Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

bianca
30. okt 2009

decka preco sa mi nezobrazuju zvieratka na adopciu ? 😢 😢 😢 stale dookola preklikavam vas profily ci tam nahodou daco nemate 😢 😢 😢 a nemam moc sancu 😢 😢 😢

adka33
30. okt 2009

bianca,ja to robim tak,ze sa dam na "domov" a tam sledujem kto dava na adopciu,od koho sa da ziskat bonus a tak.Vyskusaj

adka33
30. okt 2009

aj mne sa konecne podarilo ziskat dve cice!!! 🙂 🙂 🙂

adka33
30. okt 2009

sticker,si nasa krajanka!!!Nechces byt aj mojou susedkou vo farmville? 🙂 🙂

sofik
31. okt 2009

mne blbne v poslednej dobe fbc skoro každý den - mohli by vrátit starú verziu 😉

na tie korytnačie vajíčka som zvedavá 😀

bianca
31. okt 2009

adka no prave ze mne vobec neukaze ze niekto nieco ma.Pokial bola stara verzia tak v pohode a teraz nic preto hladam po profiloch

carisma25
31. okt 2009

petikd normalne som to zbierala ako vzdy, harvesterom 😉 stalo sa mi to zatial len raz, ze za zatvu som nedostala ziadne mine 😒
inac, teraz co tam dali tie "haloweenske" farmy niektore su skutocne uzasne, ale ja by som tiez mala taku fantaziu keby vsetky najkrajsie dekoracie a domy neboli za skutocne prachy ☹

sticker
31. okt 2009

Carisma presne, tiež "ochkám" aká krásna farma, ale tam majú kopec vecí, ktoré sa dajú len za papierové. Podľa mňa to ľudia z "krajiny FB" si normálne kupujú. Pre nich je to nič 😒

smaily
31. okt 2009

ja by som veru normalne tazko zarobene peniazky zato nedala😉 to si mozu dovolit len ti ktori si myslia ze nemaju kde dat peniazky ...ale myslim si,ze hlavným zmyslom tej hry je nalákat co najviac ludi a sposobit ich zavislost a ked budu v poslednych stadiach zavislosti,nechaju tam aj vsetky svoje peniaze......
inác stale skusam ten cerveny ryl a nic sa ma nespyta a nic nevymazte 😠 a neviem uz ako mozem vymazat policka ☹

sticker
31. okt 2009

Smaily tak som teraz len tak spravila jedno políčko, potom som klikla na červenú lopatu, normálne šla na to políčko, klikla a spýtalo sa ma, či naozaj a ja som dala accept a bolo preč. Naozaj netuším, prečo Ti to nejde 😕

bianca
31. okt 2009

decka ponukam jednu cicu

jojka120
31. okt 2009

bianca to ako darcek? 😀
a co reba pre to urobit? 😒

bianca
31. okt 2009

jojka na adopciu.Musis ma mat v priateloch a pokial to stihnes tak adoptovat pokial hras farm ville

jojka120
31. okt 2009

hej hram, ale este som len vo 4 leveli ☹
ale uz mi jedna kamoska poslala kravicku ako darcek 😀

adina22
31. okt 2009

dievcata neviete mi poradit ako ukladat ten pllot na seba a nie vedla seba aby to vytvorilo akoby stenu alebo kaskady??Neviem ci som to dobre vysvetlila,snad ano 😅

bianca
31. okt 2009

adi to je cisto opticky klam.Musis skusat davat nad seba-vedla seba

adina22
31. okt 2009

bianca vdaka to ma ani nenapadlo 😕 😉

bianca
31. okt 2009

jojka no to je darcek.To mozes poslat aj ty ale sem tam sa ti objavi zvieratko ktore je ,,opustene,,a ty ho mozes dat na adopciu a niekto z tv.priatelov si ju adoptuje.Rovnako aj ked ty najdes ze niekto ponuka zvieratko-mozes adoptovat ale musis byt dostatocne rychla lebo mnozstvo je omedzene

bianca
31. okt 2009

adi ja som dlhe mesiace nad tym uvazovala ako na to a skumala cudzie farmy az som na to prisla a stavala

jojka120
31. okt 2009

jaj ☹ prave pred chvilou ma prosila o pomoc cierna ovca a ja som ju odmietla.. ☹ to som asi urobila chybu vsak? 😖

adina22
31. okt 2009

no ja uz staviam ako si poradila...sranda no 😵 Ja som najprv myslela, ze by tam mala byt este jedna funkcia teda ze posunut otocit a este ..... 😀

elise
31. okt 2009

ahojte tak dávam na adopciu mačičku za chvílku bude na ploche fb 😉

jojka120
31. okt 2009

a ked ju chcem musime byt priatelia? 😖

elise
31. okt 2009

jojka mali by sme byť aby si videla ked dám zvieratko k adopcii alebo stužkové bonusy🙂

jojka120
31. okt 2009

tak mozme byt? 😉

elise
31. okt 2009

jojka jasné dala som ti do ip meno a vyhladaj si ma potom si pošleme žiadosť o susedstvo 😉

jojka120
31. okt 2009

dakujem, a co mam teraz urobit? 😀
asi sa ti nemam ako revansovat...ja len zacinam 😉

bianca
31. okt 2009

elise posli i mne ak chces...

bianca
31. okt 2009

jeeeeeeeeee druha cisćuska

elise
31. okt 2009

bianka my sme už susedy meno napíšem do ip 😉