• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aká je vaša obľúbená rozprávka z detstva?

21. septembra 2010 
Milé mamičky, ale aj ostaní uživatelia tohto fóra. Spomínate si na svoju obľúbenú rozprávku z detstva ? :wink:
Ja som mala rada Dysneyovky(Kačerovo, Chip a dale), Včielku Maju, Arabelu, Tom a jerry, večerníčky(Bambuľka, o svetluškách, Káťa a škubánek, Macko Uško, Lienka Krasolienka, ), Cesta okolo sveta za 80 dní a jeden večeník, kde bolo také dievčatko a jej malý braček sa bál napríklad ohňa a ona mu poorozprávala, že aj ona sa bála ohňa a že jej strach sa premenil na ohńostroj. Ak niekto vie, tak napíšte.
18. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj najmilejsi vecernicek bol makulienka a motyl emanuel a vila amalka.a moje deti ich teraz maju tiez najradsej :wink:
18. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala rada popolusku aj teraz si ju pozriem ked ju davaju, vlk a zajac to je parada ,a je to a vela inych ani ma nazvy nenapadnu :cry:
18. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včelí medvídci :slight_smile:
Krteček :slight_smile:
Gumídci :grinning:
S čerty nejsou žerty...tu miluju
Tři oříšky pro Popelku.....tu taky miluju
Ježíš, to bych tu byla 100 hodin, než bych to všechno napsala...Pohádky miluju a hotovo :grinning:
18. mar 2009 o 10:48  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabudla som ešte na Gumkáčov, Makulienku a Malé lietajúce medvedíky. A sorry za chybu v názve. :slight_smile:
18. mar 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krtecek
18. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zahram na ludovu notu..."Ako slo vajce na vandrovku", normalny horor pre deti..zrala som to, ako mi to starka rozpravala.
18. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ťip a Ťap
pohádla o třech mědvědech, když ji ammi vyprávěla byla jsem v sedmém nebi. dcera ji milovala též. Místo alenky šla do lesa Nikolka, verunka a dalších tísíc holčiček vždy s obměnou. :slight_smile:
18. mar 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudli sme na cervenu ciapocku a na šmolkov to pol hit
18. mar 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxipes Fík
Štaflík a Špagetka
Kalimero
Princ a Večernice

a ze čtených Paví král :dizzy_face:
18. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky spomenute a aj ovocnickovia boli super a je to, vcielka maja
18. mar 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macko Usko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dodnes ho milujem :grinning: a este "A je to!" :grinning:
18. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcielka maja a z kniziek to bol svrcek a mravce
a milovala som Bambulkuuuuuu
18. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje rozpravky:no počkaj,tom a jerry na rakusku :grinning: ,vila amalka,makovicka a motyl emanuel,dancúľ,filmarik a filmuska a samozrejme tri oriesky a mrazik.

je a skoro by som zabudla slimak mato a skriatok klinček-najstarsi povie:,,matrixovy večerniček,, :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a serial spadla z oblakov
18. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a rachotilkovia,tam bol Landl este chlapec
18. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som etse mala rada aj tu kde sa speivalo 7dni 7 dni bez mamy sme 7 dni, kedy uz pride posledny,ked ona odsila do porodnice pre babatko a aj poziarnika Sama
18. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne to bolo take zlate dievcatko a otec bo tusim p.Durdik?

poziarnik bol a aj je super ako aj rozpravky na minimaxe

ja som r.71 tak preto mam rada tie ozaj stare rozpravky:pysna princezna,cisarov pekar,sol nad zlato...
18. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam juj to je tazka klasika...to si aj u nas vzdy rada pozrie cela rodina...
18. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som o.i. milovala taký akoby (tuším rumunský? :confused: ) muzikál : Veronica (teda neviem, či sa to tak volalo, ale spievalo sa tam po česky: "veroniko, veroniko, dítě moje nejdrahší..."

a aj všetky ostatné spomínané (top bola Bambuľka, Macko Uško...), ale nznášala som bábkové rozprávky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magimary s tej lisky ktora ju chcela tusim zjest som mala nocne mory az do desat rokov a mala bola sirota ked si dobre pamatam
18. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kralovstvo krivych zrkadiel,vzdy ma strasila ta rozpravka aj vo sne. :astonished:
18. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej veronica nato si aj ja spominam... :slight_smile:
krtko, a je to...
spadla s oblakov, vcielka maja , ale ten stary dabing , slovensky sa mi pacil viac.....
mrazik..

s certy nejsou zerty
pysna princezna
cisarov pekar pekaruv cisar, nieje to rozpravka ale j asom to zboznovala...;
macko usko
lolek a bolek tych ma rad aj moj syn
perinbaba :wink:
a
18. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o zajacovi co kradol horarovi kapustu hehe :grinning:
a krtko

a vsetky boli krasne nie ako teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula , oni su pekne rozpravky pre deti, len , ja neviem tu ich mam , ale na platenych detskych kanaloch.. jedna nadhera. nemusim sa bat , o deti su poucne, dane vekom.. ja si ich rada pozriem.. :wink:
18. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz si mozes vyberat :slight_smile: ,je kopec stanic-volakedy 1,2,u nas madari 1,2 a rakusania.teraz je 200stanic ,kopec rozpravkovych od rana az do vecera.
18. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alon, áno bola to sirota a bola krásnučká , zlatučká, preto sa mi to páčilo (mala som vetdy assi toľko, čo ona, možno rok-dva viac :sweat_smile: ), no najviac sa mi páčila tá pesnička, dej si už nepamätám, ale pieseň mi stále zneje v ušiach... :slight_smile:
18. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektore su pekne ale nieco hruza des

ale zasa ani takí PAT a MAT nieje asi moc poucny ze :confused: ked sa moj Bobo zamyslal nad tim ci opekat v obyvacke spekacky :sweat_smile:
18. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pat a mat,to teraz nahravame a tie rozpravky PRECO?-ked som sa pytala michala ze prečo ma jež pichliače? tak na mna ze aby ho niekto nezjedol a ja figu,,aby s nim medvede nehrali bowling,, :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam aj od vecera do rana ked nic nieje v telke a sa nudim tak pozeram :grinning:
ozaj kto detom pusta v noci rozpravky :confused:
18. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak z poucnych mam najradsej bol raz jeden zivot...to musim mat doma na dvd :grinning:
18. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok