• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aká je vaša obľúbená rozprávka z detstva?

21. septembra 2010 
norik tu si nepamatam, bude to inym rocnikom? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Pehavý Max a strašidlá" :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
20. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, potom to zostrihali do filmu "Teta". Jakubiskove dielo, darinka rolincova tam spievala uvodnu pesnicku "Anjelik moj kde lietas"...

Klara, ponukni mi svoje pery... :grinning: :grinning: :grinning:

...ale je pravda ze to sme uz boli väcsie, nie uplne deti... ale ja som bola na rozpravkach zavisla :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bob a bobek,cip a dejl,mach a sebestova,gumidci,kacer donald,letajici medvidci,zelva ninja...

vecernicky- takovi ti letajici psi ted nevim nazev, rakosnicek,kremilek a vochomurka.

pozdeji-at ziji duchove, bylo nas 5, kacenka a strasidla...

jeste budu vzpominat...
20. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dedko vecernicek

matko a kubko
:grinning:

bol raz jeden zivot
20. mar 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulle - myslíš Tip a Tap? :slight_smile: se strýčkem Fidem? :grinning:
20. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka s hvezdickou, At ziji duchove, Freonovy duch, vsechny mozne hrane pohadky od Popelky, pres Sipkove Ruzenky, Princezny se zlatou hvezdou az po Honza malem kralem, dale pak Jaja a Paja, Jen pockej zajici, Raosnicek, Kremilek, Mala carodejnice, Kata a Skubanek, Staflik a Spagetka....

Dnesni vecernicky (se zviratky - prasatka, vlcata, vydry) me nebavi...

Nezamrzla jsem v detstvi - pohadky miluju dodnes... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasika...stýček fido,bob a bobek a víla amálka....později kid a balů,kačerov a disney pohádky jako sněhurka atd....moje holky ted raději shreka,příběh hraček,příšerky s.r.o.,roboti atd.........no holt doba de kupředu co s tím naděláme :sweat_smile: :grinning: .....no a já si na těchto pohádkách ujíždím i teď jako třeba vesmírní opičáci nebo pan včelka atd! :grinning:
20. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liviky - tos mi teď připomněla synovce a neteře - ty zbožňujou mořský panny (H20), minule jsem na to s nima koukala a teda větší hovadinu jsem už dlouho neviděla :grinning:
20. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne sa ešte páčil Alf, Škaredé kačiatko . Ale nie od Andersona. Tam bol taký ružový tvor s klobúkom a lesným zvieratkám rozprával o tom kačiatku. A medzi tými zvieratkami bolo aj taká žabiatko, či čo, a a malo cumlík.
Potom ešte Lesní kamaráti :slight_smile:
20. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber - jj to presne myslim ... dobrou noc stricku fido... :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa a pi :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala zo všetkých rozprávok najradšej dedka večerníčka (aj ked to bol len úvod pred nejakou rozprávkou),ale vždy sme s bratom čakali na to,či havko pôjde do domčeka,alebo ostane vonku :grinning: :slight_smile:
21. mar 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka presne teraz si to vystihla!!!! :grinning: :grinning: :grinning: a sme smutili ked ho nehal vonku spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macko uško :slight_smile:
a teraz si rada kuknem flinstonovcov :wink: aj ked vek na to už nemám :grinning:
21. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pat a MAt, Vcielka Maja,Macko uško :grinning:
21. mar 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a videli ste polskeho pat a mat??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak
polskeho pat a mata nie.. je snad na nom niecom zvlastne? :grinning:
21. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. mar 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ještě Smolíkova rodina, jsem si vzpomněla :slight_smile:
22. mar 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite si online rozpravky na

http://www.videorozpravky.sk/
22. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepek Námorník a lunapark, ktorý býval na tv Luna, Bambuľka, Macko Uško.
23. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten rozprávkový titanik.
23. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perinbaba,Teta,Macko Uško,Pa a Pi :grinning:
23. mar 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez milovala Bambulku a Macka Uska - darmo, to je stara klasika a na tom aj teraz ficime :grinning:

....ale tiez mi beha mraz po chrbte, ked si spomeniem na Filmarika a Filmusku - uz roky sa snazim spomenut si na uvodnu melodiu :grinning: :grinning: :grinning:

...a Meduska, ktora mala taku velku hlavu, co na zaciatku otvorila okeniece a vykukla z domceka ...a na konci sa tam spievalo nieco ako Sada slnko poza hory, prestalo uz hriat, prestali sa biele kvietky na nebicko smiat, stichla voda v potoku, caka nocku hlboku, podte domov chrobaciky, pojdeme uz spat - pamatate sa?

...a este taka kreslena o chlapcekovi a dievcatku, kt. mali taku bielu ovecku - melodiu si pamatam, ale nazov nie

tiez Tri sviste, Zabco a zabinka, Balanel a Miaunel http://www.youtube.com/watch?v=s_F2IVgjasc
26. mar 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam rad apokemon, narto a spidermana. A aj pa a pi
27. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci(l) Rakosnicek :dizzy_face:
27. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včelka Mája :grinning:
Pat a Mat :grinning:
Princové jsou na draka
Zlatovláska
Dívka na koštěti...ale asi bych tu byla do zítřka, takže vlastně úplně všechny pěkný pohádky...sleduju pořád a každou neděli odpoledne :grinning:
27. mar 2009 o 12:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chip a Dale
Ariel-mala morska vila
Kacerovo
Smolkovia
27. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok