• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
decka preco sa mi nezobrazuju zvieratka na adopciu ? :cry: :cry: :cry: stale dookola preklikavam vas profily ci tam nahodou daco nemate :cry: :cry: :cry: a nemam moc sancu :cry: :cry: :cry:
30. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca,ja to robim tak,ze sa dam na "domov" a tam sledujem kto dava na adopciu,od koho sa da ziskat bonus a tak.Vyskusaj
30. okt 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa konecne podarilo ziskat dve cice!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker,si nasa krajanka!!!Nechces byt aj mojou susedkou vo farmville? :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne blbne v poslednej dobe fbc skoro každý den - mohli by vrátit starú verziu :wink:

na tie korytnačie vajíčka som zvedavá :grinning:
31. okt 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka no prave ze mne vobec neukaze ze niekto nieco ma.Pokial bola stara verzia tak v pohode a teraz nic preto hladam po profiloch
31. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petikd normalne som to zbierala ako vzdy, harvesterom :wink: stalo sa mi to zatial len raz, ze za zatvu som nedostala ziadne mine :unamused:
inac, teraz co tam dali tie "haloweenske" farmy niektore su skutocne uzasne, ale ja by som tiez mala taku fantaziu keby vsetky najkrajsie dekoracie a domy neboli za skutocne prachy :frowning2:
31. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Carisma presne, tiež "ochkám" aká krásna farma, ale tam majú kopec vecí, ktoré sa dajú len za papierové. Podľa mňa to ľudia z "krajiny FB" si normálne kupujú. Pre nich je to nič :unamused:
31. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som veru normalne tazko zarobene peniazky zato nedala:wink: to si mozu dovolit len ti ktori si myslia ze nemaju kde dat peniazky ...ale myslim si,ze hlavným zmyslom tej hry je nalákat co najviac ludi a sposobit ich zavislost a ked budu v poslednych stadiach zavislosti,nechaju tam aj vsetky svoje peniaze......
inác stale skusam ten cerveny ryl a nic sa ma nespyta a nic nevymazte :angry: a neviem uz ako mozem vymazat policka :frowning2:
31. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smaily tak som teraz len tak spravila jedno políčko, potom som klikla na červenú lopatu, normálne šla na to políčko, klikla a spýtalo sa ma, či naozaj a ja som dala accept a bolo preč. Naozaj netuším, prečo Ti to nejde :confused:
31. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka ponukam jednu cicu
31. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca to ako darcek? :grinning:
a co reba pre to urobit? :unamused:
31. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojka na adopciu.Musis ma mat v priateloch a pokial to stihnes tak adoptovat pokial hras farm ville
31. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hram, ale este som len vo 4 leveli :frowning2:
ale uz mi jedna kamoska poslala kravicku ako darcek :grinning:
31. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata neviete mi poradit ako ukladat ten pllot na seba a nie vedla seba aby to vytvorilo akoby stenu alebo kaskady??Neviem ci som to dobre vysvetlila,snad ano :sweat_smile:
31. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi to je cisto opticky klam.Musis skusat davat nad seba-vedla seba
31. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca vdaka to ma ani nenapadlo :confused: :wink:
31. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojka no to je darcek.To mozes poslat aj ty ale sem tam sa ti objavi zvieratko ktore je ,,opustene,,a ty ho mozes dat na adopciu a niekto z tv.priatelov si ju adoptuje.Rovnako aj ked ty najdes ze niekto ponuka zvieratko-mozes adoptovat ale musis byt dostatocne rychla lebo mnozstvo je omedzene
31. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ja som dlhe mesiace nad tym uvazovala ako na to a skumala cudzie farmy az som na to prisla a stavala
31. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj :frowning2: prave pred chvilou ma prosila o pomoc cierna ovca a ja som ju odmietla.. :frowning2: to som asi urobila chybu vsak? :confounded:
31. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz staviam ako si poradila...sranda no :dizzy_face: Ja som najprv myslela, ze by tam mala byt este jedna funkcia teda ze posunut otocit a este ..... :grinning:
31. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dávam na adopciu mačičku za chvílku bude na ploche fb :wink:
31. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked ju chcem musime byt priatelia? :confounded:
31. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojka mali by sme byť aby si videla ked dám zvieratko k adopcii alebo stužkové bonusy:slight_smile:
31. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mozme byt? :wink:
31. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojka jasné dala som ti do ip meno a vyhladaj si ma potom si pošleme žiadosť o susedstvo :wink:
31. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, a co mam teraz urobit? :grinning:
asi sa ti nemam ako revansovat...ja len zacinam :wink:
31. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise posli i mne ak chces...
31. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeee druha cisćuska
31. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka my sme už susedy meno napíšem do ip :wink:
31. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok