• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
autor
možo koli tomu začneš hrat aj iné hry :grinning: ale každopádne to dobrý nápad nebol :frowning2:
20. nov 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripájam sa k ostatným.musím to všetko prejst a trvá to dlho kým si niečo prečítam ohladom hry farm ville.Môj názor je farm ville zvlášť kedže ju hrá viac ludí a ostatné hry spolu.Nepáči sa mi nová zmena :cry:
20. nov 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne som to našla ale bude to dobre domiešané :unamused:
20. nov 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka urcite nezacnem, nemam cas, ledva stiham farmu :grinning:

Janocka preco to nemohlo ostat tak ako to bolo? Ved to by sa potom mohli zlucovat aj temy ohladom tehotenstiev, babatiek a podobne, ved tiez maju spolocneho menovatela :angry:
20. nov 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vraj dnes nás čakajú na farme ďalšie novinky: odkladací priestor, kde si môžme odložiť veci, ktoré chceme mať, ale nechceme ich ukazovať na farme.

A teraz momentálne nejde farma, lebo ju prerábajú a začínajú sa mi tam pri spustení zobrazovať obrázky - a je to farma cirkus :D , no však uvidíme...
20. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, už som pozerala, su tam tie cirkusove veci, ale mna nejako moc nenadchli :confused: A dost ich je za tie papierové peniaze, teda vacsina, a uz ma to stve.

A ten odkladaci priestor, napr. do jednej budovy moze ist veci 20, do inej len 2... :confounded: Tak uvidim využitie, ja tam zatiaľ moc zbytočností nemám.
20. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo bi fajn, keby ste napríklad všetci začínali svoj príspevok takto

farmville : ................................

alebo

cafe world: ...............................

aspoň nebudeme musiet čítat všetko rad radom :slight_smile:
20. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ze nejde len mne lebo v praci mam PC na prd :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja som sa pridala aj do druhej rybyckovej hry....len ci budem stihat
20. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happy farm: kto to hrá???
20. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farm Ville::: ten cikrus neviem naco je dobry ved my nehrame lunapark a tie vlajocky v darcekok tiez nic moc:angry: .radej mali dat byvanie pre ten nas zverinec :grinning:
20. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,môžem sa pridať?Ja som tiež blázon do FarmVille,ak by ste mali záujem potrebovala by som susedov,a poznám daľšie známe čo by chceli susedky,tak si na FB nájdite Helika Gejdošová a môžme sa spojiť...a s tým výpadkom si nič nerobte,ja som dnes reštartovala pc 4krát,a čo sa týka hnojenia,na mňa je spolahnutie :grinning: :grinning: :grinning: ,však máme zato body aj xp-čka...teším na pokec
20. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Farmwille - tie nové cirkusové parády snád ani na farmu nepatria podla mna to je smiešne mat vedla stajne s kravami lunapark :grinning:
20. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to hej,ale je to zaujímavé :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Farmville ---kúpila som si kvetinový stánok,len neviem čo s ním ,baby neviete?
20. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co to znamena store item?
20. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva7780:
kvetinový stánok je na zbieranie kvetiniek, musíš nejaké zasadiť, tam sa ti potom budú zbierať max 30ks, potom si ich môžeš dať na farmu alebo darovať. ked pojdeš s myškou na stánok, tak tam ti ukáže či tam už niečo máš alebo nič 0/30

pacna:
store item znamená, že sa ti to uskladní (schová) do "odkladacieho priestoru"
20. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika ukazuje mi tam 10/30 a ako ich možem darovať?zasadila som si do zajtra tulipany,tak budú zase dáke kvietky :dizzy_face:
20. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Farmville:
Mne sa tiež veľmi nepáčia tie cirkusové veci, sú dosť hrozné :grinning: , ale jedna vec je pekná a aj do farmy sa hodí - stojí to 20 000 a sú tam kvietky, seno a názov Farmville. Ale páči si mi, že stále prichádzajú s niečím novým, každý týždeň sa niečo deje :wink:

A snáď teda o týždeň tiež niečím potešia... mohli by pridať ďalšie "domčeky" pre zvieratká.
20. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a prišiel k nám humberto :grinning:
20. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som rada,že ste tu,aspoň viem čo je čo,aj to hnojenie mi napísala Lilu,ináč by som nevedela,idem pozrieť aj ja kvietky :grinning:
20. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, sorry, ale ja som dodnes nepochopila,ako ziskam na farmville papierove peniaze...uz ma z toho trafi slak...
20. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ala len s každým novým levelom ti pribudnú - jeden level, jeden papierový peniaz :slight_smile:
20. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem,mne nie vždy...a ak chceš papierové peniaze,tak si ich musíš kúpiť ale iba zo svojej platobnej karty :grinning: :grinning: :grinning: no a nato ja nemám :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naco sluzi trebars stanok s ovocim, asi som blba-ako si tu a co odlozit...polozku "store item" alebo odlozit, ma aj bycikel alebo cirkusovy stan-ako to vyuzit?
20. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stánok s ovocím ešte nedomysleli - možno časom to nejak domyslia :wink: - teraz slúži len ako dekorácia

Store item - keď klikneš na to store item, tak ti ten bicykel alebo cirkusový stan uloží do tej malej náraďovne-tool sheed (tam sa dajú uložiť dve veci) alebo maštal-barn (tam sa dá uložiť 6 vecí) a keď klikneš na tú náraďovňu alebo Barns tak ti vyhodí okno, kde máš tie veci uložené a ak ich chceš použiť, tak si ich z tade vyberieš.
20. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sa teším čo vymyslia na vianoce alebo nový rok to nám budú asi po farme lietať samý santa klaus a hádam aj možno nejaké ihličnaté stromy na nich plno vianočných ozdôb :grinning:
21. nov 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším tu aj tak píšeme len samé farmárky :grinning: :grinning:

tiež sa teším na vianoce, na dekorácie...už si šetrím peniažky :grinning:
21. nov 2009 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafe-pridali nám nové jedlá,dokonca zvačšili miestnosť,len je dosť drahá :confused:
Farmville-na tie vianoce sa ťeším aj ja,dokonca som si nechala na ne aj miesto :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tým tabulkám - to sú za 3 hviezdičky v sadení danej rastlinky a čo s nou to neviem ale asi to je len ako okrasa
21. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru samé farmárky,aj ja sa teším na Vianoce,farma bude mať aj darčeky :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok