Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

sumienka2525
24. okt 2009

dadka: Tak dakujem. No zacala som si vas tu od zacitatku citat ale je toho vela. Este som len v 7 levely a vela toho este nerozumiem. 🙂 Vsetko je tam po anglicky, no a ja nerozumiem ani slovo. 😀
A pisali ste tu ze na Facebooku mate Farmville modry konik, ako to najdem?

zanetak
24. okt 2009

zusikk: no to sa oddeliť nedá, pretože facebook nepredpokladal, že mi z modrého koníka budeme závisláčiť na tej hre a budeme potrebovať susedov. 🙂
dadka33: myslím, že takých susedov sa nedá odstrániť, iba ich obchádzaj, ja tiež mám veľa takých.

eva7780
24. okt 2009

zusikk dík za radu,už hnojím 😀 😀 😀

eva7780
24. okt 2009

in ak ma štve,že sa nemožem odpichnúť z 29 levelu 😠 tolko toho pooberám a stále nič 😠 a teraz mi dokonca nedalo jedinú hviezdičku za zber ,a to som mala nasadený jeden druh,teraz idem sadiť kvietky,aj tak mám už cez 1 000 000 korún(či čo to je) a nemám čo kupovať

dadka212
24. okt 2009

Zusikk ja to mám oddelené tak, že som si klikla na friends a napravo od mena je add to list, tak som si to porozdelovala na farmu a kamošov a potom na hlavnej stránke si môžeš kuknúť tak, že nalavo je ponuka, či chceš všetky newsy od všetkých priatelov alebo len od kamošov alebo od farmových kamošov 🙂 a aj chatovanie máš rozdelené na tvojich priatelov a farmových 🙂 neviem či som to napísala zrozumiteľne keď nie tak ešte písni skúsim sa vymáčknuť lepšie 😉

dadka33
24. okt 2009

baby aky je rozdiel madzi kravinom za mince a papierovym ???

dannynka
24. okt 2009

dadka dik za radu idem to skuknut veru toto rozdelenie by sa ja mne hodilo 😉

dadka veru neviem ale podla mna ziadny...akurat za papierove si ho mozes asi kupit uz skvor od nizsieho levelu... 😅

carisma25
24. okt 2009

co sa tyka toho zrusenia susedov ktori uz nehraju, ked kliknes na suseda, mas tri moznosti a ta posledna je nieco ako change neighbor alebo take nieco...nie je to ono? este som neskusala na to kliknut 😖

sofik
25. okt 2009

aj ja už druhý den hnojím, aj korytnačku som si adoptovala a posledná stužka je za kvety to je tiež novinka 🙂 super k 😉 vety sú krásne

dadka33
25. okt 2009

uz mam zasadene mozte hnojit 🙂
ja som isla k susedom hnojit a vsetci este asi spia 😉

andreao
25. okt 2009

Baby uz druhy den mi nejdu posielat darceky, stale mi vypisuje, ze mam vycerpany limit, mam skusit zajtra ☹ ☹ ☹

perla200
25. okt 2009

baby aj ja to chcem hrat ako na to?

inneska
25. okt 2009

ak chcete vymazať susedov...ked si dáte zoznam susedov, tak vpravo máte send gift a pod tým REMOVE NEIGHBOR...kliknite a sused zmizne 🙂 🙂

andrea...musíš len čakať, kedy to pôjde...niekedy to blbne...

dadka...tiež si myslím, že rozdiel medzi nimi nieje...len to či si ho chceš kúpiť za mince alebo papierové 🙂

perli...ešte si vôbec nazačala?? 😉

inneska
25. okt 2009

a mimochodom, tiež už od včera rána hnojiiiim 😀 😀 😀 😀 a už mám aj prvú stužku 😀

inneska
25. okt 2009

babule a zobrazuje vám dobre hlavnú stránku FB?? mne len príspevky staré 8 hodín a viac ... 🙄

adina22
25. okt 2009

ahojte ja som vcera vecer a aj dnes hnojila ostosest 😉 Bolo to prvykrat tak som si to nenechala ujst 😵

pacna
25. okt 2009

aj ja chcem hnojit ako sa mi to ukaze ze mozem?

adina22
25. okt 2009

v lavom dolnom rohu sa ti objavi pri navsteve suseda take bielo-modre vrecko a snim potom klikas na policka a hnojis.Mne sa vzdy dalo len 5 policok kazdemu susedovi 😉

claudinka
25. okt 2009

babule, caute.. prosim vas, ked niekomu pohnojim podu, uz sa o to nemusim starat, ze? mi pribudnu peniaze, ked on to nazbiera, ci ako to je?

claudinka
25. okt 2009

ste sa pytali, ako vymazat priatela tusim, tak normalne ked si das ked mas ponuku free gifts - play - my neighbors -- tak tam mas vsetkych priatelov a je tam v ponuke okrem poslania daru aj remove as neighbor 😉

sumienka2525
25. okt 2009

🙂 No toto je ina zavislost. Ja uz nic ine nerobim len hram hry na FB. Teraz mam ist na 3 tyzdne prec tak mi vsetko zhnije na FV, ryby skapu na aqariu ☹ .

claudinka
25. okt 2009

to by som asi radsej nikam nesla 😀 😀

sumienka2525
25. okt 2009

claudinka: No ved sa mi ani nechce. Alebo najst nejake internet cafe a sediet tam ked sa budem nudit.

dadka33
25. okt 2009

baby ja som skusala zbierat susedom stromy a mne to nejde ako to robite?Raz tu niekto pisal ze pomaha susedovi pozberat urodu a tak... 😒

smailinka
25. okt 2009

tak uz som konecne mohla pohnojit aj ja vam🙂))dakujem za vsetky hviezdicky, mala som krasnu urodu...

pacna, ja som si nechala bezat zapnutu farmu, asi po 10min mi naskocilo, ze mam ist pomoct susedovi, tak som isla a uz som tam mala vrecko...podla mna neklikaj na susedovej, ale nechaj si otvorenu farmu, nech ta to zavola...drzim palce 😀 😀

luciarisko
25. okt 2009

baby chcem sa spytat, ked som na navsteve u suseda, a zacnu sa mi tam na jeho polickach sa objavovat hviezdicky co to znamena?dakujem

sylvia75
25. okt 2009

to znamená,že mu ich niekto pohnojil...luciarisko,neviem v ktorom si levaly,ale budeš to môcť robiť aj ty svojim susedom vždy keď niekomu pomôžeš,tak potom sa ti v dolnom rohu ukáže vrece s hnojivom a môžeš s ním pohnojiť 5 políčok...aj zato sa dostavajú xp a potom aj po stužky...

honey023
25. okt 2009

Neviem či ste to tu už písali, ale tí čo nemajú vrecúška s hnojivom tak preto lebo:
daný človek nič nemá zasadené, čiže nedá sa, čo pohnojiť
danému človeku zhila úroda
daný človek akurát zbiera úrodu
a asi aj, keď má daný človek úrodu na 100% - čiže už je vyrastená a musí sa pozbierať, zrejme už vtedy je zbytočné hnojiť 🙂

emily333
25. okt 2009

neviete za väčsiu urodu su lepsie priplatky? 😉

sylvia75
25. okt 2009

príplatky nie...coins je rovnaké ako pri nepohnojených políčkach,len navyše je xp...