Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

eva7780
25. okt 2009

konečne som sa dopracovala do 30 levelu,som myslela,že sa toho ani nedožijem 😠 pozbierala som tulipány,také boli pekné,že to bola aj škoda zberať 😀 😀

elinka27
25. okt 2009

caute a neviete preco mi tam beha taka krava akoze duch?mam tam pomnik tak to asi z toho vylieza ci nie? 😀

natsa
25. okt 2009

Ahojte tak dnes to blblo riadne nedali sa zbierať bonusy o darčeky som prišla.Už tuším hnoja všedci normálne mám problem pohnojit.Začo je tá stužka taká ružová čo má niekto pri fotke?

sticker
25. okt 2009

Eli hej 😀 😀 Ja som to schválne sledovala a šlo to z takého trochu iného pomníka 😀 Ale dobré, fakt 😀
A blbne mi to tak od šiestej...bonusy zbierať nula bodov, no snáď zajtra bude lepšie 🙂

inneska
25. okt 2009

raz to ide, raz nejde 😠 ešte že dnes nezbieram úrodu 😀

vinka
25. okt 2009

No baby muž mi nadával,že som mu nič neposlala tak som mu poslala ten pomník.Stráááášne ma pobavil ten pomník čo tam je.Sa normálne naštval na mna muž. 😀 😀 😀 Tak ho predal od zlosti. 😀 😀

moninica
25. okt 2009

Ahojte, potrebovala by som na farmu nejakych novych susedov, lebo si potrebujem rozsirit farmu. Ked mate zaujem poslite mi ziadost o priatelstvo a ja to potvrdim. 😀 😀 😀
Inac je to fajny zabijak casu 😲

sofik
26. okt 2009

Naozaj to včera poriadne blblo 😠 prišla som tiež o nejaké darčeky ☹

blesk44
26. okt 2009

ahojte, nechcem moc otravovat, ale tiez by sa mi zislo par susedov na rozsirenie farmy...
ja mam dvojicky 7 mesacne, ale na toto si cas vzdy najdem... nastastie mi spia od zaciatky celu noc, tak urodu zbieram po veceroch a sadim do druheho dna...

a dakujeeeeeeem, ak sa mi niektora prihlasite, budem happy ako blcha...

blesk44
26. okt 2009

moninica, mozes napisat svoje meno? mozes aj do IP...
aby som si ta nasla na FB

elinka27
26. okt 2009

mne sa zasa strasne pacia tie tulipany a vobec vsetky tie kvety,az je to skoda zozbierat 🙂 a najviac ma stve ze mi vzdy dojde benzin ked sadim,orem alebo zbieram urodu a potom to musim robit rucne,aspon keby sa to dalo za tie coins kupit a nie len za tie FV

elise
26. okt 2009

ahojte už mám kúpený kravín 😀 kto ma ešte nená za susedu píšte IP 😉

juliam
26. okt 2009

aj ja sa pridávam k maniakom 🙂 a rada sa stanem vašou susedkou, tak píšte IP.

akin92
26. okt 2009

ako môžem dať moje zviera na adopciu?

elise
26. okt 2009

akin to ti príde samé ale svoje zvieratko čo už máš doma nemôžeš dať na adopciu iba predať 😉

petikd
27. okt 2009

Ahojte.No konečne som aj ja hnojila 😵 Ale ste písali,že to treba hnojiť,rýchlo kým odpočítava a ja som pochopila,že to iba 5 políčok sa hnojí,nie?

sofik
27. okt 2009

Ano iba 5 políčok pohnojíš, viac sa nedá 😉

zusikk
27. okt 2009

sofik a mne dnes a stale dovoli aj 10 a viac podla toho ako stiham klikat tak neviem... 😉

sticker
27. okt 2009

Ja od začiatku hnojím iba 5. Pri tom sáčku mám vždy päťku a postupne ako hnojím to zmizne 🙂

slaviq81
27. okt 2009

Ja tiež môžem pohnojiť iba 5 políčok, potom mi vypíše, že dosť, že mám ísť pohnojiť aj ostatným susedom 😀 Keby to tak dlho netrvalo, kým sa otvorí nejaká farma 😝

A ešte k tej korytnačke, ja ju mám, ale nie vždy mi ju tam vidno. To ako je možné? 😕

sofik
27. okt 2009

zusikk možno si myslíš že hnojíš viac lebo klikáš na viac políčok ale len 5 pohnojíš na ostatné ti vypíše že už to tam nejde 😉

sticker
27. okt 2009

Slaviq to isté s tou korytnačkou 🙂 Napr. si adoptujem a idem ju umiestniť na farmu tak v tej chvíli mi zmiznú všetky, ale sú tam, len ich nevidím 😀

pavlicaa
27. okt 2009

ahoj potrebujem nove susedky alena pavlovicova 🙂 🙂 🙂 🙂

natsa
27. okt 2009

aj mne to robí s korytnačkami ale ked sa tam vrátim tak su tam oni blbnú

duska1122
27. okt 2009

baby ja ked si idem povrdit darceky tak tam mam kopu dalsich ziadosti neviem co tam je ? a kupujete benzin do traktora?

bianca
27. okt 2009

caute.Ja som 30 level

bianca
27. okt 2009

decka mam otazku.Co je ten novy hnusny facebook tak mi neukaze v mojej nastenke ked ma niekto zviera na adopciu.Ako je to u vas?

zuzla2
27. okt 2009

bianca skus klikat aj na hlavne novinky 😉

bianca
27. okt 2009

zuzla na vsetko klikam a nist

sofik
27. okt 2009

mne sa ten nový facebook vobec nepáči 😠

Stalo sa aj vám že ked ste si šli potvrdit darček tak sa vám vobec nezobrazil? Mne takto už zmizlo už skoro 6 darčekov ☹