Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

sofik
14. okt 2009

sent gift alebo tak nejako, je to prvá kolonka vedla play 🙂

zuzula25
14. okt 2009

hnit to zacne podla toho co posadis-ak zasadis nieco co vyrastie za den,tak to este dalsi den vydrzi pokila to zhnije,a ked tri dni,tak potom dalsie tri dni a zhnije to

duska1122
14. okt 2009

aha, mne nejde ani posielat ani primat tak neviem co s tym mam

dana234
14. okt 2009

pridá si ma niekto k susedom? 😔

lilu18
14. okt 2009

ahojte. Neviete preco mam pri zvieratach zastavky miesto toho aby svietili ked treba podojit??? a nedava mi za darceky stuhu,preco??? ☹ DIKY

zuzkazv
14. okt 2009

lilu preto sú tam tie slzičky že to vylepšovali a mne osobne sa na to jednoduchie kliká ako predtým a za darčeky keď posielaš za to stuhu nedáva

lilu18
14. okt 2009

diky zuzka..ked posielam viem ale predtym som za urc.pocet dostanych darcekov dostala stuhu a teraz nic//uz 2x ☹

zuzkazv
14. okt 2009

ono to niekedy nestiha aj mne sa už veľa krát stalo že mi tie stužky nepublikovalo 😠 ale myslím že body za to aj tak pripočíta

lilu18
14. okt 2009

hm,som si nevsimla ci pripocitalo ☹

carisma25
14. okt 2009

fiha to je mi novinka, ze za dary su stuhy 😒 ja som ich poslala uz hadam aj 500 a ziadna stuha nikde 😠 😲
inac, pribudli vraj nejake hlupe vlajky ale aby odblokovali vacsie farmy to nie 😠

chulieta
14. okt 2009

carisma25 stuhy nie su za dary, ale ty si musis nechat v tvojej schranke prijatych darcekov 21kusov odlisnych aby si mala vsetky 4 stuzky. teda musis ich prijat ale nechat uz priamov balicku a vybrat az ked budes mat 21kusov. ja som v 32levelly momentalne a je to dobra hra ale niekedy uz mam aj sama na seba nervy ze som tam casto

chulieta
14. okt 2009

inak aj ja potrebujem susedov na farme este asi 20 aby som mala poslednu stuzku. tak ak mate niekto zaujem tak mi napiste ip

dadka33
14. okt 2009

chulieta --IP

chcem sa spytat kolko mate susedov,ze sa vam zobrazuje kolko ich potrebujete?mne to nikdy neukazovalo 😕

zuzkazv
14. okt 2009

dadka keď klikneš na tú modrú stužku tak hneď prvé alebo druhé v poradí je to že koľko máš susedov a ak chceš získať všetky stužky za susedov tak ich musíš mať 50 a aj na zväčšenie farmy potrebuješ určitý počet susedov to ti zobrazuje zasa v obchode záložka expand farm 😉

zuza80
14. okt 2009

nejde mi otvorit farmičku ☹ ☹ ☹

chulieta
14. okt 2009

baby a kedy pojde rozsirit farmu na 22*22 neviete? lebo moja znama je uz asi v 38levely a nejde jej to stale, ktovie ktory level to az musi byt

dadka33
15. okt 2009

zuzka ja som si to nikdy nevsimla a kolko mate susedov???ja mam 170 a neviem kolko ich potrebujem na tie dve farmy co su zamknute ☹
vcera som dostala cervenu stuzku za dobreho samaritana a nepublikovalo mi ju a ani body to nepridava a na cervenu potrebujem pomoct 2000 susedom sak to neurobim do konca roka tolkym ludom 😢

claudinka
15. okt 2009

a kedy hra vlastne konci, ty kokso? 😀 uz to ide riadne pomaly..

zuzkazv
15. okt 2009

dadka ja mám len 52 susedov a to koľko ich potrebuješ na tie dve posledné farmy tak to sa ukáže až keď to pusita
chulieta na tom vôbec nezáleží že v koľkom leveli si na to zväčšenie farmy oni to pustia všetkým rovnako, ale až keď to budú mať pripravené ale mohli by si švihnúť 😠 vymýšľajú kadejaké dekorácie a kam ich máme dávať ??? no katastrofa sa radšej ani neviadrujem 🤐

petikd
15. okt 2009

Asi nás skúšajú dokedy vydržíme s nervami 😀

zuzkazv
15. okt 2009

peta 😀 😀

milhaus
15. okt 2009

každý mi posiela tie topiary ale načo mi to bude neviem

takinko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
takinko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva7780
15. okt 2009

Baby ak viete preložte mi to: do we know eatchother?
som bola v našej skupine na FB podohadzovať priatelov a jedna kočka mi toto napísala 😕 nevie mi to preložiť na prekladač 🤐

sticker
15. okt 2009

Ale si predstavte keď to spustia to hromadné zväčšovanie fariem 😀 😀 😀

eva7780
15. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀

lilu18
15. okt 2009

takinko???????// to uz aj kon blbne? 😕 😀

evi/netusim co je eatchother 😔 podla mna ti napisala ci sa poznate.... 😀

znova mi nedalo stuhu za ziskane darceky 😢 a ten chlapik na farme mi stale uteka aj kee ho oblozim 😔 to preco?

zuza80
15. okt 2009

lilu a máš ho v strede farmy?

petikd
16. okt 2009

Baby máme zase nové dekorácie 🙂