo :wink: Samozrejme aj olivovnik rada prijmem :grinning:

kto chce susedku napiste mi ip, papa
7. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mna picne...mne idú posielať darčeky :dizzy_face: ,jooj ale klopem aby som nezakríkla.Ale ide mi iba po jednom,lebo ked si dám že posleť viacerým,tak mi nevyhodí ponuku s priatelmi :frowning2:
7. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi moc ďakujem :slight_smile: Normálne som sa potešila. Je to môj zatiaľ druhý olivovník :slight_smile:
7. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuj aj o susedstvá mi ide žiadať :dizzy_face: Ktovie dokedy :grinning:
7. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem vám za susedstvá ale sa chcem opýtať,že prečo ste sa mi nezobrazili v dolnom okienku ked som vaše susedstvo potvrdila.dnes ráno mi dve potvrdilo ukázalo a potom už mi neukázalo žiadnu novú susedu.Môže to byť tým,že na dnes mi už nedovolí? :confused:
7. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koľko máš susedov?
7. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka mne sa ukázali neskôr :wink:
7. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka skúsila si prelistovať šípkami doprava? Možno tvoji noví susedia majú vyšší level.... :wink:
7. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu18---ak chces susedov tak najprv ich musis prijat az potom posielat darceky ono je to prepojene :unamused: ty ked prve posles dary tak uz nemozes prijat suseda ono je to takto hlupo urobene :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dora rada poslem ale posli meno :wink:
7. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky. Ja v poslednej dobe na nic nemam cas, ledva stiham farmu pozbierat :slight_smile:
7. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dora a mňa si si pridala? Už ani neviem, čo mi to tam zobrazuje. Keď nemôžem ani pridať :unamused:
7. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte farmárky,ktorej som dnes nepotvrdila susedstvo,urobím to zajtra dnes mi to nejako blbne.Ráno som potvrdila dvom a odvtedy mi to nefunguje.
7. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim všetky farmarky a farmarov aby ak maju zaujem o susedstvo aby si ma pridali. Moje meno je Peter Zubrík . Dakujem velmi pekne farmarceniu zdar.
7. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cely den mi neslo potvrdit susedov ani jedneho :frowning2: a darceky sa podarilo len rano :frowning2: ,,co uz mozno zajtra bude lepsie
7. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iiha ..dadka som si to az teraz precitala. Takze som mozno ja na chybe :frowning2: ked ja dary hromadne posielam :grinning: kliknem na farmar priatelov a vsetkym ten isty dar. Budem mudrejsia :wink:
7. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak uz nemozem ani darceky posielat, ani susedov si pridat, stopuje ma to ccely den :angry:
vraj 24 a dost!
:confounded:
7. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carisma25 darčeky môžeš poslať len 24 ludom..take su pravidla..vraj :grinning:
7. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: a aj žiadosti o susedov su v tom zaratane..najprv si pridaj susedov aaž neskor darčeky :slight_smile:
7. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak niekto ešte potrebuje susedku,tak kludne napište IP :slight_smile: idem pozbierať urodu a spinkať:slight_smile:
7. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :slight_smile: Aké krásne veci nám pripravili na farme :slight_smile: :wink: To musí byť tiež "závislák", kto robí tú farmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
8. okt 2009 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: sticker aj ja som kukala,no mne sa s tým až tak hrať veru nechce :zipper_mouth:
8. okt 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes vobec nejde pridat ani susedov ani posielat ziadne darceky :frowning2:

sticker - ze "zavislak" :grinning:
8. okt 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka skus po 9tej vtedy Ti to nabehne :slight_smile:
8. okt 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingola - ok, dik :wink: tak idem ranajkovat :slight_smile:
8. okt 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne už idú darčeky som poslala toho koňa niektorým, zajtra iným :slight_smile:

mne sa aj páči ten obrázok keď sa mi načítava farma, také pohlady na iné farmy - inšpirácia :dizzy_face: :grinning:
8. okt 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte ženušky..tak ako?ide farma,ide? :grinning: kuknite do dekoracii,je tam nejaky strašidelny strom :grinning: a su aj nove darčeky :dizzy_face: ja ich už nemam kam davať :frowning2: musim niečo vymyslieť :confounded: inak ak potrebujete nove susedy,tak ip,ja neviem koho už mam :sweat_smile: tak zberu zdar!!! :slight_smile:
8. okt 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok