Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

inneska
20. okt 2009

mňa asi nemajú radi, zatial žiadne hnojivo 🙄

ale videla som tie hviezdičky na políčkach...krásne sa ligocú 😵 😵

inneska
20. okt 2009

jééééé....práve mi niekto pohnojil ryžu 😵 😵 😵 😵 😵

ale aj ja chcem hnojiť 😀

natsa
21. okt 2009

Aj mne sa čosi ligoce.Inneska aj ja by som rada pohnojila, no nič tak hádam na budúce.

inneska
21. okt 2009

natsa...to ligotavé je, že máš pohnojené 😉 a musíme čakať, kedy sa na nás usmeje šťastie 😅

traktor
21. okt 2009

ahojte tak traky som ja 😀 😀 😀 .....co znamena ta kocka s otaznikmi, teraz mi dosla...?

sticker
21. okt 2009

No na ten magicky box ja nemám ☹ Treba na to tuším 15 papierových 😒 Takže čakám, kto to prvý kúpi 😀
A políčka mám od včera pohnojené. Aj som vzala úrodu, nasadila novú a stále mám hviezdičky 🙂 Akurát som si všimla, že percentá rastu sú také isté ako na ostatných políčkach 😕 . Myslela som, že tie pohnojené pôjdu rýchlejšie. Ale väčšia úroda bola 🙂 Len bodov tuším tak isto. Dnes si dám väčší pozor a odsledujem to 🙂

traktor
21. okt 2009

a naco je ten box?

inneska
21. okt 2009

tak ja som na tých pohnojených políčkach nezbadala žiadnu zmenu 🙄 ani väčšia úroda, ani viac bodov, ani XP a ani to rýchlejšie nerástlo...a teraz sadím jahody a hviezdičky tam už nie sú 😠

a tú kocku musím poštudovať, že čo to 😀 ešte stále sadím...

dadka33
21. okt 2009

ahojte ta kocka je nejake prekvapenie ja som to kupila,otvorila a ukazalo mi take ohnisko ale potom mi to seklo a ohnisko zmizlo ☹ ja nemam stastie...

traktor
21. okt 2009

ja som ju nekupila ja som ju dostala a ked na nu kliknem tak sa dostanem do marketu 😅

dadka33
21. okt 2009

jéééééj tak nezmizlo dalo mi to do darcekov 😉

kuknite sa na mojej farme

kupil to uz niekto aj iny??? ci to dava stale to iste ...

dadka33
21. okt 2009

traktor to si musis kupit v tom markete 😉

inneska
21. okt 2009

tak ten box obsahuje niekjolko darčekov, za ktoré vám pribudnú XP ... od 50XP do 200XP 🙂

a si pozrite, čo všetko môžete mať z MYSTERY BOXU 🙂 http://www.lightchan.com/2009/10/21/farmville-m...

inneska
21. okt 2009

asi 10 min. mi nešiel koník 😠 😀

traktor
21. okt 2009

tak este si to nemozem kupit... 😀 😀 😀 ...je to dobre na nervy... 😀 😀

dadka33
21. okt 2009

tak teraz uz len setrit a setrit na nove veci 😉

petikd
21. okt 2009

Baby mne nejde pustiť farmu ☹ ☹ Načítava a v polovici to sekne a dalej nejde ☹

inneska
21. okt 2009

no, ani mne nejde farma 😠 😠 😠

inneska
21. okt 2009

a už mi ideeee 😀 😀 😀

honey023
21. okt 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, že či si niekto kúpil tú MYSTERY BOX a že či tie veci, čo obsahuje tá krabica sa dajú kúpiť za peniaze, alebo za FV alebo potom sú v tej krabici zadarmo (čo asi nie 🙂 ), lebo ak sa potom tie veci z tej krabice kupujú za FV, tak sa to veľmi neoplatí.

inneska
21. okt 2009

honey...ty si kúpiš tú krabicu a v nej máš prekvapko niektorý z tých darčekov...teda ťa to stojí len tých 15 FV za krabicu 🙂 🙂

natsa
21. okt 2009

už mi to došlo len som ráno kukala na to ako puk.No hádam sa dočkáme.
Neviete čo je to ten magický mešec ?aaaaaaaaaaaaaAko to vyzerá a kde ho nájdem?

honey023
21. okt 2009

inneska, čiže ja musím dať stále 15 FV, aby som získala ďalší darček a pritom ani neviem, že aký darček dostanem? Hm... to nevymysleli bohviečo ☹ , tie veci tam vyzerajú celkom fajn, ale jednoducho sa to neoplatí, jedine, že by zvýšili počet FV, to aby sme si kupovali FV cez kartu sa mi nepáči.

inneska
21. okt 2009

honey....je to dosť drahé 😒 ...a pritom tie FV pribúdajú tak pomaly 😠 ...ja mám zatial 30FV a to som neminula ešte ani jeden a som v 26 🙂 ...kúpim 2 darčeky a som na 0 a môžem čakať dalších 20 levelov, aby som ich zase mala 🙄

natsa...aký mešec myslíš?? tú novú krabičku? tá je v markete 🙂

traktor
21. okt 2009

ja mamFV 18...a to sa da aj nejak minut? 😅

stanka26
21. okt 2009

ahojte.
tak aj ja ja mám už tú záhadnú debnu.ale nemám ani toľko papierových.chcem sa len spýtať,že ked prejdete všetky leveli tak sa dá hrať ďalej?
mne sa zatiaľ hnojiť nedá.

claudinka
21. okt 2009

ako zarabate tie FV? viem, ze prejdenim do dalsieho levelu, ale to iba 2-3 FV.. a vacsinou to hned miniem do traktoru alebo tak 😠

stanka26
21. okt 2009

no ja som v18 leveli a mám len 18papierových

traktor
21. okt 2009

a co sa da s tymi papierovymi robit.......?

honey023
21. okt 2009

Farma sa dá hnojiť, to ako? Lebo som si všimla tie stužky, že ich môžeme získať za hnojenie, niekto vie ako sa hnojí susedova farma? 🙂