• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
mňa asi nemajú radi, zatial žiadne hnojivo :rolling_eyes:

ale videla som tie hviezdičky na políčkach...krásne sa ligocú :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jééééé....práve mi niekto pohnojil ryžu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale aj ja chcem hnojiť :grinning:
20. okt 2009 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj mne sa čosi ligoce.Inneska aj ja by som rada pohnojila, no nič tak hádam na budúce.
21. okt 2009 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
natsa...to ligotavé je, že máš pohnojené :wink: a musíme čakať, kedy sa na nás usmeje šťastie :sweat_smile:
21. okt 2009 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak traky som ja :grinning: :grinning: :grinning: .....co znamena ta kocka s otaznikmi, teraz mi dosla...?
21. okt 2009 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No na ten magicky box ja nemám :frowning2: Treba na to tuším 15 papierových :unamused: Takže čakám, kto to prvý kúpi :grinning:
A políčka mám od včera pohnojené. Aj som vzala úrodu, nasadila novú a stále mám hviezdičky :slight_smile: Akurát som si všimla, že percentá rastu sú také isté ako na ostatných políčkach :confused: . Myslela som, že tie pohnojené pôjdu rýchlejšie. Ale väčšia úroda bola :slight_smile: Len bodov tuším tak isto. Dnes si dám väčší pozor a odsledujem to :slight_smile:
21. okt 2009 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a naco je ten box?
21. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som na tých pohnojených políčkach nezbadala žiadnu zmenu :rolling_eyes: ani väčšia úroda, ani viac bodov, ani XP a ani to rýchlejšie nerástlo...a teraz sadím jahody a hviezdičky tam už nie sú :angry:

a tú kocku musím poštudovať, že čo to :grinning: ešte stále sadím...
21. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ta kocka je nejake prekvapenie ja som to kupila,otvorila a ukazalo mi take ohnisko ale potom mi to seklo a ohnisko zmizlo :frowning2: ja nemam stastie...
21. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som ju nekupila ja som ju dostala a ked na nu kliknem tak sa dostanem do marketu :sweat_smile:
21. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéééééj tak nezmizlo dalo mi to do darcekov :wink:

kuknite sa na mojej farme

kupil to uz niekto aj iny??? ci to dava stale to iste ...
21. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traktor to si musis kupit v tom markete :wink:
21. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ten box obsahuje niekjolko darčekov, za ktoré vám pribudnú XP ... od 50XP do 200XP :slight_smile:

a si pozrite, čo všetko môžete mať z MYSTERY BOXU :slight_smile: http://www.lightchan.com/2009/10/21/farmville-mystery-box/
21. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi 10 min. mi nešiel koník :angry: :grinning:
21. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak este si to nemozem kupit... :grinning: :grinning: :grinning: ...je to dobre na nervy... :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak teraz uz len setrit a setrit na nove veci :wink:
21. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby mne nejde pustiť farmu :frowning2: :frowning2: Načítava a v polovici to sekne a dalej nejde :frowning2:
21. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ani mne nejde farma :angry: :angry: :angry:
21. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a už mi ideeee :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opýtať, že či si niekto kúpil tú MYSTERY BOX a že či tie veci, čo obsahuje tá krabica sa dajú kúpiť za peniaze, alebo za FV alebo potom sú v tej krabici zadarmo (čo asi nie :slight_smile: ), lebo ak sa potom tie veci z tej krabice kupujú za FV, tak sa to veľmi neoplatí.
21. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
honey...ty si kúpiš tú krabicu a v nej máš prekvapko niektorý z tých darčekov...teda ťa to stojí len tých 15 FV za krabicu :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už mi to došlo len som ráno kukala na to ako puk.No hádam sa dočkáme.
Neviete čo je to ten magický mešec ?aaaaaaaaaaaaaAko to vyzerá a kde ho nájdem?
21. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inneska, čiže ja musím dať stále 15 FV, aby som získala ďalší darček a pritom ani neviem, že aký darček dostanem? Hm... to nevymysleli bohviečo :frowning2: , tie veci tam vyzerajú celkom fajn, ale jednoducho sa to neoplatí, jedine, že by zvýšili počet FV, to aby sme si kupovali FV cez kartu sa mi nepáči.
21. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
honey....je to dosť drahé :unamused: ...a pritom tie FV pribúdajú tak pomaly :angry: ...ja mám zatial 30FV a to som neminula ešte ani jeden a som v 26 :slight_smile: ...kúpim 2 darčeky a som na 0 a môžem čakať dalších 20 levelov, aby som ich zase mala :rolling_eyes:

natsa...aký mešec myslíš?? tú novú krabičku? tá je v markete :slight_smile:
21. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mamFV 18...a to sa da aj nejak minut? :sweat_smile:
21. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.
tak aj ja ja mám už tú záhadnú debnu.ale nemám ani toľko papierových.chcem sa len spýtať,že ked prejdete všetky leveli tak sa dá hrať ďalej?
mne sa zatiaľ hnojiť nedá.
21. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako zarabate tie FV? viem, ze prejdenim do dalsieho levelu, ale to iba 2-3 FV.. a vacsinou to hned miniem do traktoru alebo tak :angry:
21. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som v18 leveli a mám len 18papierových
21. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co sa da s tymi papierovymi robit.......?
21. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Farma sa dá hnojiť, to ako? Lebo som si všimla tie stužky, že ich môžeme získať za hnojenie, niekto vie ako sa hnojí susedova farma? :slight_smile:
21. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok