• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
dadka: Tak dakujem. No zacala som si vas tu od zacitatku citat ale je toho vela. Este som len v 7 levely a vela toho este nerozumiem. :slight_smile: Vsetko je tam po anglicky, no a ja nerozumiem ani slovo. :grinning:
A pisali ste tu ze na Facebooku mate Farmville modry konik, ako to najdem?
24. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zusikk: no to sa oddeliť nedá, pretože facebook nepredpokladal, že mi z modrého koníka budeme závisláčiť na tej hre a budeme potrebovať susedov. :slight_smile:
dadka33: myslím, že takých susedov sa nedá odstrániť, iba ich obchádzaj, ja tiež mám veľa takých.
24. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zusikk dík za radu,už hnojím :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
in ak ma štve,že sa nemožem odpichnúť z 29 levelu :angry: tolko toho pooberám a stále nič :angry: a teraz mi dokonca nedalo jedinú hviezdičku za zber ,a to som mala nasadený jeden druh,teraz idem sadiť kvietky,aj tak mám už cez 1 000 000 korún(či čo to je) a nemám čo kupovať
24. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zusikk ja to mám oddelené tak, že som si klikla na friends a napravo od mena je add to list, tak som si to porozdelovala na farmu a kamošov a potom na hlavnej stránke si môžeš kuknúť tak, že nalavo je ponuka, či chceš všetky newsy od všetkých priatelov alebo len od kamošov alebo od farmových kamošov :slight_smile: a aj chatovanie máš rozdelené na tvojich priatelov a farmových :slight_smile: neviem či som to napísala zrozumiteľne keď nie tak ešte písni skúsim sa vymáčknuť lepšie :wink:
24. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby aky je rozdiel madzi kravinom za mince a papierovym ???
24. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadka dik za radu idem to skuknut veru toto rozdelenie by sa ja mne hodilo :wink:

dadka veru neviem ale podla mna ziadny...akurat za papierove si ho mozes asi kupit uz skvor od nizsieho levelu... :sweat_smile:
24. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co sa tyka toho zrusenia susedov ktori uz nehraju, ked kliknes na suseda, mas tri moznosti a ta posledna je nieco ako change neighbor alebo take nieco...nie je to ono? este som neskusala na to kliknut :confounded:
24. okt 2009 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja už druhý den hnojím, aj korytnačku som si adoptovala a posledná stužka je za kvety to je tiež novinka :slight_smile: super k :wink: vety sú krásne
25. okt 2009 o 06:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz mam zasadene mozte hnojit :slight_smile:
ja som isla k susedom hnojit a vsetci este asi spia :wink:
25. okt 2009 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby uz druhy den mi nejdu posielat darceky, stale mi vypisuje, ze mam vycerpany limit, mam skusit zajtra :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby aj ja to chcem hrat ako na to?
25. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak chcete vymazať susedov...ked si dáte zoznam susedov, tak vpravo máte send gift a pod tým REMOVE NEIGHBOR...kliknite a sused zmizne :slight_smile: :slight_smile:

andrea...musíš len čakať, kedy to pôjde...niekedy to blbne...

dadka...tiež si myslím, že rozdiel medzi nimi nieje...len to či si ho chceš kúpiť za mince alebo papierové :slight_smile:

perli...ešte si vôbec nazačala?? :wink:
25. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a mimochodom, tiež už od včera rána hnojiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už mám aj prvú stužku :grinning:
25. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule a zobrazuje vám dobre hlavnú stránku FB?? mne len príspevky staré 8 hodín a viac ... :rolling_eyes:
25. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja som vcera vecer a aj dnes hnojila ostosest :wink: Bolo to prvykrat tak som si to nenechala ujst :dizzy_face:
25. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja chcem hnojit ako sa mi to ukaze ze mozem?
25. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v lavom dolnom rohu sa ti objavi pri navsteve suseda take bielo-modre vrecko a snim potom klikas na policka a hnojis.Mne sa vzdy dalo len 5 policok kazdemu susedovi :wink:
25. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule, caute.. prosim vas, ked niekomu pohnojim podu, uz sa o to nemusim starat, ze? mi pribudnu peniaze, ked on to nazbiera, ci ako to je?
25. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ste sa pytali, ako vymazat priatela tusim, tak normalne ked si das ked mas ponuku free gifts - play - my neighbors -- tak tam mas vsetkych priatelov a je tam v ponuke okrem poslania daru aj remove as neighbor :wink:
25. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: No toto je ina zavislost. Ja uz nic ine nerobim len hram hry na FB. Teraz mam ist na 3 tyzdne prec tak mi vsetko zhnije na FV, ryby skapu na aqariu :frowning2: .
25. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to by som asi radsej nikam nesla :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
claudinka: No ved sa mi ani nechce. Alebo najst nejake internet cafe a sediet tam ked sa budem nudit.
25. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja som skusala zbierat susedom stromy a mne to nejde ako to robite?Raz tu niekto pisal ze pomaha susedovi pozberat urodu a tak... :unamused:
25. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz som konecne mohla pohnojit aj ja vam:slight_smile:))dakujem za vsetky hviezdicky, mala som krasnu urodu...

pacna, ja som si nechala bezat zapnutu farmu, asi po 10min mi naskocilo, ze mam ist pomoct susedovi, tak som isla a uz som tam mala vrecko...podla mna neklikaj na susedovej, ale nechaj si otvorenu farmu, nech ta to zavola...drzim palce :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby chcem sa spytat, ked som na navsteve u suseda, a zacnu sa mi tam na jeho polickach sa objavovat hviezdicky co to znamena?dakujem
25. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to znamená,že mu ich niekto pohnojil...luciarisko,neviem v ktorom si levaly,ale budeš to môcť robiť aj ty svojim susedom vždy keď niekomu pomôžeš,tak potom sa ti v dolnom rohu ukáže vrece s hnojivom a môžeš s ním pohnojiť 5 políčok...aj zato sa dostavajú xp a potom aj po stužky...
25. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neviem či ste to tu už písali, ale tí čo nemajú vrecúška s hnojivom tak preto lebo:
daný človek nič nemá zasadené, čiže nedá sa, čo pohnojiť
danému človeku zhila úroda
daný človek akurát zbiera úrodu
a asi aj, keď má daný človek úrodu na 100% - čiže už je vyrastená a musí sa pozbierať, zrejme už vtedy je zbytočné hnojiť :slight_smile:
25. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviete za väčsiu urodu su lepsie priplatky? :wink:
25. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
príplatky nie...coins je rovnaké ako pri nepohnojených políčkach,len navyše je xp...
25. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok