Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

simasa
1. okt 2009

Evi a co nezrusis nejake policka a nekupis nejaku podarenu chalupu, ked uz si tolko nasetrila? 😀 😀

dadka33
2. okt 2009

kocky ahojte ja som sa tam vcera vobec nedostala a dufam za mi nezdochli kravy a vsetky zvery 😝 😕

uz ma to fakt nebavi mam nasetrene mega a aj by som si kupila ten veeelky dom 😨 ale ho nemam kde dat 😠

inka---ahoj ako sa mavate s Erickom??? Dufam ze ste v poriadku na FB je tema farm ville z modreho konika poslem ti pozvanku a susedov si pridas do aleluja 😀 nebude ti stacit denny limit 😲

patricia1971
2. okt 2009

dadka aj ja chcem viac susedov 🙂 pošli to aj mne na FB 🙂 niektoré z vás ž mám 🙂 ďakujem

nikka23
2. okt 2009

Ahojtem poslite aj mne prosim do IP mena, chybaju mi susedia aby som mohla expandovat 😀

sticker
2. okt 2009

Keď posielate darčeky, robíte to len tak "z brucha"? Alebo si aj pozriete čo asi by sa hodilo tomu človeku na farmu? 😅 Nerada by som bola, keby niekto nadáva, že dostal niečo čoho už má veľa 🙂
A za tie mince vykopané mi naozaj nič nepribúda. Pozerám a dávam si pozor a nič ☹

ingola21
2. okt 2009

ja mam tiež s tym problem...snažim sa aj pozerať kto čo potrebuje,no niekto ma tam toho strašne vela,tak pošlem hocičo..ak to nechce,tak to preda.. 🙂

patricia1971
2. okt 2009

no ja posielam darčeky "z brucha",ale sanžím sa stromčeky...a tie slony,to je strašné,sú zlaté,ale aj moja dcéra včera stonala,že má veľa slonov a nemá ich kam dať...ale to je jedno,mňa teší každý darček 😵 😵 😵 😵

sticker
2. okt 2009

A tie sladké zemiačky sa asi moc neoplatia sadiť, však? Alebo ako to je? Ďalšia novinka 🙂

petikd
2. okt 2009

Ahojte baby,môžem sa k vám pridať.Pozerám,že ste tu medzi sebou susedia,ja som chcela požiadať mojich priateľov čo to hrajú,aby boli moji susedia,ale akosi mi to nejde ☹

zuzula25
2. okt 2009

petikd tiez mi to nejde od zaciatku posielat ziadost o susedstvo,vzdy poprosim novu nadejnu susedku,aby mi ho poslala a tak to ide 😉

petikd
2. okt 2009

Baby tak ak chcete novú susedku,napíšem vám do IP moje meno 😉

eva7780
2. okt 2009

simasa ved také domčeky mámm dva 😉
ja som teraz zapla FV,že idem zbierať úrodu a kukám,že som včera zabudla zasadiť 😀 dobre že som si nohy nedolámala,aby som porobila doma čo treba do času zberu a celkom mi vyšumelo,že sa mi už nedalo dostať na farmu 😀 😀 😀

slaviq81
2. okt 2009

Baby, čo je to v ponuke ten sladký zemiak - sweet seeds for Haiti za 10 drobákov? 😅

slaviq81
2. okt 2009

Aha, už viem 🙂

sticker
2. okt 2009

Evi 😀 😀 😀 😀 😀
A ten zemiak je čo zač? 😅

dadka33
2. okt 2009

baby ten sladky zemiak mi nejde kupit to chce za neho 25papieroviek 😕 😕 😲 ??? aspon som to tak pochopila to je nejaka blbost ze???

zuzula25
2. okt 2009

baby ako sa daju ziskat labutky??

a ked ja chcem dat nieco na adopciu,to sa ako da??diky

zrzulka
2. okt 2009

kocky ja z vas nemozem🙂)) ze nervozitu ked nemozete oberat... take ja zase nemam ale moj muz minule o polnoci vstal a siel pozbierat paradajky lebo by mu pohnili do rana. nemohla som z neho. Ako to preziva. 🙂) Vcera sa chvalil aku ma paradnu farmicku. Normalne aj pieskovisko pre dceru. Som sa chichunala ze ho to az tak brutalne vzalo🙂)))

evi aj mne sa to vcera stalo ze som zabudla zasadit.🙂))

Tie labute ziskas tak ze si adoptujes skarede kacatko ked ho niektori z tvojich susedov ponukne na adopciu a ona sa ti za nejaky cas premeni na labut🙂 ale inak sa istu dobu dali aj posielat ako darceky.

Sladky zemiak je za papierove prasule len nechapem preco je tam potom tych 10 coins.

Joj a strasne mi to blbne. Aj vam tak? A pomale to je:((((

zuzkazv
2. okt 2009

ahojte dneska som získala dve škaredé káčatká.... už sa nemôžem dočkať kedy z nich budú labute 🙂 🙂 ak ma ešte niekto nemá ako susedu tek čakám na IP 😉

zrzulka
2. okt 2009

jaj a ked chcete susedov tak sa prihlaste ku skupine farmville z modreho konika. tam nas je uz ako hadov. Mozete si vyberat🙂

inneska
2. okt 2009

ahojte....ja tu čítam samé novoty, čo ma čakajú, kedže som ešte len v 9 😀

zrzulka...aj mne to spomaluje net, ale príšerne 😠 ale ked chcem hrať, tak to musím trpieť 🙄 a to ked niekto dáva na adopciu káčatko, sa mi niekde objaví?? je to ovplyvnené nejakým levelom?? 😕

sticker
2. okt 2009

zrzulka ja napr. som v skupine MK na FB ale tak neviem, ktorá baba odtiaľ farmárči a tak neviem komu môžem poslať žiadosť o priateľstvo 😅

sticker
2. okt 2009

Innes mne sa dnes tiež podarilo adoptovať jedno káčatko 😵 Vždy na hlavnej stránke sa to zobrazí 🙂 A jedno som dala na adopciu ja 🙂 Len sa mi zrazu objavila tabuľka, že či chcem dať na adopciu tak som dala a baby adoptovali 🙂

eva7780
2. okt 2009

zrzulka manžel je dobrý 😀 😀 mojho to až tak nedrží,dokonca mu musím pripomínať,že má pozbierať a povačšinou to aj tak nechá na mna 😠lenivec jeden
simasa dala som na teba,porušila som dáke políčka,teraz to prekladám,zatial som skončila zo zvieratami a to robím už takmer hodinu a ešte idem na stromy,mám kopec nevybavených darčekov tak sa snád pomestia 😉

inneska
2. okt 2009

sticky a v ktorom si leveli?? 🙂

petikd
2. okt 2009

Tak baby ktoré ešte chcete susedku tak mi dajte vedieť.Juuj mne mrzí,že nejde mi žiadať o susedstvo,ale ani darčeky mi nejdú posielať ☹

eva7780
2. okt 2009

podávala som si slony s darčekov a zmizli mi,neviem prečo 😠 a to sú v ohrade a nie sú ani nikde inde na farme,nerobí vám to?

petikd
2. okt 2009

Evi mne zmizla sliepka,som sa zľakla,že či mi nešla požrať semienka 😀

inneska
2. okt 2009

evi...mne sa ešte nestalo, že by mi niečo zmizlo/ušlo 😀

inneska
2. okt 2009

hurááá...podarilo sa mi prvýkrát adoptovať kačiatko 😵 😵 😵 😵